Home / spavaća soba dekor / Zodyak İşaretleri En Kötü 2021: Bu Yıl En Çok Hangi İşaretler Mücadele Edecek?

Zodyak İşaretleri En Kötü 2021: Bu Yıl En Çok Hangi İşaretler Mücadele Edecek?

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Tamam beylerSize 2021 için iyi haberlerimi verdim ve hoş karşılanmasa da (haberciye ateş etmeyin!) 2021’in en kötüsüne sahip olacak üç burç hakkında sohbet etme zamanı.

Çıldırmaya başlamadan önce şunu unutma Sırf bu listede olmanız, tüm yılınızın kötü geçeceği anlamına gelmez. Harika bir yıl için burada hala bol miktarda potansiyel var! Ve Batı astroloji geleneğinin geçişler ve burçlar için belirli tanımları olmasına rağmen, tüm cadıların yıldızlarla ilgili kendi fikirleri vardır, bu yüzden benim söylediklerim başka bir astro-meraklısının öngördüğünden tamamen farklı olabilir. Kazıyor musun?

2020’nin berbat olduğunu hepimiz biliyoruzSöylemeye gerek yok. 2021’e girerken kendimize sorduğumuz soru: Ne değişecek? Ve görünüşe göre yıldızlar diyor ki çok.

Birkaç yılda bir yaptığı gibi, Satürn (gezegenlerin çalışkan Büyük Papa) yeni bir burcun içine girdi. Satürn nihayet Kova burcuna geri döndü, önümüzdeki iki yıl boyunca derin bir manevi (ancak duygusal olarak ayrılmış) enerji yayarak oturacak. Bu transit yılın en büyüklerinden biridir ve enerjisi tarafından hissedilecek herkes. Doğum öncesi Satürnünüz Kova burcundaysa, varoluşsal krizlere dikkat edin.

Bütün bunlar söylenirken, hadi insanlar hakkında konuşalım Gerçekten mi bu yıl sopanın kısa ucunu alıyorum. Ne olursa olsun seni destekliyorum! İşte bunlar: en kötü 2021’e sahip olacak üç işaret (yanığı hafifletmek için biraz sevgi ile).

STYLECASTER |  Kova Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Kova

Kova, bu yıl çok şey oluyor, hemen yarasadan. Şubat ortası, tüm gözler senin ve ruhunun üzerinde. 11 Şubat’ta Venüs, Jüpiter, Satürn ve Merkür (güneşin yanında ve ay) burcunuza oturacak. Bunun gibi bağlaçlar, belirli bir işaretin enerjisinde bir artışı gösterirkenbu bazen güçlendirici hissedebilirbu gezegensel hizalanma YOĞUNdur.

Bu stellium sırasında Merkür de gerileyecektir, bu nedenle kendi elementinizde hissederken, Merkür geri hareketinin doğası muhtemelen takılıp düşmenize neden olacaktır.Kendinizi toplamak ve hayal kırıklığını gidermek için, bu süre zarfında meditasyon ve nefes çalışmasına odaklanmak için birkaç gün ayırın. Sessizce sessizce oturmak ve derin nefes almak, günde sadece beş dakika bile bu çok garip kozmik geçiş sırasında sizi merkezleyecektir.

STYLECASTER |  İkizler Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

ikizler burcu

İkizler, bu yıl burcunuzda büyük ölçüde berbat iki olay var veoh neşe!aynı anda olacaklar. Burcunuzda meydana gelen ilk talihsiz olay, 29 Mayıs’tan 22 Haziran’a kadar geri giden Merkür’dür (bu yılki üçün ikincisi). Burada bir avantajınız var, çünkü Merkür burcunuzun hükümdarıdır, Merkür gerilemesi asla eğlence. İşaretiniz özellikle konuşkan, sosyal enerjisi ile tanımlandığından, iletişim becerileriniz bu süre zarfında tamamen bozulacak.

İkinci berbat yerleşim, 10 Haziran’daki burcunuzdaki Merkür gerilemesi sırasında bir güneş tutulmasıdır! Ugh! Tutulmalar, herkesin temel enerjisini etkileme yöntemine sahiptir. Bu tutulma-gerileme kombosu sırasında soğukkanlılığınızı korumak ve dengeyi korumak için, yere yatın. Tarzını bozmak istemesem de, evde kalmayı ve kendine saklanmayı düşün. Sadece gece için! Sessizlik yemini etmek zorunda değilsiniz – saçmalıktan bahsetmek için cazip gelirseniz, belki tutulma sırasında IG ve Twitter’da oturumunuzu kapatın. Bir bardak çay, bir bardak kombu çayı veya çiş bir kokteyl için. Seni tutan her neyse!

STYLECASTER |  Yay burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

yay Burcu

Yay burcu, tıpkı İkizler gibi, bu yıl bir miktar tutulma enerjisiyle sarsılacaksınız. 26 Mayıs’ta tabelanızda bir ay tutulmasıyla vurulacaksınız. İşleri daha da zorlaştırmak için bir diğeri (güneş) tutulması altı ay sonra 4 Aralık’ta. Zodyaktaki tartışmasız en dürtüsel burç olduğunuz için (bu değişken ateş enerjisi ile), başınızı dik tutmak için biraz fazladan çalışma gerekecek. Tüm bu kozmik çılgınlık için ne yapmalı bir Sag ?!

Olası ekliptik duygusal itişmeyi hafifletmenin harika bir yolu, topraklama egzersizleri yapmaktır. “Yer” yapmanın en sevdiğim yollarından biri ayaklarımı toprağa sokmaktır. Yeriniz ve ikliminiz bu tür hippi iyiliğine elverişli değilse, doğayı kendi alanınıza getirinYeni bir ev bitkisi edinin ve onu sevgiyle saklayın veya doğal liflerle bir el işi yapın (makrome veya örgü düşünün!). Sıkışık bir büyük şehir dairesinde yaşıyor olsanız bile, sadece pencere veya sehpanızda olsa bile, biraz Dünya’nın her zaman var olabileceğine dikkat edin.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

Najbolje traperice za podizanje stražnjice 2021: Traperice koje laskaju figurama za vašu propalicu

Pomaknite se da biste vidjeli više slika Ako ste poput nas, traperice su osnovni ormar …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *