Home / spavaća soba dekor / Yeni Yıl, Yeni Ev: Eviniz İçin 4 Yükseltme

Yeni Yıl, Yeni Ev: Eviniz İçin 4 Yükseltme

Açıkçası, “Yeni Yıl, Yeni Ben” abartılıyor.

Bu sefer daha iyi beslenme alışkanlıklarını, spor hedeflerini ve profesyonel gelişimi unutun. Her şey mütevazı meskeninizde yapabileceğiniz heyecan verici iyileştirmelerle ilgili – ya da en azından bu dört ev yükseltmesinden bir kez yararlanın.

1Sevdiğiniz Dekor

Minimalizm bitti. Geleneksel yüksek sanat, eski bir tarihtir. Modern deneyimsel parçalar yapılır. Bu stilleri beğenmediğiniz sürece, bu durumda, tamamen geri döndüler!

Mevcut ev dekorasyonu trendine uymaya çalışmayı bırakın ve alanınızı, bakmayı sevdiğiniz tablolar, resimler, heykeller ve tasarımlarla doldurun. Hayat, kendinizi ilhamla kuşatmamak için çok kısa.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işte birkaç fikir:

⦁ Büyük perakendecilerde ve çerez kesici mağazalarda bulamayacağınız gerçekten benzersiz parçalar için yerel, bağımsız ev mobilyası mağazanıza gidin. Açıklama duvar aynalarına, renkli sanat eserlerine ve korkak duvar saatlerine göz atın.

⦁ Instagram, Etsy veya resimler. Evinizin estetiğini mükemmel şekilde tamamlayan yeni sesler ve tarzlar keşfedeceksiniz.

⦁ Önceden sahip olunan sanat eserleri ve heyecan verici aksan parçaları için Craigslist veya Facebook Marketplace’e göz atın. Aynı zamanda biraz para tasarrufu da yapacaksınız, bu da mevcut dekorunuzun tamamen elden geçirilmesi için mükemmel – paranızın karşılığını daha fazla al bebeğim!

2Tüm Yatakları Bitirecek Bir Yatak

Uyku aksesuarlarından oluşan bir battle royale olsaydı, yatağınız galip gelir miydi? Yoksa daha yeni, daha rahat ve tamamen daha iyi yatakların kurbanı mı olur?

Yükseltme zamanının geldiğini kabul etmekte sorun yoktur.

Satın alarak başlayın en iyi hibrit yatakGeleneksel helezon yayları yeni ve geliştirilmiş hafızalı köpük ile birleştiren. Daha sonra, kendinizi daha rahat hissediyorsanız, çarşaflarınızı bir dizi bambu çarşaf, ipek yastık kılıfı ve belki de hızla yaklaşan kış geceleri için rahat ve rahat bir battaniye ile güncelleyin.

Bize teşekkür edeceksin gece kolayca uyuyakalmak.

3Home Office Makeover (veya Creation!)

Kabul edelim: Ev yaşam tarzındaki işler henüz pek bir yere gitmiyor. Günlük Zoom konferans görüşmeleriniz ve hiç bitmeyen sanal eğitim oturumlarınız için kendinizi rahat ettirebilirsiniz.

Özel bir ev ofisiniz yoksa, yine de bazı çalışma hayatı sınırları oluşturabilirsiniz. Oturma odanızın veya yatak odanızın bir kısmını perdelerle veya stratejik olarak yerleştirilmiş mobilyalarla olsa bile ayırmaya çalışın. Bu şekilde, iş gününe başlama zamanı geldiğinde gidebileceğiniz bir ofisiniz – “ofisiniz” olur.

Yeterli bir alan oluşturduktan sonra, alanınızı rahat, üretkenliği artıran ekipmanlarla donatın:

⦁ İkinci bir monitör (veya mevcut kurulumunuza bağlı olarak üçüncü)
en iyi ayakta çalışma masası piyasada, aralarından seçim yapabileceğiniz renk ve çerçeve seçenekleriyle
⦁ Yeterli bel ve boyun desteğine sahip rahat bir ofis koltuğu
⦁ Ergonomik klavye ve bilgisayar faresi

4Eğlenceli Yeni Bir Eğlence Sistemi

Evinizi daha keyifli bir yer haline getirdikleri sürece, ev yükseltmelerinin yapısal olması gerekmez!

Ev içi eğlence sisteminizi genişleterek kendinize yeni yıl eğlencesi armağan edin:

⦁ Tüm ardı ardına izleme seanslarınız için daha büyük, daha net bir TV
⦁ Nintendo Switch gibi yeni bir oyun konsolu
⦁ A Bluetooth hoparlör seti surround ses için TV’nize de bağlanabilir
⦁ Bir Apple TV veya benzeri bir akış cihazı

Ev yükseltmenizin eğlenceyi işlevsel hale getirmemesi için hiçbir neden yok.

5Tatil İçin Ev

İşten ve okuldan biraz ara vererek, artık yıllarca keyfini çıkarabileceğiniz çok ihtiyaç duyulan bazı yükseltmeleri yapmak için mükemmel bir fırsat. Küçük bir çalışma artık uzun bir yol kat ediyor – bu “uzun yol” koltuktan buzdolabına gidip tekrar gelse bile.

About admin

Check Also

Savjeti za najbolje pakiranje za selidbu

Premještanje kuće je uzbudljivo, ali nitko se tome ne raduje jer je to također stresan …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *