Home / spavaća soba dekor / Yemyeşil Sevgililer Günü 2021: Çıplak Bir Adam ve Şeftali

Yemyeşil Sevgililer Günü 2021: Çıplak Bir Adam ve Şeftali

Geçtiğimiz birkaç yılda, Lush’un Sevgililer Günü koleksiyonları ikon haline geldi. Marka sürekli olarak NSFW titreşimlerini mümkün olan en iyi şekilde veren arsız seçenekler sunuyor. Şirket, Lush Sevgililer Günü 2021 için Love Boat Bath Bomb, Love Locket Bath Bomb, Naked Attraction Masaj Bar ve Prince Charming Duş Jeli gibi favorileri geri getiriyor. Ayrıca bu yıl için yeni lansmanlar ve herkesin sevdiği şeftali şeklindeki bombanın vazgeçilmezi haline geldi.

Bu stresli zamanda kendinize bir an ayırmak için daha iyi bir zaman hiç olmamıştı. Bir mum yak, banyoya başla ve nefis bir banyo bombası at. Lush’un bombaları yalnızca Instagram’a çok yakışmıyor (pembe bir banyo!), Aynı zamanda sizi sakinleştirmeye ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olacak esansiyel yağlar ve aromaterapi kokuları da içeriyor. Ayrıca çoğu vegan, zulümsüz ve paketsizdir, bu nedenle çevre üzerinde daha az stres olur. Ne kazan-kazan.

Sevgililer Günü’ne hala haftalar kalmış olsa da, bu ürünler tüm yıl boyunca kullanmak için harikadır. Görünüşe göre Lush, beni almaya ihtiyacımız olduğunu biliyordu. Onları şimdi çevrimiçi olarak satın alın ve 15 Ocak’ta mağazalardan (güvenli yerlerde) alın. Bir süredir görmediğiniz bir aşk veya arkadaş için daha iyi bir hediye seçeneği yok.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

Gür.

Love Locket Banyo Bombası

Bergamot, frenk üzümü ve selvi ile.

Gür.  çıplak çekim

Gür.

Çıplak Cazibe Çıplak Masaj Yağı

Kakao ve karite yağı ile.

Gür.  şeftali

Gür.

Peachy Banyo Bombası

Greyfurt yağı, taze şeftali suyu ve tatlı davana yağı ile.

Gür.  prens chamring

Gür.

Prince Charming Duş Jeli

Greyfurt yağı ve hatmi-vanilya infüzyonu içerir.

yemyeşil banyo bombası

Gür.

Tisty Tosty Banyo Bombası

Gül rengi, orris kökü ve gül goncası ile.

STYLECASTER |  Ashley Benson Röportajı

About admin

Check Also

Kako započeti ulaganje ako godišnje zaradite manje od 40.000 USD

2015. godine, službenik benzinske pumpe u Vermontu preminuo je u 92. godini. Njegovo ime je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *