Home / spavaća soba dekor / Yağmur yağınca ne yapmak gerekir? Artık boyayla oluşturulacak 17 proje

Yağmur yağınca ne yapmak gerekir? Artık boyayla oluşturulacak 17 proje

Yağmur yağıyor, evle sınırlısınız. Dekorunuza bakıyorsunuz ve aniden bir değişiklik yapmak istiyorsunuz … Garajda, kulübede veya atölyede kalan boyalarınız var mı? Öyleyse, dekorunuza küçük bir şeyler ekleyebilecek oldukça basit projelerimiz var. Yağmur yağdığında ne yapacağını düşünmeyi bırak. Gününüzü karlı hale getirin!

Küçük kara tahta boya artıkları projeleri

Kara tahta boyası çok popülerdir ve yapılan projeler (çocuk resmi, kiler kapısı vb.) Çok az veya çok boyama gerektirir. Yazımızda sizlere bahsettik: Kara tahta boyama: Kullanmanın 7 orijinal yolu. Bu nedenle, sadece projenizi bulmayı bekleyen bir artakalan tabloya sahip olmak nadir değildir! İşte 4 hızlı ve kolay fikir.

kara tahta boyama deco projesi

# 1. Kişiselleştirilmiş saksılar

Birkaç eski saksı toplayın veya pişmiş toprak saksı alın (hırdavatçılarda daha ucuza mevcuttur). Kullanılırlarsa, kir ve tozu temizlemek için iyice temizlediğinizden emin olun, ardından bunları kara tahta boyasıyla boyayın. Saksılar kuruduktan sonra çiçeklerinizin adı, bitkilerin türü vb. Gibi notlar yazmak için tebeşir kullanabilirsiniz.

# 2. Eşsiz bir karasal küre

Karasal bir küre bulun ve okyanusları ve denizleri kara tahta boyasıyla kaplayarak onu tamamen dönüştürün. En titizlik için, kıtaların sınırlarını takip etmeye özen göstererek dünyayı doğrudan boyayabilirsiniz. Aksi takdirde, kıtaları dekupaj bandı ile kapladığınızdan emin olun.

# 3. Ahşap veya mantar servis altlıkları

Düz bir yüzeye sahip olduğunuz sürece ahşap veya mantar veya vinil servis altlıkları kesinlikle işe yarar. Her seferinde bir tarafı kara tahta boyasıyla örtün ve kurumasını bekleyin. Daha sonra konuklarınızın adlarını girebilir veya onlara kişiselleştirilmiş bir not yazabilirsiniz.

# 4. Baharat veya çeşni kavanozları

Masson tencere bir zorunluluktur ve bir mutfağın dekoruna çok fazla çekicilik katar. Kara tahta boyasıyla kaplamak için kavanozlarınızın kapaklarını çıkarın. Kurumaya bırakın. Hazır olduktan sonra kavanozlarınızı fındık, baharat veya başka herhangi bir kuru gıda ile doldurabilir ve içindekileri kapağa tebeşir kullanarak yazabilirsiniz.

Artık beyaz boya (ve renk) için küçük projeler

Elinizde kesinlikle beyaz bir boya ve hatta biraz renk kalmıştır. İşte kaplarınızı boşaltmanıza izin verecek basit projeler!

DIY beyaz boya

# 1. Eski bir tahta kürek tekrar ziyaret edildi

Bir tahta kürekiniz varsa ve bu sadece kulübeyi karıştırmaya yarıyorsa, bu sizin için bir proje. Deniz kenarını andıran bir dekor için mükemmel. İnternette çeşitli dersler mevcuttur. Daha yaratıcı için, istediğiniz efekti oluşturmak için topunuzu kesme bandı ile kapatın. Renk katmanlarını düşünün. Şerit yerleştirildikten sonra, kürekinizi farklı artıklarıyla boyayın. Kurumasını bekleyin ve bandı çıkarın. Sonucu görün!

# 2. Çok sevimli bir saksı

Pişmiş toprak veya başka bir saksı alın. Yine kullanılıyorsa, kir ve tozu temizlemek için iyice temizlemeye özen gösterin. Ardından beyaz boya ile kaplayın. Kuruduktan sonra tamamlamak için güzel bir yüz çizin veya boyayın. Güzel bir kaktüs için mükemmel saksı.

# 3. Kalemlik haline getirilmiş konserve yiyecekler

Bir veya daha fazla kutu veya kahve kabı bulun ve daha sonra temizleyin. Dekupaj bandını istenen yükseklikte kutuya yapıştırın. Teneke kutunun altını kalan boyanızla şerit yüksekliğine kadar örtün. Kurumasını bekleyin, ardından bandı çıkarın. Örneğin bir çalışma masasına uygun gördüğünüz şekilde düzenleyin!

# 4. Fırçalarınız için kavanozlar

Makyaj fırçaları veya guaj fırçaları, bu küçük kaplar büyük olasılıkla kullanışlı olacaktır. Çok basit, Mason veya diğer kavanozları bulun, üzerlerini boyayla kaplayın ve kurumaya bırakın. Onları süslemek için daha sonra kişisel dokunuşunuzu ekleyin!

geri dönüşüm boya biriktirme noktası

Artık boya için orta ölçekli projeler

Mobilyalarınızdan bazıları yenilenmeyi hak ediyor mu? İşte dekorunuza kişiselleştirilmiş bir dokunuş katarken kalan boyanızı atmak için mükemmel projeler.

ahşap boyama projesi

# 1. Modern ve benzersiz bir yatak başlığı

Bu proje esas olarak ahşap yatak başlıkları için geçerlidir. Kesme bandı kullanarak sınırlarınızı ve şekillerinizi izleyin. Sonra bu şekillerden birini veya birkaçını farklı boya tonlarıyla boyayın. Kurumasını bekleyin, ardından nihai sonucu görmek için bandı çıkarın!

# 2. Renkli bir komodin

Başucu masalarınız modası geçmiş veya biraz fazla ayık. Bu proje tam size göre. Şekli ve kaplaması (ahşap veya melamin) ne olursa olsun, bu makyaj onlara güncel bir görünüm verecektir. İstenilen şekilleri oluşturmaya dikkat ederek dekupaj bandı takın. Alanları farklı boya tonlarıyla kaplayın. Kurumaya bırakın. Ardından kurdeleyi çıkarın ve yeni başucu masanıza hayran kalın!

# 3. Kişiselleştirilmiş ahşap tabureler

Küçük ahşap taburelerinizi kişiselleştirmek için artık boyanızı kullanın. Kolay ve hızlı. Kesme bandını taburenizin bacaklarına istediğiniz yüksekliğe yerleştirin ve boyayın. Tamamen farklı bir etki için tezgahın üstünü de boyayabilirsiniz. Kurumasını bekleyin ve ardından bandı çıkarın!

Artık boyanızla yapacağınız duvar projeleri

kalan boya ile duvar projeleri

Mobilyaları boyamak, duvarları boyamak veya ek depo yapmak için yağmurlu bir günden daha iyi bir şey olamaz! Bu projeler 2 gün sürebilir ama buna değer! Daha fazla fikir mi arıyorsunuz? Bir hafta sonu yapılacak projeler için tüm fikirlerimizi keşfedin.

# 1. Duvardaki bir şekil

Bir odaya yepyeni bir tarz vermek için, bir odada bir duvar resmi boyamaktan daha iyi bir şey olamaz! İster birkaç küçük şekil isterse bir duvardaki büyük bir şekil olsun, efekt şaşırtıcıdır. Duvar resmi bir alanı sınırlamak veya duvarınıza bir dekorasyon eklemek için kullanılabilir. Daha fazla zamanınız varsa, küçük şablonlu şekillerle tasarımlar oluşturabilirsiniz.

# 2. Orijinal tabletler

Ahşap raflarınız var mı? Biraz boya ile orijinal bir dokunuş ekleyin. Serbest el veya kesme bandı ile tabletin yalnızca yarısını veya dörtte birini boyayın. Ve işte orada, şimdi eşsiz bir duvar dekorasyonuna sahipsiniz.

# 3. Giriş holünüz için depolama

Arka arkaya 2 yağmurlu gününüz varsa bu proje tam size göre. Şüphesiz sizden birkaç bina konsepti isteyecektir, ancak sonuç pratik olmasının yanı sıra güzeldir. İlk adım, giriş holünüzün yapısını oluşturmak için eğitimimize bakın. Ardından, projenize biraz renk katmak için artık boyanızı kullanın.

Çocuklar için dekoratif projeler

oyun odası projesi

# 1. Duvardaki serbest el çizimi

Oyun odanızın dekorunu ve düzenini tamamlamak için, doğrudan duvara boyanmış güzel bir çizimden daha iyi bir şey olamaz. Çok fazla hassasiyet olmadan denemeye cesaret edin, göreceksiniz, sonuç şaşırtıcı.

# 2. Küçük depolama

Çünkü bir oyun odasında veya bir çocuk odasında asla yeterli depolama alanına sahip değilsiniz! Orijinal depolama alanı oluşturmak için üst üste koyduğunuz küçük ahşap kasaları boyamanız yeterlidir. Her çocuğun kendi rengi bile olabilir.

3. Yeni bir mobilya veya ofis parçası

İlanlar vermek veya satmak için mobilyalarla dolup taşıyor. Temel şeklini ve rengini beğendiğiniz birini seçin. Dekupaj bandı ile beğeninize göre üçgenler veya başka bir tasarım oluşturun. Kurumasına izin verdikten sonra kesme bandını çıkarın.

Temel olarak, yağmurlu günler, yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin vermek için harika zamanlar olabilir! Diğer fikirler için tablomuza bakın ” Yağmurlu bir gün için dekoratif projeler Pinterest’te. Ayrıca etrafta kalan boyadan kurtulmak için hızlı ve kolay dekorasyon projeleriniz var. Gelecekteki bir gönderi için önerilerinizi paylaşın. Ve her şeyden önce, boş boya kaplarınızı yakınınızdaki bir teslim noktasına bırakmayı unutmayın.

About admin

Check Also

Djeluju li LED svjetla za rast?

Dom nije pravi dom bez žive biljke. Ali kako uzgajati zelje ako vaš dom nema …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *