Home / spavaća soba dekor / Uoma Beauty Drama Bomb Maskara Review: Bulaşmayan Vegan Formülü

Uoma Beauty Drama Bomb Maskara Review: Bulaşmayan Vegan Formülü

Buna yüz maskesi etkisi deyin, ancak şimdi her gün rimel lansmanı yapılıyor gibi geliyor. Bazıları gayet iyi ama çoğu gerçekten harika. Biri diğerlerinden sıyrılıyor, bu yüzden bir şey yapmam gerektiğini biliyordum. Uoma Beauty Drama Bomb Maskara incelemesi. Kurucu Sharon Chuter en yeni ürünü ve kalite gösterileri üzerinde iki yıl çalıştı. Bu formülü tüm şekil ve boyutlardaki kirpikleri güçlendirmek için yarattı.

Bu benim gibi kadınların ihtiyaçlarını görmezden gelmeye devam eden bir sektör. Birçok siyah kadın gibi benim de çok kısa kirpiklerim var ”diye açıkladı Instagram. Doğal kirpiklerinin çıplak gözle görülemediğini ve yıllarca “sahte kirpiklerle yaşadığını” söylemeye devam ediyor. “Nihayet, TÜM için gerçekten işe yarayan bir ürünü pazara getirmek. Uzun kirpikler, kısa kirpikler, düz kirpikler ve aradaki her şey ”diye yazdı. “Kapsayıcılık, temellerin ötesine geçiyor ve lanet bir maskaranın tadını çıkarmak gibi temel eşek şeylerine katılabileceğim bir dünyada yaşamayı umuyorum!”

Uoma.

Şimdi, en kısa kirpiklere sahip değilim ama oldukça düzler, bu yüzden genellikle kıvrılmanın yanı sıra uzamayı da arıyorum. Bu maskara her şeyi yapıyor. Kum saati değnek, hacim kazandırmak, uzatmak ve kaldırmak için her küçük tüyü yakalar. Daha da iyisi, vegan formülü tüm gün lekelenmeden ve dökülmeden kalır. Birkaç kat öncesi ve sonrası yorgun (24 saatlik seçim döngüsü!) Gözlerimi görebilirsiniz.

uoma maskara öncesi / sonrası

Elizabeth Denton.

Ayrıca formülün hassas gözlerimi tahriş etmemesini de seviyorum. Bunun nedeni, içinde beslenecek hint, avokado ve altın jojoba yağlarının yanı sıra yumuşatmak ve uzatmak için pirinç mumu ve sentetik balmumu gibi sağlıklı kirpik bileşenlerinin bulunmasıdır. Tüm bunlar ve lekelenmiyor mu? Evet lütfen. 2020’nin tüm maskara lansmanlarının arasında (şimdiye kadar!) Bu, listenin en üstünde olmalı.

Senin için çalışacağını mı düşünüyorsun? Yakala ve Ulta bugün.

STYLECASTER |  Ashley Benson Röportajı

About admin

Check Also

Odgajanje djeteta s autizmom – 5 savjeta kako stvari ostati ružičaste

Svaki samohrani roditelj i budući roditelj znaju stres i probleme brige o djetetu. To je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *