Home / uređenje dnevnog boravka / Ücretsiz Montaj – Sürdürülebilirlikte Yeni

Ücretsiz Montaj – Sürdürülebilirlikte Yeni

Size Walmart’ın yeni serisini getireceğim için çok heyecanlıyım. Ücretsiz Montaj! Yeni Free Assembly serisi, yüksek kaliteli, giymesi kolay, zamansız ve denimden topraklanmış günlük parçalarla ilgili. Hat, organik kumaşlar, düşük etkili, şeffaf üretim ve askılardan paketlemeye kadar özenli malzemelerle sürdürülebilir kaynaklı. Bu seri, dahil ve ayarlanabilir beden ölçüleriyle ve erişilebilir fiyat noktalarında erkekler, kadınlar ve çocuklar için kıyafetler içerir. Aşağıda en sevdiğim parçalar hakkında daha fazla bilgi paylaşıyorum.

Ücretsiz Montaj Kazak xs, Ücretsiz Montaj Kot 0, Ücretsiz Montaj Ceket xs

Sürdürülebilirliğe bağlı olmanın yanı sıra, Free Assembly serisinin sonbahar için pek çok klasik temel sunmasını seviyorum. Giyiyorum nervürlü kazak beyaz ve mükemmel! Biraz büyük ve nervürlü detay onu diğerlerinden ayırıyor. Saf beyaz kazak bulmak aslında o kadar kolay değil, bu yüzden bu harika bir keşif! Kazağımı onların siyah kırpma fişekleri. Denim, çevreyi korumayı amaçlayan LEED sertifikalı tesislerde üretilmektedir. Denim ayrıca çoğunlukla organik pamuk kullanılarak üretiliyor, bu her zaman bir artı! Bunlar onlara hoş bir gerginlik veriyor, yüksek belli ve süper rahat. Paçaları kesmek zorunda kaldım, bu yüzden işaret fişeği daha çok çiziktir, ama hiç umursamıyorum. 0 beden de gerçekten çok iyi uyuyor. Bakışı bir araya getirmek için bir angarya denim ceket. Bu ceket sonbahar için harika bir renk ve biraz ağırlığı var. Çerçevemde biraz büyük (genişliğinden daha uzun), akılda tutulması gereken bir şey.

Genel olarak kalite, özellikle fiyat için çok güzel. Uygun fiyata iyi hissettiren bir moda arıyorsanız, Ücretsiz Montaj hattının tamamını kontrol ettiğinizden emin olun. buraya.

POSTA ALIN

Özel teşekkür ederim Walmart bu gönderiye ortaklık için.

About admin

Check Also

Kako transformirati svoj vrt za 300 funti

Znam da ga vjerojatno kiša pada tamo gdje se trenutno nalazite i gledate kroz prozor …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *