Home / vjenčanje dekorarions / Üç Vintage Elbise ile Canlı Brooklyn Stoop Düğün İlhamı

Üç Vintage Elbise ile Canlı Brooklyn Stoop Düğün İlhamı

Mandi + Greg, düğün planlarını askıya aldı – ama biraz pratik yapmak asla zarar vermez, değil mi? Bu ikisi en iyi gelin + damat görünümlerini ortaya koydu (mutlu bir şekilde üç eski gelinlik dahil etti) Brooklyn’in renkli bir düğün ilhamı için! Yaratıcı ekip, sıkıcı bir günde bir Park Slope kumtaşını eğlenceli ve ulaşılabilir ev düğün detaylarıyla bir kaçış hayaline dönüştürdü. Fotoğrafçı Sylvie Rosokoff bize ilham kaynağına bir göz attı:

Sessiz neon tonlarından çizim yaparak ve ana moda parçamızdan ilham aldık – 60’lardan çarpıcı, yanardöner, payetli vintage Fred Perlberg elbisesi – çiftimizin iç parlaklığını biraz dışa dönük ışıltı ve Brooklyn cazibesiyle birleştirdik. Bu sezon arka bahçeyi veya ön cepheyi en “it” mekanı olarak benimsedik. Düğün planlarının küçültülmesi gerekiyorsa, neden üç eski gelinlik ve bolca kutlama tatlısıyla yapmayasınız?

Hepsi planlama ile bir araya geldi Julie Lindenman Etkinlikleri ve birkaç yerel satıcı + işletmeden yaratıcı deha. Bir bakalım!

Canlı Çiçek Kurulum Vibes

sarkık bir düğün için korkuluk çiçek kurulumuİçeride DİKKAT EDİYORUZ.

sarkık bir düğün için korkuluk çiçek yerleştirmesi
Bu yanardöner esintili başyapıt, Brooklyn Blooms. Kumtaşı korkuluğu boyunca dahlias, orkideler, bebeğin nefesi, kuyruklu peteği, karanfil, ortanca, kadife çiçeği, çimen ve çok daha fazlasının dramatik bir karışımı.

yanardöner ilham çiçek yerleştirmesi
Modern neşeli renklerin başka bir çağın binasına karşı yan yana gelmesi, basit bir mükemmelliktir – bu mükemmel “burada ve şimdi” NYC hissi.

yanardöner çiçek yerleştirme

Üç Vintage Gelinlikte Gelin Güzelliği

yağmurlu Brooklyn kaçışModa için buradaysan başlayalım, olur mu? Mandi’nin ilk elbisesi 60’lardan kalma bir Oscar de la Renta idi. Yemin alışverişinden önce bazı mahalle fotoğrafları için giydi.

Yağmurlu Brooklyn KaçışJalise Wright ve 25. ve Jane Mandi’ye her vintage elbiseye eşlik edecek yeni bir saç + makyaj görünümü verdi.

mor nişan yüzükleri
HAYALLERİMİZİN mor nişan yüzüğü!

Akkor + Yanardöner Gelin Olmak

Renkli Brooklyn Stoop ElopementOoooh, güzellik !!! Bu Fred Perlberg’in 60’ların elbisesi Mutlu Adalar LA’de her şeyi başlatan payetli sersemletici oldu!

pastel gökkuşağı buketiYanardöner elbisenin tonlarından alınan, elle boyanmış bir yaprakla tamamlanan Mandi’nin renkli buketi.

renkli çiçek saç parçasıVe Billie Holiday’den ilham alan o çiçekli saç parçasına bayılıyoruz!

çiçeklerden yapılmış pastel köpek tasması
En iyi köpeğin de aksesuar yapması gerekiyor!

Duruş Yeminleri

Renkli Brooklyn Stoop Elopement
Bu sadece mükemmel bir arka plan, değil mi?

Renkli Brooklyn Stoop Elopement

Renkli Brooklyn Stoop Elopement
Woo !!

Renkli Brooklyn Stoop ElopementBu mutlu gün ile Elaine Welteroth’un ağzını açık bırakan Brooklyn düğününde, kumtaşı kaçışları resmi olarak yeni favorilerimiz.

Renkli Brooklyn Stoop Elopement
Mal Çetesi bir evlilik duyurusu için kullanmak üzere bazı cesur + eğlenceli yemin kitapları ve işaretler oluşturdu!

Renkli Brooklyn Stoop Elopement

Funfetti’yi işaretleyin

Renkli Brooklyn Stoop ElopementBiyolojik olarak parçalanabilir konfeti hiç akıllıca değildi.

Pastel Shag Tek Katlı Düğün Pastası
Funfetti merkezli bir pasta gibi! TP Fırınlar Mandi’nin yanardöner elbisesinden esinlenilen ışıltılı, tüylü, tek katmanlı bir pasta yaptı.

Şampanya, Kek, Pizza ve Tekrarla

Renkli Brooklyn Stoop Elopement
Mandi’nin son elbisesi, 90’ların sonlarından kalma bir Jessica McClintock’du – önemli Clueless hisler !! Şampanya + yemin sonrası atıştırmalıklar için mükemmeldir.

Renkli Brooklyn Stoop Elopement
Aşağılık çocuklar koca kek yer!

Renkli Brooklyn Stoop Elopement
Pasta + kabarcıklı pizza ve hazır kokteyllerden daha iyi ne olabilir? Yerel favoriler Roberta’s Pizza ve Elsa malları sağladı!

Renkli Brooklyn Stoop Elopement

Tek bir fotoğrafa daha güzel öğeler sığdırabilir misin ?! Evde düğünler / kaçışlar olduğu yerde… dükkânlar ve pizza için bonus puanlar. Bu güzel günü yaşatan yaratıcı ekibe büyük bir alkış!

fotoğrafçılık: Sylvie Rosokoff // planlama: Julie Lindenman Etkinlikleri // çiçekler: Brooklyn Blooms // gelinlik butiği: Mutlu Adalar // saç stilisti: Jalise Wright // makyaj sanatçısı: 25. ve Jane // damat kıyafeti: Ted Baker // Kağıt ürünleri: Mal Çetesi // yemek servisi: Roberta’s Pizza // kek: TP Fırınlar // kokteyller: Elsa

About admin

Check Also

Rock and Roll inspiracija za vjenčanje s groznicama sjajnog sjaja + oplemenjena svadbena odjeća

Ovaj svečani luk napravljen od blistavih ploča tako je sjajan! Sav dekor izrađen je ručno, …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *