Home / spavaća soba dekor / Trump Capitol Protestocuları Arasında Britney Spears Ex Jason Allen Alexander

Trump Capitol Protestocuları Arasında Britney Spears Ex Jason Allen Alexander

Welp. Görünüşe göre Britney Spears’ın eski Jason Allen Alexander, Trump’ın 6 Ocak’taki Capitol protestosuna katıldı ve dürüst olmak gerekirse, boşanma hiç bu kadar iyi görünmemişti. “Gimme More” şarkıcısının hayranları Alexander’ı hatırlayabilirler. O, 2004 yılındaki doğaçlama Las Vegas düğünlerinden sonra Spears’la kocaman bir 55 saat evli olan adamdı. O zamandan beri başka kötü kararlar verdiğini söylemek güvenli görünüyor!

Sosyal medya kullanıcıları, Alexander’ı ilk kez 7 Ocak Perşembe günü, sözde bir akrabası tarafından yazılan bir yorumun ekran görüntüsünün Twitter’da dolaşmaya başladıktan sonra teşhis ettiler. “EVET. Aynı zamanda, Britney Spears ile 55 saat boyunca evlenen aptal kuzenlerin Capitol Hill’de olduğu gerçeğini de işliyorum, “yorumunda” Ben gerçekten bir yerli teröristle akrabayım. ” Yorum, İskender’in üzerine “45” dikilmiş bir bere giydiği anlaşılan bir fotoğrafa eklenmişti. Hayranlar, biraz titiz davrandıktan sonra, fotoğraftaki adamın gerçekten Britney’nin eski kocası olduğunu keşfetti – özçekimi onun üzerine koydu. herkese açık Facebook profili.

Facebook’ta “Komplo Teorileri ve Tarihinde gazeteci araştırmacısı” olduğunu iddia eden Alexander, Washington DC’deki Capitol Hill’deki 6 Ocak Çarşamba ayaklanmasına katılırken kendisini tamamen “Trump treninde” olarak tanımladı. Capitol Hill’den Facebook profilinde yayınlanan bir videoda, “Tüm yurtseverlerim nerede Trump trenindeyim, torunlarınıza ne söyleyeceksiniz” yazdı. Dilbilgisinden yoksun, ve bir isyancı! Görünüşe göre Spears bununla gerçekten bir kurşun atlatmış.

İskender’in daha sonra ABD Kongre Binası’na baskın düzenleyen Trump yanlısı çetenin bir parçası olup olmadığı belli olmasa da, Kongre’nin onay vermesini durdurmak için ortaya çıkan “milyonların” (bu yanlıştır) bir parçası olmaktan oldukça gururlu görünüyordu. 2020 Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçları. Profiline bakılırsa, aynı zamanda ateşli bir anti-masker gibi görünüyor: “Ben maske takmıyorum, bc adil bir seçimde oylanmayan zalimce emirleri dinlemiyorum”, hesabında paylaştığı bir gönderiyi okuyor. 14 Aralık “Canavar uygulamalarının izini kabul etmiyorum ve maddi boklara değer vermiyorum ve kilitlendim ve beni yapmaya çalışan herhangi birini ya da şeyi öldürmeye hazırım, şimdi tüm sürtükleri kovboy. …. ” İyi o zaman.

About admin

Check Also

gotovo sve: ormarići s lijekovima

prilično sve / pregled Jako sam rastrgana na ormarićima s lijekovima, jer zaista volim lijepo …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *