Home / vjenčanje dekorarions / Topraksı Terracotta Dekoruyla Şık ve Uygun Otel Düğün İlhamı

Topraksı Terracotta Dekoruyla Şık ve Uygun Otel Düğün İlhamı

Yeni nişanlanıyor ve önümüzdeki aylarda dünyada güvenli bir düğünün nasıl görüneceğini merak ediyor olabilirsiniz. Size iyi haberlerimiz var: basınç kapalı! Çünkü planlamacılar ve tasarımcılar LB Etkinlik Planlama işi senin için yapıyor. Zamanımızın düğününü yeniden hayal etmek için yoğun mevsimlerden, büyük düğünlerden ve sürekli yapılacaklar listelerinden uzakta geçirdikleri zamanı kullanmak. Bugün, en rüya mikro düğünler bizi, halihazırda mevcut olan çarpıcı dekor ve mimariden ipuçları alan Uygun Otel düğünü ilhamı için Santa Monica’ya götürüyor.

Vizyonumuz olağanüstü yeni otel etrafında şekillendi, Uygun Santa Monica. Bu ortamın, ulaşılabilir ve yakınlarda çarpıcı bir mekan arayan bir çift için ideal olacağını biliyorduk. Genel olarak, düğünün nasıl güvenli bir şekilde ilerleyebileceğini yeniden düşünürken, deneme zamanlarında ilham bulduk. Tanıdık unsurlar – fotoğrafçılık, çiçekler, kiralama – orada olacak, ancak insan bağlantısı bu çekimin ön cephesi haline geldi. Yenilikçi olmak ve detayları önemsemek isteyen gelin ve damatları dört gözle bekliyoruz.

Bir A takımı satıcılar oynamak, yaratmak ve biraz mikro düğün sihri yapmak için ellerini birleştirdi (mecazi olarak). Hannah Costello tüm ayrıntıları yakalamak için tıklandı, hadi bir göz atalım!

beyaz çivili topuklu

80'lerden ilham alan gelinlikKız Bongga ile Buluşuyor yumuşak kumsal dalgaları ve metalik bir göz patlamasıyla gelini büyüledi. İki elbise giydi Billy’nin Butiği bu biraz modern 80’lerin sınırına işaret ediyordu!

Uygun Otelde Düğün Töreni

Uygun Otel Mikro Düğün
Bir otelde mikro düğün büyük bir potansiyele sahiptir, ancak çarpıcı dekora sahip bir mekan seçerseniz zaten bir adım öndesiniz!

Uygun Otel Mikro Düğün
Doku, eklenen tüm tasarım öğelerinin anahtarıydı, bu nedenle LB Etkinlik Planlama çiçek süslemeli üç iplik sarılı panelle tören zeminine boyut getirdi. Şimdiye Kadarki En İyi Gün Çiçek Tasarımı.

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Portreler

Uygun Otel Mikro Düğün
Yeni evli + gelin portreleri otelin tasarımından tam anlamıyla yararlandı!

Uygun Otel Mikro Düğün
Zaten yerinde mükemmel bir salon.

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Otel Barında Buluşalım

Uygun Otel Mikro Düğün

özel kokteyller
İçecekler bile şık!

Uygun Otel Mikro Düğün
Resepsiyon masası, rüya gibi masa üstü + çarşafların bir tarifiydi. Greystone Masası, Bulunan Kiralıklar, ve İnce Çarşaf Masası.

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün
Mutlu küçük menüler Bakır Söğüt ayarı tamamladı!

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Uygun Otel Mikro Düğün

Mikro düğününüzü bir otelde düzenlemenin en iyi yanı? Düğün gecesine hızlı bir asansör yolculuğu! Ve tabii ki güzel dekor.

Tüm küçük ayrıntılarda daha büyük bir resim için, işte güne lensinden bir bakış Wes Filmleri!

fotoğrafçılık: Hannah Costello // Mekan İsmi: Uygun Santa Monica, Santa Monica, California, USA // etkinlik tasarımı: LB Etkinlik Planlama // planlama: LB Etkinlik Planlama // çiçekler: Şimdiye Kadarki En İyi Gün Çiçek Tasarımı // gelinlik butiği: Billy’nin Butiği // saç stilisti: Kız Bongga ile Buluşuyor // makyaj sanatçısı: Kız Bongga ile Buluşuyor // videografi: Wes Filmleri // Kağıt ürünleri: Bakır Söğüt // masa üstü kiralama: Greystone Masası // mobilya kiralama: Bulunan Kiralıklar // keten kiralama: İnce Çarşaf Masası // modeller: Emily Weber ve Nick Holman

About admin

Check Also

Romantično vjenčanje u vrtu ružičnjaka + recepcija ispunjena cvijećem u stakleniku na otvorenom

Ne možemo preboljeti kako su prekrasne te čipke Bella Belle Cipele jesu! Uparen s nježnim …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *