Home / spavaća soba dekor / ‘The Bachelor’ 2021’i Ücretsiz Online İzleyin: 25.Sezon Canlı Yayın

‘The Bachelor’ 2021’i Ücretsiz Online İzleyin: 25.Sezon Canlı Yayın

Kablonuz yoksa izlemek için bir yol arayışında olabilirsiniz. Bekâr 2021 çevrimiçi ücretsiz, böylece Matt James’in kıvrımlı sezonunun tek bir saniyesini bile kaçırmazsınız.

Matt, Haziran 2020’de 25’inci sezon olarak ilan edildi. Birçok Bachelor Nation üyesi, onu Bekarlığa veda alum Tyler Cameron’ın en iyi arkadaşı Matt, birkaç yıl içinde eski bir Bekarlığa Veda yarışmacısı olmayan ilk Lisans öğrencisi. Matt ayrıca, Bachelor serisinin 20 yıllık tarihindeki ilk Siyah Lisans olarak tarih yazıyor. Genel olarak, o franchise’ın 13. sezondan sonra üçüncü Siyah lideridir Bachelorette Rachel Lindsay ve sezon 16 Bachelorette Tayshia Adams.

Matt, “Bu bir onur,” dedi Günaydın America ilan edildikten sonra Haziran 2020’de. “Sadece kendime ve annemin beni nasıl büyüttüğüne bakacağım ve umarım Pazartesi gecesi insanlar beni evlerine davet ettiklerinde onlardan çok da farklı olmadığımı görecekler ve bu çeşitli aşk hikayelerini görecekler güzel.”

Bekâr 4 Ocak Pazartesi günü prömiyer yapıyor ve beklediğimiz gibi, mağazada tonlarca bükülme var. (Matt’in sezonundaki tüm patlayıcı spoilerları okumak için buraya tıklayın.) İleride, Matt James’in sezonunu ve nasıl izleyeceğinizi Bekâr Kablonuz yoksa 2021 ücretsiz çevrimiçi.

Resim: ABC / Billy Kidd.

Ne zaman Bekâr sezon 25 hava?

Bekâr 25. sezonun prömiyeri 4 Ocak’ta ve Pazartesi günleri saat 20.00’de ABC.

Nasıl izlenir Bekâr 25.Sezon çevrimiçi ücretsiz

Aşağıda izlenecek çeşitli ücretsiz denemeler bulunmaktadır Bekâr 25. sezon çevrimiçi ücretsiz. Zaten bir kablo sağlayıcınız varsa, şu adrese gidebilirsiniz: ABC’nin web sitesi, bu sağlayıcıda oturum açın ve Bekâr yukarıdaki zamanda. Aksi takdirde, izlemek için kaydolabileceğiniz üç ücretsiz deneme. Bekâr 25. sezon çevrimiçi ücretsiz. Ücretsiz denemenin ne zaman sona erdiğine dair bir hatırlatıcı ayarladığınızdan emin olun, böylece ücretlendirilmekten kurtulursunuz.

Hulu + Canlı TV ileİçin kaydolun Hulu + Canlı TV ile hesap ve izle Bekâr ABC’de. Hulu + Canlı TV ile önerir yedi günlük ücretsiz deneme ve maliyetler ayda 54,99 dolardan başlıyor.

Fuboİçin kaydolun Fubo hesap ve izle Bekâr ABC’de. Fubo önerir yedi günlük ücretsiz deneme ve maliyetler ayda 44,99 dolardan başlıyor.

Sapanİçin kaydolun Sapan hesap ve izle Bekarlığa Veda ABC’de. Sapan önerir yedi günlük ücretsiz deneme ve maliyetler ayda 20 dolardan başlıyor.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

Yeni Eğlence Bülteni

About admin

Check Also

gotovo sve: ormarići s lijekovima

prilično sve / pregled Jako sam rastrgana na ormarićima s lijekovima, jer zaista volim lijepo …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *