Home / spavaća soba dekor / The Bachelor ‘2021 İlk Gösterim Özeti: Matt James, Sezon 25

The Bachelor ‘2021 İlk Gösterim Özeti: Matt James, Sezon 25

2020’yi Lisanssız geçirdikten sonra, Matt James ile bu şovu yola çıkardığım için daha heyecanlı olamazdım. Dün gece galası Bekâr bu şov hakkında sevdiğim her şeyi getirdi. Gözyaşları, zorunlu savunmasızlık, bir ev davasının başlangıcı ve tabii ki, emin olduğum birkaç kadın Matt için sırılsıklam olacak. Hadi içine girelim.

Normal ‘duş sahnesinde gömleksiz adamımız’ ile değil, daha ziyade Nemacolin tatil beldesinde dolaşıp aşk hayatının geleceğini düşünen dalgın (ve çok uzun) bir Bekarla başlıyoruz. Annesiyle samimi bir görüşme yapıyoruz ve bunun ilk Siyah Bekarımızla şovun gerçekten tarihi bir sezonu olduğunu kabul etmekten çekinmiyoruz.

Ayrıca, seçkin bir grup kadının olağan tanıtımlarını da alamıyoruz. Bunun yerine, otel odalarında dans eden birkaç kadının karantina bütçesi boyutunda klipleri var. Hey, bizi gerçek güzel şeylere daha hızlı ulaştıran şey benim için sorun değil.

Ancak, Matt’in kadınlarıyla tanışmasını izlemeden önce, bekarımız Chris’i sohbet etmek için bir dakikalığına kenara çekiyor. Bu çok önceden yazılmamış gibi görünüyordu ve aslında Chris bu istek karşısında şaşırmış görünüyordu. Matt açıkça gerçekten gergin ve Chris’in moral konuşmasına ihtiyacı var. Hepimiz Chris’ten bir moral konuşması kullanabiliriz.

Matt ayrıca bu zamanı ırk ve beyaz bir anne ve Siyah bir baba ile büyümek ve ilk Siyah Bekâr olmanın baskısı hakkında konuşmak için kullanıyor. Hepsi yüzey seviyesinde, ama en azından tartışılıyor.

ABC / Craig Sjodin

Şimdi, iyi şeylere geri dönelim. Matt hanımlarıyla tek tek tanışıyor ve bu sezon getirdikleri çeşitlilikten gerçekten etkilendim. İlk Siyah Bekarımızın beyaz kadınlarla dolu bir kadroya sahip olsaydı, hepimiz bunu tam olarak görebilirdik.

İlk izlenimlerden bahsedelim. Anna, kırmızı elbise, kocaman bir gülümseme, gerçekten hevesli ve oldukça samimi görünüyor. Ben ona göz kulak oluyorum. Chelsea oraya o elbiseyle gitmek zorunda değildi, ama vay be, kız getirdi. Rachael ve Bri çok güzeller ve kesinlikle uzun süre burada olacaklar. İkisinin de Matt ile doğal bir kimyası var gibi görünüyor ve denenme zorluğu olarak çıkmıyorlar. İyi bir kombinasyon

Kit 21 yaşında, moda tasarımcısı Cynthia Rowley’in kızı ve kesinlikle bir güven fonu var. Buraya ait değil ve kesinlikle Instagram takipçileri arıyor, aşkı değil. Ancak Matt’le geçirdiği zamanı kaba bir şekilde bölen Kraliçe Victoria sayesinde sempatik bir notla başlar.

STYLECASTER |  Lisans prömiyeri özeti

ABC / Craig Sjodin

Daha fazla kadın gelir, bazıları Katie’nin yapay penis gibi etkileyici hileler ve MJ’in pizza teslimatı gibi birkaç sakat girişimde bulunur. Yapay penis değişiminin en sevdiğim yanı, Katie’nin “İçeride görüşürüz!” Diyen Matt’in yüzüne yapay penis sallamasıydı. Matt bundan gerçekten çok etkilendi. Aferin Katie.

Matt kokteyl partisine bir dua ile başlıyor, ne kadar Madison Prewett. Kızlar bu boku yiyorlar ve bunun onu tüm zamanların en sağlam bekarı yaptığına inanıyorlar. Colton’un oldukça dindar olduğunu unutmayalım, ama bu kesinlikle onu iyi bir adam yapmadı.

Kraliçe Victoria hakkında konuşalım. Bu zavallı kız berbat. Limuzinden indiğinde makyajı çoktan yüzüne indi ve gecenin ortasında sarhoş olduğu görülüyor. Kötü adamımız olması gerektiğini biliyorum ama dürüst olmak gerekirse onun için üzülüyorum. Artı, Matt’in ona yangın musluğu metaforunu açıklamak zorunda kaldığı ve hala anlamadığı an benim için bir anlaşma kırıcı oldu. Matt açıkça ona aşık değil ama spoiler, yapımcılar drama için etrafta olmasını istiyor, bu yüzden gecenin son gülünü alıyor.

İlk izlenimimiz gül, ilk öpücüğü alan kıza da gider: Sevimli Abigail. Abigail sağır olarak doğdu ve bir engelle büyümesi onu cezalandırmış görünüyor. Özgün görünüyor, savunmasız kalmaya hazır ve elbette muhteşem. Abigail Takımı, elbette.

STYLECASTER |  Lisans prömiyeri özeti

ABC / Craig Sjodin

Güllerin geri kalanı dağıtılır ve sekiz kadın eve gönderilir. Balerin Alicia dışında kim olduğunu söyleyemem, çünkü yapımcılar bölümün başında ona bir ton intro zamanı vermeye karar verdiler. Bizi başımızdan atmaya çalışan yapımcılar buysa, sanırım işe yaradı.

Ve şimdi, bölümün en iyi kısmı için, bu sezon neler olacağına gizlice göz atın. Gömleksiz, sabunlu bir Matt’imiz var, Katie başka bir kıza lanet ediyor, Kraliçe Victoria (yine) karmakarışık oluyor ve beni şaşırtan, ilk geceden sonra yeni yarışmacılar alacağız. Yapımcılar Tayshia’nın sezonunda ortaya çıkan diziyi sevmiş olmalılar ve söylemeliyim ki, huysuzluğun azalmasını izlemek beni heyecanlandırıyor.

Ayrıca Colton’ın sezonundan Heather’ın gruba düştüğü bir klip de alıyoruz. Hızlı bir Google aramasından sonra, görünen o ki, Hannah Brown ve Tyler Cameron sayesinde Matt ile birbirlerini tanıyorlar. Sanırım sürpriz girişi ilgisiz kalacaktır. Matt onunla ilk tanıştıklarında çıkmak isteseydi, yapabilirdi.

Bu kesinlikle inanılmaz bir sezon gibi görünüyor Bekâr ve Nemacolin Resort’ta her şeyin batışını izlemek için sabırsızlanıyorum. 2021’de aşkı bulma şerefine. Şerefe!

Yeni Eğlence Bülteni

About admin

Check Also

101 način stiliziranja i ukrašavanja složenih ladica

Složene ladice su uređenje doma morati imati. Pomoću njih možete postaviti ton za praznike i …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *