Home / spavaća soba dekor / Sofia Richie Ayrılık Sonrası Amelia Hamlin Arkadaş Scott Disick’e Tepki Verdi

Sofia Richie Ayrılık Sonrası Amelia Hamlin Arkadaş Scott Disick’e Tepki Verdi

Temiz bir ayrım değil. Sofia Richie’nin Scott Disick’in Amelia Hamlin ile çıkmasına verdiği tepki ortaya çıktı ve kendisi ve eski erkek arkadaşı en iyi şartlarda gibi görünmüyor.

Daily Mail, 22 Kasım Pazar günü, Sofia’nın Amelia’nın yanı sıra kız kardeşi Delilah Belle Hamlin ve annesi Lisa Rinna’nın Scott’ın hayatında yeni bir kadın olduğuna dair haberler arasında takibi bıraktığını bildirdi. Kaynak, “Sophia, Lisa Rinna ve Hamlin kardeşleri Instagram’da takip etmeyi bıraktı” dedi. “Amelia’nın artık Scott’la ‘aile arkadaşı’ oldukları için çıktığına ihanet edildiğini düşünüyor.”

Scott ve Amelia’nın ilişkisinden haberler, Ekim ayında birlikte bir Cadılar Bayramı partisine katıldıklarında görüldüklerinde kırıldı. Onların romantizmi Kasım ayında, ikisi Kaliforniya, Malibu’daki bir plajda PDA’da paketlenirken fotoğraflandığında doğrulandı. Romantizm, Scott ve Sofia’nın üç yıl tekrar tekrar çıktıktan sonra Ağustos ayında ayrılmasından iki ay sonra geldi. Bir kaynak E’ye “İki aydır kapalı ve açıklar” dedi! O zamanki haberler. “Sofia, ayrıldıktan sonra aralarında işleri yoluna koymaya gerçekten zorladı, ancak Scott kısa süre önce resmi olarak iptal etti ve artık konuşmuyorlar.”

Sofia, Scott’ın yeni ilişkisinden pek memnun görünmese de, kaynaklar TMZ’ye şunu söylüyor: Disick Gibi Çevir star’ın diğer ünlü eski kız arkadaşı Kourtney Kardashian, aslında onu yeni bir kız arkadaşıyla görmekten çok memnun. TMZ’ye göre, Kourtney, çiftin üç çocuğuna iyi bir ortak ebeveyn olduğu sürece Scott’ın aşk hayatındaki umurunda değil: Mason, 10, Penelope, 8 ve Reign, 5. Site ayrıca şunu da bildirdi: Kourtney, bir baba olarak onu “topraklanmış, mutlu ve sorumlu” kıldığı için aslında Scott’ı bir ilişkide tercih ediyor. “Bize, Kourtney ve Scott’ın uzun zamandır en iyi şartlarda oldukları söylendi ve mutlu olduğu sürece ve çocukları üzerinde olumsuz bir etkisi olmadığı sürece ilişkilerine karışmaya gerek görmüyor. ”TMZ raporları.

Amelia’nın annesi Lisa Rinna ise kızının ilişkisiyle ilgili çekincelerine sahiptir. Bir kaynak E’ye söyledi! Kasım ayında, Lisa ve kocası Harry Hamlin’in Amelia’nın Scott ile ilişkisinin “sadece bir dönem” olduğuna “inandıkları” haberi. Aynı şekilde, kaynak Lisa’nın Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Kostarlar – Kyle Richards, Erika Jayne, Dorit Kemsley, Garcelle Beauvais ve acemi Crystal Kung Minkoff – Lisa’nın genç kızının Disick Gibi Çevir star. “Lisa’nın Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yardımcı yıldızların kaşları kesinlikle kalktı ”dedi.

About admin

Check Also

Kokošinjac ili vege zakrpa? Ideje za samodostatnost |

Vrtlarenje i uzgoj peradi nisu trend već način preživljavanja. Obiteljima koje posjeduju okolno zemljište na …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *