Home / vjenčanje dekorarions / Şirin Pembe + Bordo Boho Arka Bahçe Mikro Düğün

Şirin Pembe + Bordo Boho Arka Bahçe Mikro Düğün

Bugünün gelini, düğün planlama tavsiyesiyle bizi gerçekten güldürdü: F Planınızı hayal edin, tüm bahisler kapalıdır, bu oldukça büyük bir felaket düğünü… Ama ne var biliyor musun? O haksız değil! Nakita + Tristan’ın arka bahçedeki mikro düğünü, tüm dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak ve her şey güneye gitse bile gerçekten önemli olana odaklanarak planlandı:

Aslında düğün gününüz olduğunda, yeni eşinizle günün tadını çıkarmak için en çok zamana sahip olduğunuz “rüya düğününüz” olduğunu göreceksiniz.

Nakita bir hi-low ile parıldayan gelindi BHLDN Tristan bir profesyonel gibi pembe + kırmızı çiçekli bir takım elbise salladı. Liv Hettinga Fotoğrafçılık rahat kutlamadan tüm büyülü anları yakaladı… bir bakalım!

Pembe + Bordo + Her Yerde Mutlu

Bordo Düğün Partisi
Bu diziyi seviyorum!

Bordo Düğün PartisiN + T günlerinden çiçekler Dürüst Çiçek ÇOK iyi. Renkler ve dokular, günün mütevazı yüksek etkili tasarımına öncülük etti – bazen ihtiyacınız olan tek şey bu!

çiçek ceketli damat

Alyans hakkında .. tatlı ve eğlenceli bir hikaye!

Alyans yerine dövme yaptırmak istedik ve eşleşen parmak dövmelerini yaptırmaya karar verdik. Ay bende ve Tristan’da güneş var. Bizi temsil ettiğini düşünüyoruz çünkü ay ve güneş birbirine zıttır. Ama görünüşe göre, birimizin durması ve dövmeyi doğru taraftan aldığımızdan emin olması için yeterince “zıt” değiliz. Alyans dövmelerimizi yanlış taraftan aldık !!

Damat Çiçekleri

Çiçekli Damat CeketiTristan pembe çiçeklerle en havalı ceketi giydi ve ASOS!

Samimi arka bahçe düğün

Tatlı Bahçe Mikro Düğün Töreni

yemin kitapları

Samimi arka bahçe düğünNakita’nın baş nedime, koridorda yürürken sağdıcı eşliğinde bir şarkı yazdı ve söyledi! Bu ne kadar güzel

Samimi arka bahçe düğün

Tören çok etkileyici ama mükemmeldi. Bütün gün çok çabuk geçti ve ben daha farkına bile varmadan, koridorda yürümek üzere ailemin yanında duruyordum !! Henüz mekanın kurulduğunu bile görmemiştim. Ve geç kaldık. Bir dakika panikledim. Ama sonra koridorda yürüyordum ve her ayrıntı çok mükemmeldi. Arka bahçe hayal ettiğimden daha iyi görünüyordu ve gelin partimiz o kadar mükemmel bir şekilde bir araya geldi ki. Bana gülümseyen pek çok sevdiklerimin yüzlerini görmeliyim. Ve tabii ki Tristan’ı görmeliyim.

En iyi yanı yeminleriydi. Genelde duygularını ifade etmekte iyi değildir, bu yüzden yeminlerinin çok güzel ve kişisel olması beni gerçekten şaşırttı. Ve çok komik !! Bu benim için çok önemliydi ve çok güzel bir andı.

neon kalp zemin

ilk öpücük erkek karısıOMG bu şimdiye kadarki en iyi fotoğraf değil mi ?! Ve eğlenceli gerçek, Tristan tören için pembe neon kalp yaptı!

samimi arka bahçe düğünü

Samimi Arka Bahçe Resepsiyonu

Samimi arka bahçe düğün
Beyler, bu masalar çok tatlı!

neon kalp masa dekoru

Samimi arka bahçe düğün

pembe ve kırmızı arka bahçe düğünü
GERÇEKTEN aşkı hissedebilir mi?

İşte Yeni Evliler Geliyor

Samimi arka bahçe düğün

Hayalinizdeki düğünü resmetmeye çalışmayı bırakın ve Plan F’nizi resmetmeye başlayın, her şey kapalı, bu oldukça büyük bir felaket düğünü. Eğer bu gerçekleşecek olsaydı, tam olarak aklınızdan geçen şey olmasa da o günü hala harika kılan hangi öğeler olurdu? Siz ve partneriniz için en önemli kısımlar hangileri? Gününüzü bu unsurların etrafında ortalayın.

Gerçek şu ki, işler her zaman plana göre gitmeyecek ve stresli ve mutsuz olmaktansa esnek olmak daha iyidir. Davet ettiğiniz tüm insanlara merhaba demek için vaktiniz bile olmayan büyük bir etkinliğe sahip olmaktansa, günün tadını çıkarmak için vaktiniz olan daha küçük, daha düşük anahtarlı bir düğüne sahip olmak daha iyidir! Aslında düğün gününüz olduğunda, yeni eşinizle günün tadını çıkarmak için en çok zamana sahip olduğunuz “hayalinizdeki düğünün” olduğunu göreceksiniz.

gelin damat kalp güneş gözlüğü

gelin damat kalp güneş gözlüğü

neon kalp zemin

Donutlar ve parlak ışıklar – daha iyi olamaz! Tebrikler Nakita + Tristan!

fotoğrafçılık: Liv Hettinga Fotoğrafçılık // mekan adı: Özel Konut, Saskatoon, Saskatchewan, Kanada // çiçekler: Dürüst Çiçek // düğün elbisesi: BHLDN // gelinlik butiği: Allık ve Kuzgun // saç stilisti: Rachel Stange // makyaj sanatçısı: Morgan tarafından güzellik // damat kıyafeti: ASOS // yemek servisi: Onüç Turta // yüzük dövmeleri: Haley Gardiner

About admin

Check Also

Vintage švedski prostirač Ingegerd Silow

Post Vintage Swedish Rug Ingegerda Silowa prvi se put pojavio na DLB-u.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *