FavoriYükleniyorFavorilere ekle

2. Sarı Düğün Renk Paleti

Önceki 2021 düğün renk trendlerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bej ve adaçayı düğün rengi kombinasyonu?

Sırada parlak ve neşeli tonları sevenler için 2021 düğün renk trendlerimiz, aşağıdaki sarı düğün renk kombinasyonu sizin için mükemmel olabilir. Bu sarı düğün renk paleti, bol yeşillik + pembenin tonları ile birleşiyor ancak ana tema olarak sarıyı hedefliyorsanız pembeye aşırı yüklenmemeye çalışın.

Bir seçim söz konusu olduğunda düğün renk düzeni, sadece içgüdülerle gitmelisin! Doğru renk paletini bulduğunuzda anlayacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk var. Aslında bu yılın popüler düğün renklerinin oldukça uzun bir listesi var. Yine de, işte büyük gününüz için muhtemelen en uygun bulacağınız gölgeler!

sarı düğün rengi, sarı düğün, sarı düğün renk paleti, sarı düğün renk kombinasyonları, yaz düğünü renkleri 2021, 2021 düğün trendleri, ilkbahar düğünü renkleri 2021, düğün temaları 2021, sonbahar düğün renkleri 2021, bahar düğünü renkleri 2021, sonbahar 2021 düğün renkleri, ilkbahar düğünleri 2021, düğün rengi 2021, düğün renkleri 2021

Düğün pastası ve resepsiyon: Pinkerton Fotoğrafçılık | Sarı gelin ayakkabısı: Maryana Milaslavskaya Mimosa Inspired Wedding ile | Buket ile gelin: Poff’lar | Düğün davetiyeleri : Julia Kaptelova | Halka kutusu : Casey Green Fotoğrafçılık | Düğün pastası : Cavinelizabeth |

Sarı Düğün Renk Kombinasyonu

Sarı, çoğunlukla mutluluk ve enerjiyi temsil etmek için kullanılan canlı renktir. Bu nedenle sarı düğün teması, uzun ve mutlu bir evlilik isteyen çiftler için bariz bir seçimdir. Sarı çok parlak bir renktir, içinde bulunduğu ortama hayat verir ve keyifli bir ortam için ruh halini ayarlamak için mükemmeldir.

sarı düğün davetiyesi, sarı düğün fikirleri, sarı düğün davetiyeleri
düğün buketi, sarı düğün buketi, sarı buket fikirleri, sarı gelin buketi, 2021 düğün buketi fikirleri

Sarı düğün pastası

Düğün pastası biraz sarı eklemek için harika bir yer. Kremalı bir tereyağlı kek üzerinde soluk sarı donmuş güllerin klasik tarzı saf bir zarafettir. Taze çiçeklerle süslenmiş sarı sepet örgüsü tasarımı, resepsiyonun bir başka güzel göstergesidir. Sarının da karmaşık olabileceğini unutmayın. Sarının ne kadar şık olabileceğini bilmek için, egzotik sarı orkidelerle süslenmiş kare katmanlara sahip beyaz bir fondan pastayı görmek yeterlidir.

pembe düğün pastası, narenciye ile pembe düğün pastası, narenciye düğün pastası, düğün pastası fikirleri
sarı düğün pastası, sarı pasta, renkli düğün pastası

Sarı Düğün Rengi

Sarı, moral verici bir renktir, ancak aynı zamanda biraz ezici de olabilir, bu nedenle sarı düğün temanızı başarıyla oluşturmanın anahtarı, doğru miktarda sarıya sahip olmaktır. Bu renk çok fazla ve görsel olarak çok fazla uyarıcı oluyor. Sarı dekorasyonlarınızı başka renklerle, tercihen beyaz gibi biraz daha sessiz olanlarla birleştirdiğinizden emin olun. Her iki rengi de içeren bir düğün pastasına sahip olmak harika olabilir, beyaz daha zarif hale getirirken sarı biraz eğlence katar.

sarı ve pembe renk kombinasyonu, sarı ve şeftali, sarı renk kombinasyonu, sarı neyle gölgelenecek, renk gölgelendirme, sarı adların tonları

Sarı ev dekorasyonu

Sarının insan ruhu üzerinde güneş ışığı gibi uyanma enerjisi türü olduğu için, bu rengi rahatlamak istediğimiz bir yerde kullanırsak son derece dikkatli olmak istiyoruz. Yatak odasında sarı olması gerekiyorsa, vurgu parçalarında kullanılması tavsiye edilir.

sarı renk altıgen, pembe ve sarı, sarı ve pembe renk kombinasyonu, sarı ve şeftali, sarı renk kombinasyonu, sarı neyle gölgelendirilir, renk gölgelendirme, sarı adların tonları