Home / spavaća soba dekor / ‘RuPaul’un Drag Yarışı’ Nasıl Oynanır: Seçme Süreci, Uygulama

‘RuPaul’un Drag Yarışı’ Nasıl Oynanır: Seçme Süreci, Uygulama

Çalışan bir drag queen iseniz, nasıl rol alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. RuPaul’un Drag Yarışı. Pekala, seçme süreci basit ve bazı drag kraliçeleri (RuPaul’un kendisi dahil) en iyi oyuncu seçimi hakkında bilgi paylaştı.

RuPaul’un Drag YarışıRuPaul’un sunuculuğunu yaptığı ve yarattığı, Şubat 2009’da Logo TV’de prömiyerini yaptı. RuPaul’un sunucu, akıl hocası ve baş jüri olarak görev yaptığı şov, ülke çapındaki drag kraliçelerinin Amerika’nın bir sonraki drag süper yıldızı olmak için yarıştığı bir reality TV yarışması. Her hafta yarışmacılara bir dizi meydan okuma verilir ve bir jüri heyeti (genellikle ünlü konuk jüri üyelerini içerir) tarafından yarışma boyunca ilerlemeleri hakkında eleştirilir.

2009’daki prömiyerinden bu yana, RuPaul’un Drag Yarışı (2017’de VH1’e taşınan) bir düzineden fazla sezon boyunca koştu. Gösteri ayrıca dahil olmak üzere birkaç spinoff başlattı RuPaul’un Drag Yarışı Tüm Yıldızlar, RuPaul’un Gizli Ünlü Drag Yarışı ve RuPaul’un Drag U’sugibi uluslararası yinelemelerin yanı sıra Drag Race Avustralya, RuPaul’s Drag Race UK ve Drag Yarışı Holland. Hayranların bildiği gibi, gösteri aynı zamanda makyaj çizgileri başlatan, filmlerde rol alan, satışları tükenen ve liste başı albümler yayınlayan Valentina, Shangela, Bianca Del Rio ve Courtney Act gibi drag queenlerin kariyerlerini başlatmaktan da sorumlu.

Tüm bunlar göz önüne alındığında, dünyanın dört bir yanındaki drag kraliçelerinin şovda olmak istemesi mantıklı geliyor. Peki nasıl rol yapıyorsun RuPaul’un Drag Yarışı, sen sor? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Nasıl oynanır RuPaul’un Drag Yarışı

Göre İnternet sitesi, RuPaul’un Drag Yarışı 14. sezon için aktif olarak oyuncu seçimi yapıyor. Oyuncular 15 Ocak 2021’de sona eriyor ve bir sonraki sezon için döküm başlayana kadar tekrar açılması beklenmiyor. “Tüm kraliçeleri aramak, zaman başladı. RuPaul’un Drag Race 14. sezonu için seçimler başladı. Tacı kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Sonra şunun için zıpla RDRcasting.com,RuPaul, uygulamayı tanıtan bir videoda diyor. Bu, hayatının geri kalanının başlangıcı olabilir.

Öyleyse, gelecek vadeden drag süperstarlarının başvurması gerekenler nelerdir? Peki, dört adım var. Birincisi başvuruyu doldur. İkincisi, başvuru sahiplerine başvurularını tamamladıktan sonra e-posta ile gönderilecek olan bir katılımcı sözleşmesini tamamlamaktır. Başvuru sahipleri, katılımcı sözleşmesini imzaladıktan sonra, bir döküm videoları kaydetmeleri gerekecektir (talimatlar onlara e-posta ile gönderilecektir.) Dördüncü adım, sadece muhteşem ve Dragtastic bir döküm videosu yapmaktır (yeterince kolay değil mi?). Başvuru sahiplerinin herhangi bir sorusu varsa, şovun sitesi döküm departmanına [email protected] adresinden e-posta göndermelerini önerir.

RuPaul, oyuncu seçme şansınızı nasıl artıracağınıza gelince, Vanity Fuarı 2017’de şov farklı ve yüzde 100 kendileri olan yarışmacılar istiyor. “Yeterince insanı seçmeye başladığınızda, herkesin aynı şeyi yaptığını anlarsınız” dedi. “Davranmalarını istediğimi düşündükleri şekilde davranıyorlar. Ancak öne çıkan insanlar, özgün ve gerçekten kendileri gibi davrananlardır. “

Şöyle devam etti, “Masanın arkasındaki kişi gerçekten kendi kişiliğinizin farklı notlarını görmeye çalışıyor ve ne yapıyor olursa olsun, seçmeleriniz ne olursa olsun ona nasıl uyabilir. Gerçek şu ki, sadece kendin ol. Kendin ol. Özgün olmayan bir görünüm sergileyen birinden daha sıkıcı bir şey olamaz. “

Nelerden kaçınılması gerektiğine gelince, RuPaul başvuru sahiplerini klişeler kullanmamaları konusunda uyarıyor. “Şovumuz için seçmelere katılan her 10 kişiden dokuzu, bu kelimeleri söyleyecek – ve bu komik ‘çünkü her duyduğumuzda hepimiz gülüyoruz – diyorlar ki,’ Tatlım, bir orospu keseceğim! ‘ dedim.

RuPaul’un Drag Yarışı akış için uygun Hulu.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

About admin

Check Also

Retin-A nasuprot Differinu: Najbolje liječenje retinolom bez recepta

Da je vrsta tretmana za njegu kože čudo u bočici stvarno postojala, vjerojatno bismo je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *