Home / spavaća soba dekor / Rehberiniz 2020 (+ En İyi Teklifler)

Rehberiniz 2020 (+ En İyi Teklifler)

Kara Cuma Amazon’da ertelendi, bazı mağazalarda iptal mi edildi? Her şeyi anlamak ve mevcut olduğu anda gerçek ipuçlarını almak için katılın ücretsiz bültenimiz. Programda: dekorasyon, mobilya, ev aletleri, şilteler ile ilgili en iyi tekliflerden yararlanmak için tavsiyeler, ipuçları ve kılavuzlar …


Bir ev aletinin bozulması her zaman kötü haberdir. Neyse Cihazlarınızı yerine ya da sadece kendinizi donatmak için diğerlerinden daha elverişli zamanlar vardır. Kara Cuma bu elverişli anlardan biridirve birkaç ipucu ile iyi işler yapabilirsiniz.

Kara Cuma 2020 resmen başlıyor 27 Kasım. Ancak, bu e-tüccar önceki tekliflere başlatıyoruz dikkat ve önceki her yıl! hükümet tarafından iptal önce, Amazon örneğin öncesi Kara Cuma operasyonu teklif etti. Conforama ayrıca 16 Kasım’a kadar Black Friday önizleme teklifi.

Ekibimiz, ilk indirimler başlar başlamaz, büyük veya küçük ev aletlerinde en iyi Black Friday 2020 tekliflerini sizin için izleyecektir. Bu nedenle, canlı olarak güncellenecek olan bu sayfayı bir kenara bırakmanızı tavsiye ederiz.

Bu yıl ne beklemeli?

Bu nedenle, 27 Kasım 2020 Cuma gününden itibaren, normalde hafta sonu önemli promosyonlarla uzatılması gereken özel bir gün olan Kara Cuma başlayacak. ABD’den ithal edilen bu gelenek, neredeyse 7 yıldır Fransa’da kabul edilmiştir.

Bugün, fenomenin yerleşmiş olduğunu ve giderek daha fazla marka ve distribütörün oyunu oynadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle 2020 için, gerçek iyi fırsatlar ve indirimli ürünlerin genişlemesi için umut edebiliriz. Özellikle tüm ev aletlerinde. Genelci çevrimiçi mağazalar (Conforama, Amazon, La Redoute, Darty, vb.) Ve Electro Dépôt gibi uzmanlar yıl sonunda büyük bahisler yapıyor. Kara Cuma, büyük indirimlerin yapıldığı bir zamandır.

Black Friday 2020 ev aletleri fırsatları henüz mevcut değil. Ancak size bulunabilecek iyi fırsatlar hakkında bir fikir vermek için önceki yıllardaki promosyonlara bakın.

Black Friday 2019 için en iyi ev aletleri fırsatları

Kara Cuma vesilesiyle e-tüccarlar tarafından sunulan teklifler hakkında size bir fikir vermek için, aşağıdaki önceki sürümlerden ipuçları listesini bıraktık.

Önceki baskılardan en iyi teklifler

Aletleri satın almak için Kara Cuma’ya kadar beklemem gerekiyor mu?

Ev aletlerinde iki tür cihaz açıkça ayırt edilmelidir: bir yandan saç kurutma makinesi, waffle ızgarası veya ütü gibi çok çeşitli nesneler içeren küçük ev aletleri ve diğer yanda az sayıda ürün içeren büyük aletler hacimli (özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı).

Bunlar, gerekli görülen ve hemen hemen her evde bulunabilen ekipman öğeleridir. Küçük ev aletleri bazı durumlarda zevk satın almaya dönüşebilirken, satın alımları genellikle bir zorunlulukla bağlantılıdır.

Hem üreticiler hem de distribütörler, ikisi arasındaki farkların farkındadır ve ilgili teklifler sunar. Black Friday sırasında, küçük cihazlarla ilgili promosyonlar genellikle daha caziptir çünkü tüketiciler, bu tür bir cihazı almaya gitmemiş olsalar bile cazip bir fiyatla ikna edilebilirler. Bu, örneğin durum Kara Cuma boyunca COOKEO’da agresif indirimler.

Tersine, toptan ev aletleri bir hevesle satın alınmaz (Kara Cuma’da bir kanepe satın almak gibidir), bu nedenle marka veya mağaza büyük bir hisse senedi satmaya çalışmadığı sürece iyi fırsatlar bulmak daha nadirdir.

Bugün Kara Cuma hala nispeten yeni bir fenomendir ve ev aletleri alanında, satışlar veya Fransız günleri gibi diğer indirim dönemlerinden gerçekten öne çıkmamaktadır. Öte yandan, artan popülaritesi ile, indirimleri diğer promosyon anlarında olduğu kadar ilginç bulabilir.

Kara Cuma vesilesiyle ev aletleri nereden alınır?

Fransa’da Black Friday ilk olarak yüksek teknoloji ürünlerinde daha uzmanlaşmış çevrimiçi mağazalar tarafından başlatıldı. Oldukça yakın evrende olmak ev aletleri, bu ekipman hızla promosyonların bu dönemde teklif edildi.

Black Friday’i bilgisayar ürünleriyle lanse ederek başlayan büyük markalar, ev aletlerinde gerçekten ilginç teklifler sunacak olgunluğa sahip.

Kara Cuma boyunca dikkat edilecek çevrimiçi mağazalar

Gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazaların Black Friday’i benimsemesi daha uzun sürdü, bu yüzden bu konuda daha az tecrübeliler. Ancak, özellikle genellikle çok büyük indirimler göstermek gösteri modellerde, bazı pazarlık yapabilirsiniz.

Ev aletleri için, diğer evrenlerde olduğu gibi, Black Friday’de satın almaya hazırlanmak en iyisidir. Genel olarak, kendi ihtiyaçlarımızı veya arzularımızı değerlendirerek başlarız:

  • Kurutucumu değiştirmem gerekiyor mu?
  • Ev yapımı yoğurtlarımı hazırlamak ister miyim? Vb.

İhtiyaçlar listelendikten sonra, kullanımınız için gerekli özellikleri belirlemek için ürünleri karşılaştırabilirsiniz:

  • Ertelenen program gerekli mi?
  • Filtre kahve mi yoksa bakla mı tercih ederim?

Bu sorular sizi belirli bir ürüne yönlendirmenize ve aynı zamanda arama kriterleri için filtreleri daha etkin kullanmanıza olanak tanır. Zamanınız varsa, önce ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan birkaç model seçin ve ayrıca ilgili fiyat aralığını unutmayın.

D gününde, mutlaka aynı referansı bulamayacaksınız, ancak teklif edilen fiyatın iyi bir anlaşma olarak kabul edilip edilmeyeceğini bileceksiniz.

Kara Cuma günlerinde ev aletleri satın almak istiyorsanız kaçınmanız gereken hatalar

Black Friday sırasında ev aletlerinin fiyatı cazip olsa da, tek satın alma kriteri olarak görülmemelidir. Diğer unsurlar dikkate alınmalıdır.

Kara Cuma günlerinde teslimat

  • Teslimat : özellikle büyük ev aletleri satın alırsanız önemli bir nokta. Teslimat miktarı daha sonra faturayı hızlı bir şekilde şişirebilir. Bazı dükkanlar sadece binanın altına teslimat sunar, bu nedenle bu önemli bir faktördür, özellikle de beşinci katta asansörsüz yaşıyorsanız!

Gecikme

  • Gecikme : yine her şey sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Satın alma işleminiz bir hediye içinse, varış tarihinden emin olsanız iyi olur. Ve buzdolabı tipi bir cihazın değiştirilebilmesi için, gecikme makul düzeyde kalmalıdır.

Pazarlar

  • Pazarlar : Giderek daha fazla sayıda büyük marka, diğer mağazalardaki ürünleri tekliflerine entegre ediyor. Bu durumda teslimat, son tarih veya satış sonrası hizmet koşulları mutlaka ana markanın koşulları olmayabilir. İkisini ayırt etmeye dikkat edin!

Krediler

  • Krediler : kesinlikle gerekli olmadıkça kredi almaktan kaçının. Planlanan günde harcayabileceğiniz önceden bütçe yapmak daha iyidir.

Black Friday’de hangi ev aletleri satın alınacak?

Markalar, tüm ev aletlerinde iyi fırsatlar sunar, örneğin bir Kara Cuma boyunca ucuz COOKEO. İşte insanlar promosyonların bu günlerde arayan olacağını en popüler cihazlardır.

Elektrikli süpürgeler

Sıkıcı bir görevle ilişkili olduğu için çok az takdir edilir, elektrikli süpürge genellikle tüm yıl boyunca zorunlu bir satın alımdır. Bununla birlikte, robot elektrikli süpürgeler ile, pazar biraz gelişti çünkü bu cihaz bir favori ve hayatınızı kolaylaştıracak bir nesne olarak görülebilir.

Oldukça pahalı ve oldukça rekabetçi bir bağlamda yerleştirilen robot elektrikli süpürge, bu nedenle bu ürünün vaatleriyle baştan çıkarılmış yeni kullanıcıları çekmek için Kara Cuma’dan yararlanıyor. İRobot veya Roomba gibi bu sektörde iyi kurulmuş iki markanın yanı sıra Xiaomi gibi daha yeni markalara da göz atın.

Çamaşır makineleri

Büyük ev aletleri biraz daha büyük bir bütçe gerektirir. Bu nedenle, çamaşır makinesi gibi bir cihaz satın almayı düşünüyorsanız, Kara Cuma gününden önce bilgi almanız önerilir.

Önce ihtiyaçlarınızı tanımlayın ve ardından sizi ilgilendiren çamaşır makinesi tipini seçin. Black Friday sırasında aynı seçilen modelin indirimli olması pek olası değildir, ancak bazı tanınmış markalar aynı gruplara ait olduğu için bir eşdeğer bulabilirsiniz (örneğin Siemens ile Bosch veya Indesit ile Whirlpool).

Bulaşık makineleri

Bulaşık makinesi promosyonları, çamaşır makinesi için olanlarla aynı prensipte çalışır. Bununla birlikte, ilk fiyat bulaşık makinelerinin tüm yıl boyunca zaten ucuz olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle bu Kara Cuma bu tür bir cihazda iyi bir anlaşma yapmak zor.

Bunun yerine, orta sınıf veya yüksek kaliteli ürünlere (Brandt veya Miele), özellikle yeni bir ürün yelpazesiyle değiştirilen modellere bakın.

Buzdolapları

Çamaşır makineleri veya bulaşık makineleri gibi, buzdolabı da Kara Cuma boyunca dikkat edilmesi gereken ev aletlerinden biridir.

Bu cihaz oldukça hantal olduğundan, markaların yer açmak için eski modelleri satmaya her türlü ilgisi var. Bu nedenle Black Friday’de Samsung gibi markaları hedefleyerek harika fırsatlar bulmak mümkün.

Karıştırıcılar

Blender, sağlıklı beslenme ve yaz meyveleri ve sebzeleri ile ilişkilendirildiği için genellikle ilkbaharda en çok satan üründür. Bu nedenle Kara Cuma, markaların yer kaplayan hisse senedi satmaları için bir fırsattır. Tercihen dediğimiz modelleri seçiyoruz süper karıştırıcılar, profesyonel kalitede karıştırıcılar genellikle satın almak oldukça pahalıdır.

Diğer karıştırıcılar gerçekten de tüm yıl boyunca düşük fiyatlar yayınlıyor ve bu nedenle bu tür ürünlerle oynamak için gerçekten iyi bir şans yok.

Kahve makineleri

Bir pod makineye yatırım yapmak istiyorsanız, şimdi harika bir zaman. Oldukça rekabetçi ve bu nedenle fiyat açısından oldukça agresif olan bu pazar, yeni müşteriler çekmek için Kara Cuma’dan yararlanıyor.

Tassimo veya Dolce Gusto gibi markaların bu dönemde büyük promosyonlar yapması alışılmadık bir durum değil. Ağacın altına koymak için güzel bir hediye yapmaya yeter! Noel’e hazırlanmak için Kara Cuma’dan yararlanabilirsiniz.

About admin

Check Also

Kokošinjac ili vege zakrpa? Ideje za samodostatnost |

Vrtlarenje i uzgoj peradi nisu trend već način preživljavanja. Obiteljima koje posjeduju okolno zemljište na …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *