Home / uređenje dnevnog boravka / Rahat Amazon Loungewear – Jess Baker Beauty

Rahat Amazon Loungewear – Jess Baker Beauty

Son birkaç aydır ter içinde yaşadığım için, favorilerimden bazılarını paylaşma zamanının geldiğine karar verdim. Amazon bulur! Amazon, bankayı bozmayacak rahat kıyafetler için harika seçeneklere sahip! Rahat Amazon giyim için en iyi seçimlerimi ve onları grup halinde yeni tutma hilelerimi görmek için okumaya devam edin!

* Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir, daha fazla bilgi edinmek için lütfen sorumluluk reddimi okuyun *


İlgili Mesajlar:
  • Amazon Ev Dekorasyonu
  • En İyi Amazon Cilt Bakım Ürünleri
  • Hayat değiştiren Amazon Ürünleri

Joggers

Bunlardan daha önce bahsetmiştim ve onlar benim en çok satın aldığım ürün! Bunlar Amazon’dan en sevdiğim koşucularım ve mükemmel uyum sağlar. Bir sürü sevimli renkte gelirler ve tasarımlar yukarı veya aşağı giyilebilir!

Tişörtü

Yani bu teknik olarak bir erkek tişörtü ama tişörtülerimi çok sevdiğim için mükemmel! Bunlar da sadece 11 dolar! Süper rahatlar ve akla gelebilecek her renkte geliyorlar. Ayrıca bunları kırparak yaz için mükemmel hale getirebilirsiniz.

Batik Setleri

Batik son zamanlarda büyük bir geri dönüş yaptığından, bulduğum en şirin setleri paylaşmak zorunda kaldım! Uzun veya kısa kollu gelirler ve yaz için mükemmeldirler.

Terlik

Ben büyük bir terlik hayranıyım, özellikle de bir köpek yavrusu aldığım için! Bunlar ne kadar kabarık ve yumuşak oldukları için Amazon’dan en sevdiğim şey! Onlar da 4.000’den fazla olumlu eleştiriye sahipler! En sevdiğim kısım kauçuk alt kısım, böylece onları dışarıda giyebilirsin!

Hırka

Hırka en sevdiğim şey oldu sabah kahvemi yapmak için fırlat! Listelenenler süper rahat ve evin içinde giymek için mükemmel. Ayrıca, sonunda lol dışarı çıkabildiğimizde yıpranmak için mükemmel olacaklar.

Kumaş Tıraş Makinesi

Rahat giyiminizin yeni görünmesini sağlamak için bu benim tavsiyem! Bu kumaş tıraş makinesi tüm zamanların favorim ve 20 doların altında! Bu, giysilerinizdeki tüy veya tiftik oluşumunu tıraş eder! Tişörtüler için mükemmeldir. koşucular ve tozluklar! Onu tüm kıyafetlerimde kullandım ve kesinlikle seviyorum. Rahatlığınızı korumak için bunlar bir zorunluluktur Amazon loungewear, rahat!

About admin

Check Also

Kako transformirati svoj vrt za 300 funti

Znam da ga vjerojatno kiša pada tamo gdje se trenutno nalazite i gledate kroz prozor …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *