Home / uređenje dnevnog boravka / Pinterest Kullanarak Blogunuzu Nasıl Büyütün

Pinterest Kullanarak Blogunuzu Nasıl Büyütün

Pinterest, bir blogu veya işletmeyi büyütmenin en hızlı yollarından biridir. Aylık izleyicilerimi yalnızca bir ayda 1 milyonun üzerine çıkarabildim! Yine de bugüne kadar Pinterest, görüşlerimin çoğunu böyle elde ediyorum. Bu gönderi, blog trafiğimin patlamasını sağlamak için izlediğim tam adımları içeriyor! Pinterest kullanarak blogumuzu büyütmeye yönelik ipuçlarını almak için okumaya devam edin.


İlgili Mesajlar:

1. Bir işletme profiline geçin

Bir profesyonel gibi görünmenin en hızlı yolu budur! İşletme profiline sahip olmak, sizi bir blogcu gibi gösterecek şeydir. Kurulumu çok kolaydır ve Pinterest’inizi çok daha fazla özelleştirmenize olanak tanır, aşağıdaki benimkine göz atın!

2. Zengin pinler için başvurun

Bu, içeriğinizin öne çıkmasını sağlayacak, yapması çok kolay bir şey! Zengin iğneler, resminiz, adınız ve açıklamanız gibi iğnelerinizin altında ek bilgiler gösterir. Bu, hemen profesyonel bir blog yazarı gibi görünmenizi sağlamanın başka bir basit yoludur!

3. Pinterest için SEO

Pinterest’te SEO kullanmak çok önemlidir! Bunu yapmaya başladığımda takipçi sayımdaki en büyük eğilimi gördüm. Hemen hemen, içeriğinizi olabildiğince aranabilir hale getirmek istiyorsunuz. Size ve içeriğinizin bulunmasına yardımcı olmak için açıklamanızı, panolarınızı ve pimlerinizi anahtar kelimelerle doldurmak istiyorsunuz.

4. Grup panolarına katılın

Bu, Pinterest’te büyümeye çalışan herkese en iyi önerilerimden biri. Grup panolarına katılmak, içeriğinizi sizi takip etmeyen kişilerle paylaşmanıza olanak tanır. Bağlantılarınızı geliştirmek, insanlarla tanışmak ve içeriğinizi daha fazla gözün önüne çıkarmak için harika bir yer!

Grup panama kabul edilmek için buraya tıklayın!

5. Tailwind

Tailwind, süper güçlü bir Pinterest aracıdır! Profil etkinliğinize göre daha fazla görünüm elde etmek için pinlerinizi en iyi zamanda gönderecek bir planlayıcıdır! Hepsi harika olan bir sürü farklı özelliğe sahipler! Ayrıca iğnelerinizi daha fazla insanla paylaşabileceğiniz kabileler de yapıyorlar! Bir kabiledeki her paylaşım ve yüzlerce benzersiz görünüm elde edebilirsiniz.

6. Kendi grup panolarınızı oluşturmak

Kendi grup panonuzu başlatmak, daha fazla takipçi edinmenin süper hızlı bir yoludur (bunu bir kural yaparsanız, sizi takip etmeleri gerekir). Bunu, güçlü bir Pinterest varlığı oluşturduktan sonra yapmanızı öneririm, böylece insanlar sizi takip etmek ve panonuza katılmak ister! Nişinize birkaç blogcu ekleyerek başlayın ve büyümesini izleyin!

About admin

Check Also

Kako transformirati svoj vrt za 300 funti

Znam da ga vjerojatno kiša pada tamo gdje se trenutno nalazite i gledate kroz prozor …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *