Home / vjenčanje dekorarions / Pembe Palms ile Boho Beach Kaçış İlhamı

Pembe Palms ile Boho Beach Kaçış İlhamı


Pandemi, 2020 planlayan çiftlerin üstünden atlaması için sola ve sağa engeller yarattı! Bu yıl kesinlikle nişanlıları her şeyden kaçıyormuş gibi hissettirdi. Neyse ki, bugünün boho sahilinden kaçma ilhamı bize kaçmak için gereken her şeyi verdi… muhteşem pembe palmiyelerle bir mağara kaçışına!

Planlama + tasarım ekibi Runaway Indie bu pembe boho macerasına biraz fikir veriyor: Güney Kaliforniya’da sonbaharın başlangıcı, daha karanlık silüetlerin, daha soğuk plaj günlerinin ve sonbahar ayının altında alacakaranlıkta yavaş dansın başlangıcına işaret ediyor. Kaliforniya sonbahar plaj gününün renklerini yakalamak için bu ‘benimle kaçış’ ilham kaynağını istedik. Doymuş sahil mağara duvarı, pembe, turuncu tonları ve yosunlu yeşil yaprakların tonlarında çiçek açan, Ekim başlarken batı kıyısının nasıl geçtiğinin mükemmel bir resmini çizdi.

Bu boho pembe tören zemininin olduğu yere kaçardık! Ve ideal olarak, bunu yaparken bu saçaklı gelinlik giyiyor olacağız. Hadi bu güne merceğinden kaçalım Michelle Roma Fotoğrafı:

Boho Fringe Elopement Elbise

TC Gelinlik tarafından tasarlandı

Boho Beach Elopement İlhamı
Bu mağaradan kaçma için daha mükemmel bir boho gelinlik seçilemezdi! Bu elbise üzerindeki sevimli beyaz saçak + nakış TC Tarafından Tarz bize büyük sahil romantizmi enerjisi veriyor.

Pembe Çiçeklerde Güzel

Pembe Boho Gelin Buketi
Mükemmel pembe gelin buketi.

Boho Beach Elopement İlhamı

Boho Sahil Töreni Epik Pembe Palmiyeler

Kurutulmuş Çiçek Zemin
Söylenecek başka ne var Bloom Sevinci ama iş aferin! Bu sonbahardan ilham alan çiçekler hala muhteşem pembe ve tuhaf boyalı avuç içlerine sahip.

Kurutulmuş Çiçek Zemin
Gerçekten rüya gibi bir plaj töreni kuruldu!

Kurutulmuş Çiçek Zemin
Pembe boho çiçekleriyle ilgileniyorsanız, kollarımızda başka ilham verici numaralarımız olabilir …

Boho Beach Elopement İlhamı

Mağaraya

Boho Beach Elopement İlhamı

Boho Beach Elopement İlhamı
Sonbahar mağarası kutlaması için şık ve rahat bir ortam.

Boho Beach Elopement İlhamı

Boho Beach Elopement İlhamı

Kokteyller + Kek

kokteyl arabası
Pembe palmiye süslemeli bir bar arabası, sonbaharın en iyi kısımlarından birini öne çıkarır – tarçın + baharat kokteylleri!
Runaway IndieBar arabası plaj mağaralarına karşı otururken gün batımını yakalayarak ışıl ışıl parlıyor. Tarçınlı portakal çiçeği kokteyli var mı?

pembe düğün pastası
Ayçiçekli Ev Pastaları bu elopement kesme pastası ile pembe boho çöküşünü getirdi.

klasik kaçış arabası
Bu Cali seven çift, nihayet sahildeki boho kaçışlarından yukarıdaki uçurumlara doğru ilerledi ve akşam karanlığından önce son bir öpücük paylaştılar. Ve bu radikal kaçış arabası!


Bu kumlu plajda sevilecek çok şey var! Tamamen romantik bir şekilde harekete geçirildi. Yakalanan Her Şey.

fotoğrafçılık: Michelle Roma Fotoğrafı // mekan adı: Little Corona Beach, Newport Beach, California, USA // etkinlik tasarımı: Runaway Indie // planlama: Runaway Indie // çiçekler: Bloom Sevinci // gelinlik butiği: TC Tarafından Tarz // videografi: Yakalanan Her Şey // kaligrafi: İlham Veren Gravürler (akrilik tabela) // kek: Ayçiçeği Ev Kumpirleri // tatlılar: Küçük Toplu Donutlar // masa üstü kiralama: Runaway Indie // özel kiralama: David H Oh (eski model araba) // modeller: Kadin Godwin ve Benjamin Godwin

About admin

Check Also

Vintage švedski prostirač Ingegerd Silow

Post Vintage Swedish Rug Ingegerda Silowa prvi se put pojavio na DLB-u.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *