Home / kućni dekor / Patrick Schwarzenegger, Tıpkı Babası Gibi Bir Oyuncu Olmayı Umuyor

Patrick Schwarzenegger, Tıpkı Babası Gibi Bir Oyuncu Olmayı Umuyor

Karen Belz, Bustle, HelloGiggles, Romper ve So Yummy gibi siteler için yazmıştır. Şımarık bir yürümeye başlayan çocuğun annesi ve ona ayak uydurmak için endişe verici miktarda Şekersiz Red Bull içiyor.

Ünlü bir ebeveyne sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç düşündün mü? Ve sadece herhangi bir ünlü değil – Arnold Schwarzenegger gibi bir ünlü.

Arnold imkansız olanı yapmayı başardı – gitti şovmen politikacı. Ve bu atlamayı yapan diğerlerinin aksine, o aslında başarılıydı.

1947’de doğan Arnold, kariyerine profesyonel bir vücut geliştirmeci olarak başladı. 1968’de Amerika’ya taşındı ve beş Bay Universe ünvanı kazanmayı başardı. Durdurulamazdı. Ve kısa sürede kariyerini sinemaya çevirmeyi başardı. Şimdiye kadarki ilk filmi New York’taki Herkül. Prodüksiyon biraz sarsılmış olsa da, hayranlar Arnold’u beyaz perdede görünce oldukça şaşırdılar.


Bu noktada sahne adı Arnold Strong’du. Ve gücüne ve fiziksel görünümüne dayanarak geçmeyi umduğu açık görünüyordu. Ama sonra bir şey oldu – yapımcılar onu aile dostu olanların da dahil olduğu diğer rollere aldı. Bu, Arnold’un çekiciliğini daha da genişletti. Kısa süre sonra herkes Arnold Schwarzenegger’in kim olduğunu biliyordu.

Ama bu onun için son durak değildi. 2003 yılında Kaliforniya eyaletinin 38. valisi seçildi. Ayrıca sevdiği ve taptığı görünen beş çocuğu var. Ve biri – Patrick Schwarzenegger – tıpkı babası gibi bir oyuncu olmayı hedefliyor.

About admin

Check Also

21 pametnih i praktičnih ideja za uštedu prostora za vašu malenu praonicu rublja

Ako negdje u svom domu imate malenu praonicu rublja ili samo kutak za pranje rublja, …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *