Home / spavaća soba dekor / Oğlak burcunda Yeni Ay 12 Ocak 2020 Anlamı: Kimler Etkilenecek?

Oğlak burcunda Yeni Ay 12 Ocak 2020 Anlamı: Kimler Etkilenecek?

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Yılın ilk kozmik desteğine hazır mısınız? 12 Ocak’taki Oğlak burcundaki Yeni Ay, 2021’i şimdiye kadarki en büyülü yılınız yapmak için niyetlerinizi, hedeflerinizi ve planlarınızı sağlamlaştırmanıza yardımcı olmak için geliyor. Bu ay olayı sırasında Pluto, 2020’yi sonunda geride bırakıp gücümüze adım atmamıza yardımcı olmak için yeni ay ile birlikte çalışıyor. Hadi alalım!

Yeni ay, yeni bir ayın başlangıcını temsil eden 29,5 günde bir olaydır. Astronomik olarak, yeni ay, ayın gökyüzünde, doğrudan güneş ve dünya arasında en az görünür olduğu zamandır. Astrolojik olarak, yeni ay, evrenin niyetlerimize en açık olduğu dönemi temsil eder. Bu nedenle yeni başlangıçlar, maceralar ve projeler için bir zaman olarak müjdeliyor.

Oğlak burcundaki bu Yeni Ay ekstra özeldir çünkü bize hedeflerimizi sabitleme ve onlara ulaşmak için stratejilerimizi netleştirme şansı verecektir. Oğlak burcu enerjisi tamamen sıkı çalışma, kararlılık, esneklik ve yukarı doğru hareketlilik ile ilgilidir. Artı, Pluto da yeni ayı yoğun titreşimlerle güçlendirecek. Plüton, yenilenme, dönüşüm ve kişisel gücün hükümdarıdır. Sonuç olarak, bunlar 12 ve 13 Ocak arasında ana temalar olacak.

Önünüze çıkan tüm yeni fırsatlara, durumlara veya koşullara çok dikkat edin çünkü bunlar, gücünüzden uzaklaşıyorsanız gücünüze adım atmanıza yardımcı olabilir.ya da belki birazcık hissediyorsan seni alçakgönüllü yapabilirler çok gücünüzde. Her şey denge ile ilgili bebeğim!

Bu yeni ay herkes tarafından hissedilecek olsa da (özellikle bu yeni ay ABD’nin doğum haritasını ne kadar yoğun bir şekilde tetiklediğinden dolayı Amerika Birleşik Devletleri’dekiler) en çok ana burçlar olan Koç, Terazi ve Oğlak burçları etkilenecek. Nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

STYLECASTER |  burçlar

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Oğlak burcu

Oğlaklar, Satürn’ün burçlarından geçmesi nedeniyle son üç yıldır büyük bir baskı altındaydı. Satürn geçen yılın sonunda ilerlemesine rağmen, Plüton hala takılıyor ve turunu tamamlıyor. Bu yeni ay Oğlaklara – özellikle 7-18 Ocak arasında doğanlar – içsel otoritelerine gerçekten adım atma şansı verecek.

Şimdi şimdiye kadarki en büyük ve en cesur niyetlerinizi belirlemenizin tam zamanı. İstediğiniz her şeyi yaratmak için büyük bir güce sahipsiniz; sadece onu ya başkalarını güçlendirmek için kullandığınızdan emin olun ya da en azından onların gücünü ellerinden almayın.

STYLECASTER |  burçlar

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Koç

Koç, kariyeriniz bu süre zarfında önemli ölçüde vurgulanacak. Kariyer niyetlerini belirlemek kesinlikle zekice, ancak ilerleme için çok fazla zorlamaya dikkat edin. Bu yeni ay size biraz renk katacak ve kendinizi bir otorite figürü ile anlaşmazlık içinde bulabilirsiniz.

Şimdi hatırlamalısın değil diz-sarsıntılı reaksiyonların zamanı. Ne olursa olsun gözlemleyin, ardından kariyerinizin tam olarak neye benzemesini istediğinizi anlamak için strateji oluşturun. İşler soğuyana kadar bekleyin, ardından ileriye doğru adımlar atmaya başlayın.

STYLECASTER |  burçlar

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Terazi

Oh, sevgili Terazi. Koç burcunda olduğu gibi, bu değil cesur hareketler için en iyi zaman. Terazi ile Koç arasındaki en büyük fark, bu yeni ayın evinizi ve aile sektörünüzü vurgulamasıdır. Görünüşe göre bu yeni ay, ayaklarınızın üzerinde düşünmenizi gerektirecek acil bir evle ilgili sorunu gündeme getirebilir. Ayrıca, birisinin bu sorunun olması gerekenden biraz daha ince olmasına neden olduğunu görebilirsiniz. Sakin kalmak, tüm detayları öğrenmek ve her şeyi dostane bir şekilde çözmek için gücünüze adım atmak önemlidir.

Diğer herkes için, bu yeni ayın tamamen sizin gücünüzde durmakla ilgili olduğunu unutmayın. İçinde sihir var– onu karartıyor musun yoksa ben miparlasın mı? Bırakın bu yeni ay, sadece Ocak ayında değil, 2021 yılı boyunca en parlak ışıklarınızı parlatmanız için size rehberlik etsin.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

10 savjeta za uštedu na iznajmljivanju automobila u inozemstvu

Planirate li sljedeći odmor u nekoj inozemnoj zemlji? Ako da, možda tražite ponude najma automobila …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *