Home / spavaća soba dekor / Noel için şenlikli bir koridor nasıl oluşturulur

Noel için şenlikli bir koridor nasıl oluşturulur

ile ortaklık içinde Katmanlı Salon

soldan ürünler: beyaz vazo, kahverengi gözlükler, kurutulmuş düğme otu, beyaz katmanlı Noel ağacı, kağıt kar tanesi, led sütun mum, beyaz kağıt yıldız, uzun mum, pirinç ekran kutusu, kurutulmuş tavşan kuyrukları ve kurutulmuş sorgo.

Noel için pek çok nedenden dolayı heyecanlıyım. Çok rahat bir sezon ve ailemle kaliteli zaman geçirme şansı. Ayrıca tüm Noel geleneklerini, zencefilli kurabiye ev yapmayı, sevimsiz Noel filmleri izlemeyi, glögg içmeyi ve mumlarla yanan evimizde eğlenmeyi seviyorum.

Bu yıl Noel, yenilenmiş evimizde ilk geçireceğimiz ilk şey olduğu için ekstra özel hissettiriyor. Aynı zamanda güzel bir koridor ve merdivene sahip olduğum ilk yıl şenlik yapacağım. Bunu yapabileceğim bir koridorumuz hiç olmadı, bu yüzden gerçekten heyecanlandım! Bu Noel Katmanlı Salon kampanyasının ayrıntılarını gözden geçirirken, koridor için şenlikli bir stil yapmak istediğimi hemen anladım! Birkaç günümün nasıl görünmesini istediğime dair fikir ve ilham toplamak için harcadım. Aşağıdaki ilham verici festival koridorlarında ve girişlerinde bir zirveye çıkın:

Katmanlı Salon

Katmanlı Salon bağımsız bir iç iştir. Tarzları, Modern Costal iç mekanlar, İskandinav tasarımı ve rahat Avustralya hislerinin güzel bir karışımıdır. Tüm ürünler özenle seçilmiş, zamansız bir his ve karıştırma ve eşleştirme yapan mükemmel kaliteye sahip, katmanlar oluşturmak, çok kolay. Hepsi benim kişisel tarzıma uyan çok sayıda sıcak doğal doku, yatıştırıcı renk paleti ve uyumlu rahat stil var. Onları seviyorum kurutulmuş ot bölümü (Pampas cenneti!), güzel sepetler ve rustik sofra!

Şenlikli koridor

Ürünlerini kullandım Katmanlı Salon ‘Noel Bu Noel için koridorumuzu dekore etmek için seçim. Küpeşte üzerindeki sahte çelenkleri şunlarla süsledim: çilek ile sahte okaliptüs ve düğünçiçeği.

Ben büyürken ailemin her yıl tekrarlanan Noel gelenekleri vardı. Annem hala aynı dekorasyona sahip, her yıl aynı yemeği yiyorduk ve Noel gününün her zaman özel ve belirlenmiş bir düzeni vardı. Kağıt Noel yıldızları için de her zaman zayıf bir noktam olmuştur. Bunlar güzel süslü kar tanesis ve beyaz kağıt yıldız bana çocukluğumu hatırlat!

Bu eski büfeyi küçük bir Noel ağacıyla süsledim. bambu sepet, siyah demir mum tabağı ve birkaç baston şeker. Büyük fener Layered Lounge’dan da!

Görmek Katmanlı Salon eviniz için çok daha güzel ürünler için.

About admin

Check Also

Kokošinjac ili vege zakrpa? Ideje za samodostatnost |

Vrtlarenje i uzgoj peradi nisu trend već način preživljavanja. Obiteljima koje posjeduju okolno zemljište na …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *