Home / spavaća soba dekor / Mutfakta Rafları Açmanın 20 Yolu

Mutfakta Rafları Açmanın 20 Yolu

Mutfakta açık raflara sahip olmak kesinlikle muhteşem görünüyor! Mutfağınıza daha fazla hava ve alan verir, biraz boho ruhuna sahiptir ve dekoru herhangi bir sondaj yapmadan istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Mutfaktaki açık rafları, bazı süslü mutfak aksesuarlarını ortaya çıkarmak, bazı yeşil bitkiler eklemek veya sadece bazı tabak veya bardaklarla kontrast oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Tarzınızı modern ve temiz çizgilerle ifade edin veya eski bir ahşap raf parçası ekleyerek mutfağınıza gerçek bir kalp katın. Dolaplar yerine palet sepetleri kullanın.

Sadece iç dengenizi ve uyumunuzu bulmak için ince, lüks unsurları eski, eskimiş parçalarla karıştırmayı deneyin. Unutmamalısınız, eviniz sizi pozitif hislerle doldurmalı, size güvenli bir his veren yer olmalı. Mutfak, evinizin ruhu ve biraz daha özel olmayı hak ediyor.

Mutfaktaki açık raflarınızda iyi organize edilmiş bir dağınıklık tutmak zor bir iştir. Mutfakta açık rafların nasıl şekillendirileceğine dair aşağıdaki fikirlerden ilham alın.

1Mutfakta Açık Raflar- City Studio


Temiz hatlar, inox elementlerle sakin açık mavi. Küçük ama işlevsel olan bu mutfaktaki açık raflar ek alan sağlar ve daha büyük görünmesini sağlar.

2Mutfakta Açık Raflar – Modern Daire


Kesinlikle modern ve işlevsel. Bu mutfakta her şey var – bir mutfak adası, yeterli dolap ve çalışma alanı. Lavabonun hemen üzerinde açık raflar harika bir fikirdir ve daha fazla ışık hissi verir. Birkaç kesme tahtası ve küçük bir etli bitki ile mükemmel görünüyor. Az ama öz.

3Rustik İlham


Mutfağınızı biraz daha sıcak ve benzersiz kılmak için bir unsur eklemeniz gerekiyorsa, bunun gibi açık raflar harika bir fikirdir. Denge için biraz yeşil ve beyaz tabak yerleştirin!

4Boho’dan Esinlendi


Stillerin, renklerin ve öğelerin mükemmel karışımı – Boho. Tabakları, kavanozları ve bitkileri karıştırın ve eşleştirin.

5Doğudan Unsurlar


Bu açık raflı mutfakta muhteşem bir şey var. Rafları küçük yeşil bitkiler veya çömleklerle doldurun.

6Ormanın Ruhu

mutfakta açık raflar

Yeşil yazı tipinde ahşap açık raflar – mükemmel kombinasyon. Bitkilerin yanında özellikle doğru aksesuarlarla ormanın ruhunu getiriyor.

7Kırsal Cazibe


Kırsal cazibeyle dolu açık raflar. Yeşil bitkiler, kek standı ve yumurta sepeti içeren saksılar, köyün özgür ruhunun son dokunuşunu katıyor.

8Nihai Beyaz


Daha parlak bir etki için parlak beyaz dolaplar, altın ve gümüş öğeler.

9Masmavi


Çoğu kişinin bir çocuk odası için seçeceği bir renk, ancak bir şehir stüdyo mutfağına da mükemmel şekilde uyacak. Dolapların cam kapılı ve çift lavabonun hemen üzerindeki açık raflarla kombinasyonu. Küçük ve zarif saklama kutuları ve cam öğeler dekorasyon için mükemmeldir.

10Bebek Evi Mükemmelliği


Güzel değil mi? Tıpkı minik kahve fincanları ve bardakları olan küçük bir oyuncak bebek evi mutfağı gibi.

11Bir Fransız Wink


Tabakların nihai depolanması için açık raflar.

12Basitlik


Sadelik, mutlu bir yaşamın anahtarıdır.

13Büyük Şehir Rafları


Modern şehir, odanın doğal ışığının ve boşluğunun tadını çıkarabileceğiniz mutfak rafları.

14Modern Vintage


Bir tür sanat eseri bile ekleyebileceğiniz açık raflara sahip modern çiftlik evi mutfağı.

15Zümrüt Fantezi


Mutfağınızı zümrüt grisi unsurlarla egzotik bir adaya dönüştürün. Ahşap açık raflardan ve yeşil bitkilerden gelen doğal notalar.

16Kusursuz Kusur


Kusurun güzelliği. Farklı şekil ve renkleri görebileceğiniz doğada olduğu gibi.

17Çok yaşa Meksika


Renkler, parlak ve cesur! Shpaes ve gölgelerdeki çanak çömlek, bu mutfağı çok eşsiz ve eşsiz kılıyor.

18Modern Beşik


Tıpkı eski bir palet sepeti gibi ultra modern bir mutfağı ve açık rafları olan modern bir beşik. Endüstriyel tarzda gerçekten benzersiz bazı aksesuarlar ekleyin.

19Elementlerin Karışımı


Eski ve klasik mobilyalar ve evler gizli mücevherlerdir. Asla birleştiremeyeceğiniz unsurların karışımının ve eşleşmesinin güzelliğinin tadını çıkarın.

20Ev tarzı


Taş açık raflara ve hatta açık dolaplara sahip İspanyol casa tarzı mutfak.

mutfakta açık raflar

About admin

Check Also

9 dizajnerskih namještaja uočenih na MADE.COM

Ovdje u Homelistyju dobar dio vremena provodimo u dešifriranju najnovijih trendova. Boje, oblici, materijali … …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *