Home / vjenčanje dekorarions / Muhteşem Siyah Düğün Saç Stillerini Gösteren Üç Boho-Vintage Gelin

Muhteşem Siyah Düğün Saç Stillerini Gösteren Üç Boho-Vintage Gelin


Bizim gibi bu boho nostaljik düğün ilhamıyla zaten çok heyecanlıysanız, oradasınız. Bir mekanınız, tarzınız, elbiseniz + fotoğrafçınız olduğunda, çok eğlenceli gelin güzelliği seçeneklerini düşünmeye başlayabilirsiniz. Şanslısınız, çünkü bugünün güzellik ilhamı bize şiddetli bir öfkeyle geliyor ve üç farklı (çarpıcı) Siyah düğün saç stilini sergiliyor! Spoiler uyarısı: gelin güzelliği ileride gıpta ediyor.

Enje Daniels Fotoğrafçılık + şuradaki tasarımcılar JP & Co. Etkinlikleri bu başyazının arkasındaki vizyon + hedefler hakkında bazı radikal bilgiler verdi: Geleneksel olmayan saçlara sahip muhteşem kadınları içeren fotoğraflarda büyük bir boşluk fark ettik. Biraz farklı bir şey yapmak istedik ve vahşi ama sofistike kıvırcık saçlı geline, dreadlock’lu geline ve uzun, tatlı yeleli geline sahip olmak istedik. Amacımız, gelin endüstrisinde genellikle yetersiz temsil edilen Siyah kadın saç dokularındaki çeşitliliği vurgulayarak modern ve çağdaş bir tasarım yaratmaktı.

Bu ilhamdan çıkan tüm güzel şeyler – not alın. Sadece Avrupa aksanlarıyla eşleştirilen zanaatkar bohem bir ortama dalmakla kalmıyor, aynı zamanda yeniden ilham vermek için çılgınca çekici Siyah düğün saç stillerine de kapılıyoruz! İşte tüm güzellikler Enje Daniels Fotoğrafçılık:

Gorg Boho Siyah Düğün Saç Modelleri

Boho Loft Düğün İlhamı
Sadece hayal edebileceğimiz bir gelin güzellik üçlüsü! Ve sormadan önce, bohem vintage gelinliklerinin hepsi Gelinler İçin En İyisi.

Boho Loft Düğün İlhamı

çiçek saç parçası
Doğal olarak bu zanaatkar boho görünümüne iltifat etmek, Erin Bak Devine. Yine de bu parıltı!

Boho Loft Düğün İlhamı

Bohem Vintage Gelinler

Boho Loft Düğün İlhamı
Stilistler İyi bu başmakale için en havalı Siyah düğün saçlarından üçünün oluşturulmasına yardım edin! Bu gelin görünümlerinde çok fazla doku ve ayrıca çok fazla romantizm.

Boho Loft Düğün İlhamı

pampas çimen buketi
Bir boho gelin buketinde sevdiğimiz hemen hemen her şey bu mücevherde yer almaktadır. Kekik Stüdyo! Bu düzenlemelerde sevilecek pek çok doku var. Ayrıca, yemyeşil, taze çiçek açan postiş için yaşıyoruz.

Boho Loft Düğün İlhamı

dantel gelinlik

Boho Loft Düğün İlhamı

Makrome ve Altın Düğün Masa Manzarası

Boho Loft Düğün İlhamı

Boho Loft Düğün İlhamı
Bu bohem tablo manzarası için tamamen modern bir makrome ve lüks. Kristal ve altın sofra takımlarını seviyoruz Masa Masalları; yanı sıra, vintage pembe koşucu Şeftali Ağacı Etkinlikleri.

Boho Loft Düğün İlhamı

Boho Loft Düğün İlhamı

Boho Loft Düğün İlhamı

Gelin saçınızı çivilemek için çok motive oldunuz mu? Anlıyoruz. Trader Joe’s’a girip birkaç buket kapmak kadar kolay olabilir!

fotoğrafçılık: Enje Daniels Fotoğrafçılık // etkinlik tasarımı: JP & Co. Etkinlikleri // çiçekler: Kekik Stüdyo // gelinlik butiği: Gelinler İçin En İyisi // saç stilisti: İyi // makyaj sanatçısı: Erin Bak Devine // modeller: Briy.mm, Monique ve Deijahna-lynn // masa koşucusu: Şeftali Ağacı Etkinlikleri // tablo tasarımı, kurulum + merkez parçaları: JP & Co. Etkinlikleri // piknik masası: Deckoration // boho yastıklar: Casa Chic’i İncele // otlatma tahtası: Andrea Martina // mumlar: Yummi Mumlar // İsim kartları: Racquel Amanda // mum adakları: Southern Charm Vintage Kiralama // tablo manzarası kiralama: Masa Masalları

About admin

Check Also

Izgledajte dobro, dobro radite s ovim slatkim idejama za uređenje kućnog ureda

Dolazimo na godinu dana (zapravo, danas je točno godinu dana otkako je Los Angeles naredio …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *