Home / spavaća soba dekor / Morphe iluvsarahii Paleti, Sevgililer Günü Görünümleri İçin Mükemmel

Morphe iluvsarahii Paleti, Sevgililer Günü Görünümleri İçin Mükemmel

Morphe Cosmetics, yakın zamanda tropikal bir kaçamak yapmayacağımız için, bize ruhu katmak için Ege Denizi’nden ilham alan bir koleksiyon başlattı. Morphe, paletin yüzü olarak güzellik etkileyicisi iluvsarahii’yi (Karen Sarahi Gonzalez) seçti ve makyaj fırçaları ve dudak parlatıcısını da içeren tüm çizgi. Bu sıcak tatil havasını uyandırması amaçlansa da, pembeler ve kırmızılar bize büyük Sevgililer Günü havası verdiği için sezon için oldukça mükemmel bir koleksiyon olduğunu düşünüyoruz.

Morphe’nin devasa göz farı paletlerinin cesur, ultra pigmentli tonlarla fiyat için inanılmaz olduğunu zaten biliyorsunuz. Bu farklı değil. Gonzalez’in 5 milyondan fazla Instagram takipçisinden biriyseniz, onun da daha doğal bir cazibeyi sevdiğini biliyorsunuz. “Makyajla bir uçtan diğerine gidiyorum” diyor STYLECASTER. “Ya kapağımda bir renk banyosu ile yumuşak bir görünüm yaratıyorum ya da belki biraz değerli taşlar Öfori-tuyum yazın ya da bazı macenta ve mavi tonları bir arada içeren cesur, kesik bir kırışık göz oluşturuyorum. ” Hepsini bu paletle yapabilir.

Yine de Gonzalez koleksiyonu denemeyi ve gölgeler ve dokularla oynamayı öneriyor. “Konfor bölgenizi karıştırmaktan veya dışarı çıkmaktan korkmayın” diyor. “Parlatıcılar dudak kalemiyle harikadır, ancak parlak bir görünüm için göz kapağıma biraz parlatıcı uygulama fikrini seviyorum.”

Morphe’nin Global Artistry Direktörü, Ruj Gonzalez ile aynı fikirde ama bu yüksek sesli bakışlara yavaşça da adım atabileceğinizi söylüyor. “Herhangi bir cesur renkle oynamanın en sevdiğim yollarından biri, biraz parlamaya neden olan dengeli bir görünüm için onları nötrlerle karıştırmaktır” diyor. “Yumuşak, gündelik bir görünüm oluşturmak için nötrleri kullanın ve ardından macenta veya turkuaz gibi koyu bir renk alın ve bu rengi kirpik çizgisi boyunca paketlemek için küçük bir leke fırçası kullanın.”

Denemeye başlamaya hazır mısınız? Aşağıdan tüm hattı inceleyin!

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

Morphe.

35S Sweet Oasis Artistry Paleti

35 yumuşak ışıltı ve kadifemsi mat ile.

Morphe.  dudak parlatıcısı

Morphe.

Sweet Oasis Mini Dudak Parlatıcısı Trio

Tipsy (parıldayan altın pembesi), Shimmy (parıldayan bir kayısı) ve Groupie (sıcak bir gül) dahil olmak üzere üç tereyağlı krem ​​parlatıcı alın.

morphe fırçaları

Morphe.

Sweet Oasis 6’lı Göz Fırçası Seti

Sınırsız göz görünümü yaratmak için ihtiyacınız olan her şey.

STYLECASTER |  Ashley Benson Röportajı

About admin

Check Also

Kako započeti ulaganje ako godišnje zaradite manje od 40.000 USD

2015. godine, službenik benzinske pumpe u Vermontu preminuo je u 92. godini. Njegovo ime je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *