Home / spavaća soba dekor / modern varış takvimleri ve bunları neyle doldurmalı

modern varış takvimleri ve bunları neyle doldurmalı
(Yahudi bir çocuk olarak) hiç Noel takvimim olmadı, ama geçen yıl arlo için bir tane aldığımızdan beri şimdi çok içindeyim! gerçekten eğlenceliler ve ben sadece Noel’e kadar her gün şenlikli bir şeyler yapmayı seviyorum. Geçen yıl bir yazdırılabilir yaptım, böylece takvimimiz eşyalardan çok etkinlikle doluydu, ama bu yıl bizim için de bazı şeyler aldım.

Bu yıl yeni bir tane aldım çünkü geçen yıl kullandığımız cepler çok küçüktü, oraya kağıttan başka pek bir şey sığdıramadım – bu yüzden bu sefer biraz daha fazla alana sahip olmaktan heyecan duyuyorum! gathre’den ve bir arkadaşı kopyaladım çorap çelenkini ona kim koydu!
bu sevimli Noel takvimi çok güzel ve basit !!
bu çok güzel ve büyük cepleri var !! (ve% 15 indirim için 4D2A1EDD9B9 kodunu kullanın!)
bu geçen yıl aldığım şenlik takvimi ama daha basit görünmesi için püskülleri kestim. çok şirin ama cepler oldukça küçük, bu yüzden dikkatli olun!
bu ferm yaşayan Noel takvimi takvime büyük bir duvar parçası ayırmak istemeyebileceğiniz küçük bir alan veya koridor için mükemmel bir boyut – artı güzel.

bazı sevimli diy varış takvimleri
Bunu güzel bir karmaşa ile seviyorum! çok sevimli ve özel.
sevimli bir kendin yap (VE KOLAY) Noel takvimi kullanarak kanvas ayakkabı organizatörü (Bu şablonlar yerine harflerde de oldukça demir kullanabilirsiniz)
suuuuch a cute diy advent by @brookandpeony geri dönüştürülmüş kullanarak stendig takvimi sayfalar. (Bana bu tür bir Noel takviminin çok dağınık hissedebileceği söylenmiş olsa da)


dolgu fikirleri!

tasarladığım etkinlikler geçen sene bizim için gerçekten eğlenceliydi, bu yüzden onları tekrar yapmayı planlıyorum!

İçine birkaç küçük şenlikli şeker koyacağım ama sınırlı tutacağım! o kadar çok eğlenceli yılbaşı temalı şekerler var ki arlo çıldırırdı (yukarıdaki ceviz kıracağı gibi şekillendirilmiş reeslere bağlandım !! NE. lol)

Ayrıca bir torba kaju fıstığım var çünkü o fındık haha. en sevdikleri atıştırmalıkların küçük poşetleri mükemmel olurdu!

Eğer evde kalıyorsanız ve tüm evinizi ucuz şeylerle doldurmamaya çalışıyorsanız, bu o kadar kolay değil. Yerel nalbur dükkanımızda hoşuna gidecek bazı şirin küçük şeyler bulabildim (bir boğmaca yastığım, iki küçük dinozor oyuncağım, bir lastik yılan ve biraz kurmalı tavuk var) işte gerçekten yararlı bir ürün basit tutmak istiyorsanız! Geçen yıl bazı sevimli yumuşak kardan adamlar ve arlo’nun bugün hala oynadığı bir Noel Baba buldum.

arlo’nun seveceğini bildiğim birkaç süslemem var, bu yüzden onları Noel takvimine dahil etmeye karar verdim ve ağacımızı ilk süslediğimizde sunmaya karar verdim! bu şekilde umarım her birini daha özel hale getirir. (bende bu zürafa ve bir mickey var)

Geçen yıl pek çok günü başka bir şeyim olmadığı günlerde birkaç çıkartma ile doldurdum. arlo en heyecanlı değildi çünkü sürekli aynıydı haha ​​- ama yapacak bir şeydi!

biraz sulu boya paleti, yeni keçeli kalemler, yeni boya kalemleri, dahil edilecek mükemmel şeyler!

arlo bunları denemekten korkar ama onlar da kolay ve sevimli olur.

Her zaman tatiller için birkaç el işi seti almayı seviyorum, bu yüzden artık büyük ceplerim olduğu için onları buraya koyabilirim! kendi dreidel kitin boyam var ve biraz düz zanaat ahşap süsleri boyamak için.

Annemin bana 90210 barbie bebeklerin hepsini alıp her gece bana verdiği hanukkah’ı asla unutmayacağım. hayatımın büyük bir heyecanıydı hahah – bu çok eğlenceli bir fikir olurdu. arlo’nun halihazırda 8000 “adamı” var ama eğer çocuğunuz bir şovu veya filmi seviyorsa ve figürinlere sahip değilse, onları satın almak ve ay boyunca toplamak için dağıtmak eğlenceli olur !!!

ilgilendikleri herhangi bir şey var ama cvs’de metal oyuncak arabalar için her zaman yumuşak bir noktamız vardı, bu yüzden orada yapabilirsem, onun takvimi için bir tane almam gerekecek!

tamam bu hepimizin suçlu zevkidir. bir düzine satın aldığınızda ucuz değiller, ama gerçekten heyecan verici ve beni yeniden çocuk gibi hissettiriyor haha. Geçen yıl bir sürü oyuncak hikayesi aldık ve onları takvimimize koyduk ve onları açıp kime sahip olduğumuzu görmek çok heyecan vericiydi! özellikle de gerçekten istediğimiz bir adam bulduğumuzda (şimdi üç woody haha ​​olmasına rağmen) sanırım onları çok seviyorum çünkü bildiğimiz gibi her şeyi mini seviyorum. buldum bu sevimli disney prensesi ve işte oyuncak hikayesi bir.

eğlence VE kullanışlı, bir paket mickey veya elmo veya pençe devriyesi veya sevdikleri kişiyi alın.

Oyuncak ev için arlo bir Noel ağacı almak istedim ama henüz ona ulaşmadım – ona yeni yiyecekler veya bir dizüstü bilgisayar almanın eğlenceli olacağını düşünüyordum. Bir oyuncak eviniz varsa, bu yeni aksesuarlar eklemek için mükemmel bir bahane!


tamam umarım bu fikirler yardımcı olmuştur !!!

About admin

Check Also

Kokošinjac ili vege zakrpa? Ideje za samodostatnost |

Vrtlarenje i uzgoj peradi nisu trend već način preživljavanja. Obiteljima koje posjeduju okolno zemljište na …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *