Home / spavaća soba dekor / Maybelline Sky High Maskara İncelemesi: TikTok Viral Yeni Ürün

Maybelline Sky High Maskara İncelemesi: TikTok Viral Yeni Ürün

Bir güzellik ürününün viral hale gelmesi her gün değil ve aslında uygun fiyatlı. Ama bir eczane, lüks alternatiflerinin yanı sıra performans gösteren buluyor mu? Beni sayın. Sayfanız İçin TikTok’umdaki herkesin Maybelline Sky High Maskara’yı denediğini gördüğümde, bir inceleme yapmam gerektiğini biliyordum. Daha da iyisi, her yaştan insan, ultra uzun ve topaksız kirpikler için yeni formülü test ediyor ve seviyor.

Covid-19 sayıları azalıncaya kadar bölgenizdeki salonlar büyük olasılıkla kapalı olduğundan ve yakın zamanda kirpik uzatma veya kirpik kaldırma almayacağınız için, yeni bir uzatma maskarası sadece bilet olabilir. Maybelline Lash Sensational Sky High Maskara şu anda Ulta dahil birkaç yerde satılıyor. Aynı zamanda neredeyse beş yıldızlı bir derecelendirme ile Amazon’da en çok satanlardan biri. Birçoğu bunun hayranların favorisine benzediğini söylüyor BADGAL BANG’dan yararlanın! Hacim Veren Maskara ve Kum Saati Kilidi Açılmış Anında Uzatmalar Maskaraikisi de neredeyse 30 dolar.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

Maybelline New York.

Sanırım bu üç maskaranın ortak noktalarının çoğu, her küçük kirpiğe ulaşan esnek maskara asası. Maybelline’in maskarası hem yıkanabilir hem de su geçirmez formüllerde gelir ve ağırlıksız uzun, dolu kirpikler için bambu özü ve lifleri ile aşılanmıştır.

Kendi kirpiklerim koyu ama çok uzun değil.

maybelline gökyüzü yüksek maskara

Elizabeth Denton.

Birkaç katman ekledim ve kirpiklerim herhangi bir yığın olmadan çok hızlı bir şekilde uzadı. Genelde daha büyük asaları severim, bu yüzden bu bükülmüş olanın her kirpiği ne kadar iyi kapladığına şaşırdım.

Maybellines'ten sonra maybelline sky high maskara Yeni Maskara TikTok'ta Viral Oluyor — Yutturmaca Değerini Öğrenin

Elizabeth Denton.

Sonuç, benim için gerçekten işe yarayan kalınlaştırmadan daha uzuyor. En büyük test, formülün gün boyunca ne kadar iyi dayandığını görmekti. Eczane maskarasıyla ilgili ana şikayetim nasıl pul pul dökülme ve solma eğiliminde oldukları ve yeniden başvurmam gerektiğidir. Ama bu değil. Makyaj yaptığımı unutup gözlerimi ovuşturduğumda bile ayağa kalktı.

Maybelline’in Sky High Maskarası, özellikle 10 $ ‘dan daha düşük bir fiyata kesinlikle kontrol etmeye değer. Yakala şimdi Amazon’da tekrar satmadan önce yapabilirsiniz.

STYLECASTER |  Ashley Benson Röportajı

About admin

Check Also

Pregled hlača iz papirnate vrećice od umjetne kože: Bitno za proljeće 2021. godine

Znam da nisam jedina koja se ovih dana osjeća pomalo zbog gamaša, zar ne? Nosimo …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *