Home / spavaća soba dekor / Maske Braketleri: Herhangi Bir Maskeyi Daha Rahat Hale Getirmenin Kusursuz Yolu

Maske Braketleri: Herhangi Bir Maskeyi Daha Rahat Hale Getirmenin Kusursuz Yolu

Sonuçta, 2020 tam olarak trendlerle dolu bir yıl değildi, ancak kesinlikle ortaya çıkan çok gerekli bir trend vardı: yüz maskeleri. Onları takarsan, teşekkür ederim! Eğer yapmazsan, beni dışarıda yakala (tabii ki altı fit aralıklarla). Yüz maskeleri, koronavirüsün yayılmasını yavaşlatmak için çok önemliydi ve maskeler cesaretlendirilmekten esaslı hale geldikçe, insanlar onları takmayı daha keyifli hale getirmek için yukarıda ve öteye gitti. Bugüne kadarki en iyi gelişme? Açık ara maske dirseği.

İlk olarak, satın alabileceğimiz her yerden soluk mavi tek kullanımlık maskeler taktık. Şimdi, ayakkabı, kazak ve mücevher alışverişi yaptığımız gibi maske alışverişi yapıyoruz – incelemeleri okuyor, kumaşları değerlendiriyor ve kendi kişisel tarzımızı dikkate alıyoruz. En sevdiğim maske hafif, çiçeksi bir pamuk olabilir; Sizinki spor salonuna dönmeniz için yapılmış nefes alabilen siyah ter tutmayan bir malzeme olabilir. Dedikleri gibi farklı insanlar için farklı vuruşlar!

Maskelerin yükselişi ile birlikte elbette maske aksesuarlarında da artış geliyor. Evet, bu aksesuara daha fazla aksesuar takılabilir! Maske zincirleri ve takılar tüm 2020 boyunca influencer’ların Instagram sayfalarında yer aldı ve şimdi size modadan biraz daha fazla işlev gören yepyeni bir maske aksesuarı sunmak için buradayım. Bu hissediliyor, görülmüyor, ama inanın bana, her şeyi değiştiriyor.

Tanışın maske dirseğiPfizer aşısından bu yana çıkan en heyecan verici şey.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

KDRose’un izniyle.

Şahsen, maskemle ilgili en büyük sorunum aslında ağzıma temas ettiği zamandır. Terli veya nemli hissedebilir ve konuşmayı çok daha zor hale getirebilir. İsteka maske dirseği, biraz mesafe yaratmak için ağız ile maske arasına yerleştirilecek küçük bir plastik parçası. Bu küçük bebek size maske takmanız için yeterli nefes alanı sağlar. yol daha rahat. Şu anda Amazon’un her yerindeler, ancak yukarıda bağlantılı olanlar, toplamda beş üzerinden dördü ile muazzam bir 6.981 derecelendirmeye sahip.

En iyi kısım? Bu incelemelerin çoğu yüksek övgü içeriyor. “Bu öğeden gerçekten memnunum. Yüzüme iyi ve rahat bir şekilde oturuyor ve maskelerimin altına çok iyi oturuyor, ”diyor Amazon eleştirmeni ve öğretmen Bren. “En büyük avantajı, maskeyi burnumdan ve ağzımdan uzak tutmasıdır. nefes almama izin veriyor çok daha iyi ve klostrofobik hissetmemi engelliyor. Daha önce maske taktığımda sık sık nefesim kesiliyordu ve bunun, özellikle sınıfa geri dönmek üzere olan bir öğretmen olarak bunu önemli ölçüde geliştireceğini düşünüyorum. “

STYLECASTER |  Maske Parantezleri

KDRose’un izniyle.

Başka bir Amazon eleştirmeni olan Torie, maske ayarının tamamen oyun değiştirici olduğunu kabul ediyor. “BEN zar zor hissetmek yüzümde. Soluk soluğa maskemi emmiyorum. Maskem artık yüzüme yapışmıyor ve konuşmam da daha net. Tam zamanlı olarak işe döndüğümden beri maskelerle mücadele ediyorum ve bu da mümkün kılıyor. “

Torie ayrıca parantezlerin (beşli veya 10’lu paketler halinde satılır!) Çeşitli yüzler için işe yaradığını da not eder. “Ayrıca evimde birkaç farklı boyutta yüzüm var ve bunlar sayesinde herkese uydukları biraz farklı. Eğer çitin üzerindeyseniz, olmayın. Ben paraya değer ve sen beş al. “

Ben kötü şöhretli bir Amazon alışverişçisiyim, ancak bu sefer satın aldığım için kesinlikle pişman olacağımı düşünmüyorum. Siz de klostrofobi maskesi ile mücadele ediyorsanız, kendinize bir maske desteği alın ve başkalarını güvende tutmak için üzerinize düşeni yaparken daha kolay nefes alın.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

Najbolje traperice za podizanje stražnjice 2021: Traperice koje laskaju figurama za vašu propalicu

Pomaknite se da biste vidjeli više slika Ako ste poput nas, traperice su osnovni ormar …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *