Home / uređenje dnevnog boravka / Masa Evcil Hayvanları | Neden Bu Yıl Sınıfınıza Bunları Eklemelisiniz?

Masa Evcil Hayvanları | Neden Bu Yıl Sınıfınıza Bunları Eklemelisiniz?

Tik-Tok’un her yerinde bulunan yeni masa başı evcil hayvan fikrini gördünüz mü? Bu yazıda size masa başı evcil hayvanların ne olduğunu açıklayacağım ve ardından onları bu yıl sınıfınızda tanıtmak için ve onları nereden alacağınız için bazı eğlenceli fikirler göstereceğim. Bununla çocuklardan daha çok eğlenebilirsin!

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu, bağlantımı kullanarak bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ücret ödemeden küçük bir komisyon yapacağım anlamına gelir. Açıklamanın tamamını buradan okuyun.

Masa Evcil Hayvanları Nelerdir?

Yani, masa hayvanları temelde öğrencilerinize masaları için verdiğiniz küçük hayvan silgileri için akıllıca bir isimdir. Tik-Tok’ta öğretmen Marissa Begay’den dünyaya tanıtıldılar ve o zamandan beri herkes onlara aşık oldu. Teşvik, sınıf yönetimi tekniği veya sadece eğlence için kullanılabilirler. Bu gönderide bazı öğretmenlerin, sınıfınızda denemek için harika fikirler vermek için masa hayvanlarını nasıl kullandıklarını göstereceğim. Bu yazının sonunda, dersiniz için nereden bulabileceğinizi göstereceğim.

Sınıfta Masa Hayvanları Nasıl Kullanılır

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | EMILYBUDZ

İlk adım, bir ton sevimli küçük hayvan silgisi almak. Pek çok öğretmen bunları hedefte dolar bölümünde puanladı. Ama şimdi çıkmış olabilirler. Onlar da Amazon’da var, favorilerim yazının sonunda. Ayrıca evde bir masa başı evcil hayvan almayı da seçebilirsiniz, bunun için de size bazı farklı seçenekler göstereceğim.

Onları Güzel Bir Kapta Sergileyin

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | MS_FOURTH

Oregonlu bir dördüncü sınıf öğretmeni olan Janelle gibi, masadaki evcil hayvanlarınızı güzel bir kapta sergileme fikrine bayılıyorum. Daha sonra etiket onu en üste çıkarır. Çocuklarınız sınıfta bu sergiyi gördüklerinde ne kadar heyecanlanır? İşte Harika görünecekleri benzer bir plastik eczacı kavanozu.

Her Evcil Hayvan İçin Bir Eviniz Olsun

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | PRICEOFTEACHING

İkinci sınıf öğretmeni Brianna, hem büyük silgilere hem de mini silgilere sahip. Öğrencilerinin sevimli küçük bir evi olan bir masa hayvanı kazanmalarına izin veriyor ve ardından onlar da istedikleri kadar mini olanları kazanabiliyor.

Evcil Hayvanlar İçin Etiketli Kaplar

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | EMILYBUDZ

Başka bir fikir, bu küçük plastik kapları alıp öğrencinin adıyla etiketlemektir. Masalarına oturmak için mükemmel boyuttadır.

Davranış Sistemi Olarak Masa Hayvanları

GÖRÜNTÜ KAYNAĞI | EMILYBUDZ

Masa hayvanları bir davranış sistemi olarak kullanılabilir. İşte bir Anaokulu öğretmeni olan Emily’nin yaptığı şey. Bu notu öğrencileriyle birlikte eve gönderir ve her öğrenciye bir masa hayvanı ve evcil hayvanı için plastik bir kap alır. Öğrenciler sınıftaki kurallara uyduklarında, “Pet Shop” da kullanabilecekleri puanlar kazanır. Evcil hayvan dükkanında evcil hayvanları, topları, aksesuarları ve daha fazla evcil hayvan için yiyecek var! Öğrenci kurallara uymuyorsa, gün boyunca masasında evcil hayvana bakıcılık yapmak zorunda kalacaktır.

Öğrencilerin Masa Evcil Hayvan Yaşam Alanı Oluşturmalarını Sağlayın

Eğlenceli bir ekstra proje olarak Emily, çocukları evcil hayvanları için inşaat kağıdı, Q-ipuçları, pamuk toplar, buzlu çubuklar veya evin etrafında sahip oldukları herhangi bir şeyle bir yaşam alanı yaratmaya teşvik etti.

Masa Hayvanları için Yiyecek

GIDA SİLGİLERİ | BURADA BULUN

Ekstra bir teşvik olarak, ödül sistemi ile çocuklarınızın evcil hayvanları için yiyecek kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla eğlenmezler mi?

Masa Hayvanları Nerede Bulunur?

Sizi bu çoğunluğa atlamaya ikna ettiysem, aşağıda sınıfınız için en iyi masa başı evcil hayvan paketlerine göz atın.

32 MASA PAKETİ PAKETİ | BURADA BULUN

62 MASA PETLERİ PAKETİ | BURADA BULUN

Bu son set size yetmediyse, bu sette 62 hayvan var.

DEKS PET & GIDA KOMBO | BURADAN BULUN

Bu eğlenceli çünkü bir dizi hayvan ve yiyecek alabilirsiniz. Bu pakette 100 parça var.

Danışma Pet Homes

Aşağıda, hayvanları içerecek bazı seçeneklere göz atın. Farklı boyutlarda gelirler, bu nedenle ölçümleri kontrol ettiğinizden emin olun.

MASA PET EVLERİ | NEREDE BULUNABİLİR

BİR | 24 PAKET ŞEFFAF KONTEYNER

İKİ | 12 ŞEFFAF PLASTİK KAPLAR

ÜÇ | 12 RENKLİ KAPAKLI KUTU

DÖRT | KAPAKLI PLASTİK APOTHECARY KAVANOZ

Umarım bu yıl sınıfınıza masa hayvanları eklemenin bu eğlenceli fikrini beğenmişsinizdir. Gerçekten öğrencileriniz için unutulmaz bir deneyim olacağını düşünüyorum. Bir denerseniz bana bildirin! Bu gönderiyi beğendiyseniz, en sevdiğiniz sosyal medyada paylaşmaktan çekinmeyin!

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bunları da beğenebilirsiniz |

Bu Yıl Denenecek En İyi 31 Sınıf Yönetimi Fikri

2020 ve 2021 için En İyi Sınıf Temaları

Öğretmen Araç Kutusu Sınıfınız İçin Mükemmel Olanı Yaratın

About admin

Check Also

Kraljičin gambit – 5 zadivljujućih interijera sa seta

Jedna stvar za koju nisam mislio da će me zapanjiti kad smo nedavno gledali Queen’s …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *