Home / uređenje dnevnog boravka / Londra’daki kitaplıkları ölçmek için en iyi

Londra’daki kitaplıkları ölçmek için en iyi

Alanınıza mükemmel bir şekilde uyması için kitaplıkların ölçülerine göre tasarlanmış ve yapımında uzmanız.

Tüm çalışmalarımız ölçüye göre yapılmıştır, bu nedenle inşa etmemizi istediğiniz boyut ne olursa olsun bunu yapabiliriz. Standart beden yoktur, sadece size uygun bedenler vardır.

Aşağıda, Londra’daki müşterilerimiz için ölçmek üzere yaptığımız kitaplıkların bazı örnekleri bulunmaktadır.

İlk iki resim, uzun yıllar önce inşa edilmiş ve hala kaya gibi sağlam olan ve sol ve sağ tarafın vidalarla duvara tutturulmasına ve bir kaide üzerinde oturmamasına rağmen bir milimetre hareket etmemiş, ölçüye göre yapılmış devasa bir kitaplıktır. her zamanki gibi zemin.

Bu kitaplıklar inanılmaz bir ağırlıkta ve kitaplarla dolu olduklarında daha da fazla ağırlık veriyorlar, eğer uygun şekilde tasarlanıp inşa edilmemişlerse tutmayacaklar.

Daha sonra evin önden arkasına uzanan ve yüksek tavanlı bir çatı ekleyip üç küçük oda yaptıkları bir evin yan tarafına ölçülü kitaplık yapılır, iki odaya kitaplık ve genel saklama dolapları ekledik. ilk oda. Çok uzun olduğu için inşa edilmesi zor bir alandı ama taban alanı küçüktü.

Hemen alttaki orta odadaki kitaplık, çocuk kitaplarını altta tutacak şekilde tasarlanmıştır, böylece erişmeleri kolaydır.

Empatika tarafından tasarlanan geniş kütüphane ünitesi

Merkezde, çocukların ev yapımı süsleri için ışıklı bir teşhir kutusu ve kitaplığın da zeminden biraz havada süzülüyormuş gibi görünmesini sağlamak için altta çalışan bir LED var.

Empatika tarafından tasarlanan geniş kütüphane ünitesi

Üçüncü oda, orta ve küçük kitaplar için yüzen bir kitaplığa sahiptir.

Empatika tarafından tasarlanan geniş kütüphane ünitesi

Bu kitaplık ölçmek için yapılmış bir ev ofisinin parçasıdır ve altında büyük kitaplar ve dosyalar ve üzerinde orta ve küçük kitaplar tutmak için tasarlanmıştır.

Empatika'dan ısmarlama ev ofis ünitesi

Kitaplıkları ölçmek için üretilmiş kitaplıkların avantajı, tavan yüksekliğinize mükemmel bir şekilde uymalarıdır, kitaplarınız için de ne kadar boşluk bırakacağınızı seçebilir ve kitaplarınız için çok uzun raf aralıklarınız varsa kitaplık için doğru görünmelerini sağlayabilirsiniz. kitaplık kötü tasarlanmış görünüyor ve hoş değil.

Beyaz melamin Rastgele Kitaplık

Bunu ölçmek için yapılmış kitaplığı daha ilginç ve çağdaş bir görünüm vermek için rastgele dikmeler dediğim şeyi ekledik.

Beyaz melamin Rastgele Kitaplık

Bugün E-posta Teklifi İsteyin

Kitaplığı ölçmek için yapılan aşağıdakiler, daha çok yüzer bir raf ünitesidir çünkü her raf, girintilere uyacak şekilde ayrı ayrı kesilir ve şekillendirilir, daha sonra ihtiyaç duyulan herhangi bir renge boyanır.

Ismarlama raflar Londra

Bu kitaplık, gerçek hayatta ve resimde harika görünen, üzerinde koyu paslı taş benzeri bir etkiye sahip, önceden işlenmiş melamin kaplı bir ahşaptan yapılmıştır. Bu kitaplıkta rastgele dikmeler ve rastgele kare ve dikdörtgen boşluklar ve bölmelerin yanı sıra belirli anahtar süsleri seçen spot ışıklar vardır. Ana birimin önünde, birimi destekleyen bir kaide gibi görünmesini sağlayan ve aynı zamanda insanların saklamaktan hoşlandığı birçok öğeyi ve bir alkol dolabını saklayan kapılar vardır.

Bu L şeklindeki kitaplık iki köşeyi dolaşıyor ve aynı zamanda bir tavan kirişinin etrafına güzelce oturuyor. Burada ayrıca nesneleri seçmek için ışıklar kullanılır. Dikkat çekmek ve üniteye hayat vermek için ışıklar rastgele ama dengeli bir şekilde yerleştirilmiştir.

LED ışıklı vurgulu asimetrik raflara sahip zeminden tavana teşhir ünitesi kütüphane kitaplıkları

Bu, bireysel yüzer raflardan yapılmış bir başka yüzer kitaplıktır, hem daha güvenli hale getirmek hem de uçları göze daha az keskin hale getirmek için bir koridor olarak kavislendirilmiştir. Bunun gibi yüzen kitaplıklar, koridorunuzda veya evin başka bir yerinde raflara sahip olmanın en minimal ve basit yoludur.

Bu sayfa ve web sitesindeki tüm görseller stok görseller değil, Empatika tarafından yapılmış ve tasarlanmıştır.

Galerimizdeki kitaplıklarımızın daha fazla örneğini görmek için bu bağlantıya tıklayın: Empatika

Veya ekibimizi şimdi arayın 0800 458 9158 ısmarlama medya birimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için. Yaşam alanınızı değiştirecekler.

Veya bize bir e-posta göndererek veya iletişim formumuzu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları bize e-posta ile gönderin.

About admin

Check Also

Kako transformirati svoj vrt za 300 funti

Znam da ga vjerojatno kiša pada tamo gdje se trenutno nalazite i gledate kroz prozor …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *