Home / spavaća soba dekor / La Mer Cyber ​​Pazartesi Satışları 2020: Cilt Bakımında Yüzde 25’e Varan İndirim

La Mer Cyber ​​Pazartesi Satışları 2020: Cilt Bakımında Yüzde 25’e Varan İndirim

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Şu anda Black Friday için stoklanacak epik güzellik anlaşmalarında kesinlikle bir eksiklik yok, ancak La Mer gibi özel ve ultra lüks markalar söz konusu olduğunda, genellikle patlama satışlarının dışında tutulurlar. La Mer nadiren ~ her zaman ~ satışa çıkar ya da çok basit bir fiyat indirimi alır, ancak şu anda tonlarca La Mer Cyber ​​Pazartesi ve Kara Cuma satışları vardır, böylece en çok satan (ve oldukça pahalı) bazılarını stoklayabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri önemli ölçüde indirimli. Elbette, pahalı cilt bakımı markasında lüks boyutlar ve indirimli değerlere sahip hediye setleri gördük, ancak genellikle bireysel ve tam boyutlu La Mer ürünleri, indirim söz konusu olduğunda sınırsızdır.

Neyse ki, 2020 bu geleneğin bir istisnası olduğunu kanıtlıyor, çünkü Göz Kremi Konsantresi, Canlandırıcı Nemlendirici Serum ve ikonik Creme de la Mer Nemlendirici Krem gibi markanın en çok beğenilen ürünlerinden bazılarında cömert indirimler gördük. Nordstrom ve Saks Fifth Avenue gibi e-satıcılarda yüzde 25’e varan indirim. Açıkçası, bu La Mer’in en çok satan ürünlerinden bazılarına yatırım yapmak için tek fırsatınız olabilir veya olmayabilir ve hisse senedinin oldukça hızlı bir şekilde tükeneceğini tahmin ediyoruz. Başka bir deyişle, koşun — yürüyemeyin ve yapabiliyorken La Mer’de tasarruf etmek için bu nadir fırsattan yararlanın.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

STYLECASTER |  La Mer Cyber ​​Pazartesi Satışları 2020

La Mer’in izniyle.

La Mer Nemlendirici Yumuşak Krem

Bu kült-klasik, La Mer’in hem makyaj sanatçıları hem de cilt bakımı severler tarafından sevilen ayırt edici ürünlerinden biridir. Dört boyutta geliyor ve hem 2 ons hem de 3.4 ons boyutları şu anda yüzde 14’e kadar indirildi. Fena değil, değil mi?

STYLECASTER |  La Mer Cyber ​​Pazartesi İndirimi 2020

La Mer’in izniyle.

La Mer Canlandırıcı Nemlendirici Serum

Hala stok varken bu yüksek puanlı serumdan yüzde 20 alın.

STYLECASTER |  La Mer Cyber ​​Pazartesi 2020 İndirimi

La Mer’in izniyle.

La Mer Göz Konsantresi

Bu nemlendirici ve çizgileri silen göz kremi bir sebepten dolayı en çok satanlardandır ve şu anda yüzde 21 indirimli.

STYLECASTER |  La Mer Cyber ​​Pazartesi İndirimi 2020

La Mer’in izniyle.

Mer’den Nemlendirici Krem

Kuşkusuz en sevdikleri ürünleri (ve ünlü oldukları ürünler), bu lüks krem ​​neredeyse HİÇBİR ZAMAN bir fiyat indirimi almaz, ancak şu anda 30 $ indirimli. * Biz konuşurken sepete ekliyoruz *

STYLECASTER |  La Mer İndirimi 2020

La Mer’in izniyle.

La Mer 3 Parçalı Canlandırıcı Set

La Mer’in en çok satan cilt bakım ürünlerinden üçünü alın ve setin perakende fiyatı yaklaşık 50 $ ‘dır.

About admin

Check Also

HipDot Clueless Collab odobren je od Cher Horowitz

Uvijek možemo računati da će nam HipDot donijeti istinski kultnu suradnju. Razmislite samo o kolekcijama …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *