Home / spavaća soba dekor / Kylie Jenner’ın Burst Sonic Diş Fırçası Şu Anda Büyük İndirimde

Kylie Jenner’ın Burst Sonic Diş Fırçası Şu Anda Büyük İndirimde

2020’nin ne olduğunu bilmiyorum ama tanıdığım herkes dişlerini kontrol altına alıyor. Sonunda diş hekimini derinlemesine bir temizlik için görmek veya o kırık tacı tamir etmek ya da diş fırçasını ve diş ipini güncellemek olsun, en iyi zaman gibi görünüyor. Ve şimdi Kylie Jenner’ın favori Burst Sonic Diş Fırçası 50 dolarlık bir indirim, mevcut rutininizi yükseltmek için daha da iyi bir an.

“Ağız sağlığı ve sağlıklı, parlak bir gülümsemeyi sürdürmek benim için her zaman çok önemli olmuştur! Burst’un diş bakımını herkes için erişilebilir hale getirme misyonu bugün dünyamızda yadsınamaz derecede önemli ve bu bayramda onlarla ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım ”dedi Jenner yaptığı açıklamada. Elbette, bu bir ortaklık olduğu için Brust’ı tanıtmak için para alıyor. Yine de çoğu STYLECASTEReditörleri de elektrikli diş fırçasına bayılıyor, bu yüzden harika bir keşif olduğunu biliyorsunuz.

Jenner kullandığını söylüyor Rose Gold Sonik Diş Fırçası, Hindistan Cevizi Beyazlatma Şeritleri ve Rose Gold Su Flosser, banyosunda da “çarpıcı” görünüyor. Gülüşünüzü bir sonraki seviyeye taşımayı öğrendim, dişlerinizin daha da beyaz görünmesini sağlamak için mavi alt tonlu kırmızı bir ruj sürmeyi öğrendim ”diye ekliyor.

Ve hayır, havuz kenarında da dişlerimizi fırçalamıyoruz.

Instagram.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

Sonic Diş Fırçası Gül Altın nakliye kutusu anten Kylie Jenners Rose Gold Elektrikli Diş Fırçası Büyük Satışta RN

Patlamak.

Burst diş fırçasında, yüzey lekelerini çıkarmak için tasarlanmış, kömür katkılı yumuşak PBT naylon kıllar bulunur. Diş eti kanamasını azaltmaya yardımcı olmak için piyasadaki en güçlü motorlardan birine sahip olmayı vaat ediyor. Hatta iki dakikalık bir süresi ve üç modu vardır: beyazlatma, hassas ve masaj. Bu satış kitinde Burst Sonic Diş Fırçası, diş fırçası başlığı, USB duvar adaptörü ve şarj tabanı ve bir seyahat çantası bulunur. Abonelik hizmetine kaydolduğunuzda, yedek fırça başlığı için her 90 günde bir 7 $ faturalandırılırsınız.

İşte daha sağlıklı dişler içeren daha iyi bir 2021’e.

STYLECASTER |  Ashley Benson Röportajı

About admin

Check Also

HipDot Clueless Collab odobren je od Cher Horowitz

Uvijek možemo računati da će nam HipDot donijeti istinski kultnu suradnju. Razmislite samo o kolekcijama …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *