Home / spavaća soba dekor / Kraliçe Elizabeth, Personel Boykotu Ortasındaki Kraliyet Noel Yürüyüşünü İptal Etti

Kraliçe Elizabeth, Personel Boykotu Ortasındaki Kraliyet Noel Yürüyüşünü İptal Etti

Kraliyet yardımcılarının tepkisinin ardından, Kraliçe Elizabeth 2020 Noel yürüyüşünü iptal etti. Uzun süredir devam eden gelenek, kraliyet ailesinin üyelerinin en iyi şekilde giyinmesini ve Noel sabahı St. Mary Magdalene Kilisesi’ne halka açık bir yürüyüş için bir araya geldiklerini görüyor. binlerce diğer kitle müdavimi katıldı. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle mevcut kısıtlamalar göz önüne alındığında, Noel sabahı bu sefer biraz farklı görünecek.

Kraliyet muhabirine göre Ekspres, 94 yaşındaki Kraliçe, resmi olarak “Aziz Mary Magdalene Kilisesi’nde geleneksel Noel Günü ayini için kiliseye gitmeyi terk etti. [Sandringham] arazi.” Kraliçenin hayatında Noel Yürüyüşünü kaçırmak için yalnızca üçüncü kez işaret eden bu karar, kısmen Birleşik Krallık’ın “Altı Kural” kısıtlamasına ilişkin mevcut gözleminden kaynaklanıyor. Kural, bir seferde altı kişiden fazla herhangi bir sosyal toplantıyı yasaklar ve kraliyet ailesi bile muaf değildir. Bu, “Altı Kuralı” nın Noel boyunca yürürlükte kalması durumunda, kraliyet ailesinin her yıl kalabalık daveti nedeniyle Noel Yürüyüşü düzenlemesine izin verilmeyeceği anlamına gelir. Ancak bu, Kraliçe’nin tüm Noel planlarının geçersiz olduğu anlamına gelmez.

Görünüşe göre Kraliçe Noel’i hala Sandringham Malikanesi’nde kocası Prens Philip ile geçirmeyi planlıyor. Planının haberi, Kraliçe, Prens Philip ve diğer kraliyet mensupları için güvenli bir bölme oluşturmak için tatil sezonu boyunca tesiste izole edilmeleri istenen 20’den fazla Sandringham çalışanının gergin bir “isyanından” haftalar sonra geliyor. Göre Günlük postaBu çalışanlar arasında temizleyiciler, çamaşırhaneler, bakım işçileri ve daha fazlası vardı – hepsi ailelerinden uzakta bir ay boyunca karantina almayı reddettiler.

Bir kaynak daha sonra söyledi Güneş Kraliçe’nin personelinin tepkisine “kızdığını”. “Personel yeterince yeter dedi. Kesinlikle emsalsiz bir şey ”dedi kaynak. “Herkes sadık kalmak istiyor ama Noel için ailelerinden izole edilmeleri için çok ileri itildiklerini düşünüyorlar.”

Bununla birlikte, Birleşik Krallık’ın “Altı Kural” yürürlükte kaldığı sürece, Kraliçe’nin planları, her yıl Sandringham’da tipik olarak gerçekleşen büyük aile toplantısı ile sonuçlanamaz. Yeni başlayanlar için, torun Prens Harry ve Meghan Markle’nin Amerika’da Noel planları var, yani Sussexes 2020’de İngiltere’de Noel’i atlayacak. Bu arada, Kraliçe ve Prens Philip’in diğer torunları Prens William ve onunkini görmelerine izin verilmeyebilir. aile. Sonuçta, Cambridges’in üç çocuğu var: Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis. William ve Kate’i Kraliçe’ye ve Philip’in kalışına ekleyin ve “Altı Kuralı” nı zaten aştınız. Talihsiz bir durum, ancak dünyadaki pek çok aile gibi, kraliyet ailesinin bile bazı tavizler vermesi gerekecek.

Koronavirüs ile ilgili haberler gerçek zamanlı olarak ortaya çıkıyor ve içeriğimizin doğru olmasını sağlamak için her türlü çabayı gösterirken bu hikayedeki bazı bilgiler değişmiş olabilir. Salgınla ilgili en güncel haberler için lütfen şu adrese gidin: HKM veya DSÖ web siteleri. STYLECASTER’dan en son haberler için, Coronavirus merkez sayfası.

About admin

Check Also

19 najmodernijih kuhinja

Homelisty & Cuisine Plus udružuju se kako bi vam ponudili inspiraciju, ideje, savjete i resurse …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *