Home / spavaća soba dekor / Kapalı Halloween dekorasyonları için 9 güzel fikir

Kapalı Halloween dekorasyonları için 9 güzel fikir

Cadılar Bayramı iptal edilmedi, sevinin! Bu yıl, bazıları Cadılar Bayramı’nı geleneksel bir şekilde (veya neredeyse) geçirecek, diğerleri ise evde aileleriyle birlikte kutlamayı tercih edecek. Neye karar verirseniz verin, Ölüler Günü’nün tadını evde bir dekor yaratmaktan daha iyi bir şey olamaz. Havaya girmek ve Cadılar Bayramı’nı evde kutlamak için işte size güzel iç mekan Cadılar Bayramı dekorasyonları için bazı fikirler.

1- Kabaklarınızı boyayın

cadılar bayramı balkabağı boyama

Parti ister evde ister sokakta gerçekleşsin, Cadılar Bayramı süslenmiş balkabağı olmadan Cadılar Bayramı olmaz! Resim içeren Cadılar Bayramı projelerini sevdiğimiz için, sizi kazmadan kavramları denemeye davet ediyoruz. Boya kullanarak balkabağınızı daha uzun süre iç mekanda tutabilirsiniz. Çocukların modelleri araştırmasını sağlayın veya hayal güçlerinin çıldırmasına izin verin. Bir balkabağını boya ile “feda etmek” istemezsiniz, sadece plastik bir balkabağı tekrar kullanın!

2- Küçük bayram süsleri yapın

minyon deco cadılar bayramı

Geri dönüştürülmüş malzeme içeren projeleri sevdiğimiz için Cadılar Bayramı bir istisna değildir. Bu yıl Cadılar Bayramı için daha fazla çöp üretmekten kaçının, sahip olduğunuz malzemeleri kullanın. Dekorunuzu canlandırmak için işte bazı basit dekorasyon fikirleri. Fenerlerinizi çıkarın ve mumları siyah olanlar için değiştirin. Vazoları veya küçük eşyaları sprey boya ile boyayın. Ek olarak, boya aerosolleri geri dönüştürülebilir! Aksi takdirde, cam kaplarınıza iskelet başlıklar ekleyin. Çok basit ama bir Cadılar Bayramı iç dekorasyonu olarak çok güzel.

3- Merdivenlerinizi dekore edin

cadılar bayramı deko merdiven

Evet, cadılar bayramı kutlamaları bu yıl aileyle daha çok gerçekleşecek, bu yüzden cadılar bayramı süsleri merdivenlerde bile ekleniyor! Noel’de yapıyorsak, neden Cadılar Bayramı’nda olmasın? En güzel dekorlardan ilham alın, benzersiz bir atmosfer yaratmak için aydınlatma ve dekoratif objelerle oynayın.

4- Orijinal bir merkez parçası oluşturun

orta masa cadılar bayramı

Bu yıl kötü bir akşam yemeği hazırlamayı veya birkaç gün boyunca Cadılar Bayramı’nı kutlamayı mı planlıyorsunuz? Yemek masanızı süslemelerle dekore edin ve partiye devam edin! İskeletler, sonbahar yaprakları, ışıklar ve mumlar, bir Cadılar Bayramı masası için her şey orada. Küçük yeşil ipucu: Dallar veya ağaç kabuğu gibi doğadan öğeler kullanın.

geri dönüşüm boya biriktirme noktası

5- Bir çelenk veya bir Halloween cep telefonu monte edin

cadılar bayramı çelenk

Cep telefonları ve çelenkler Cadılar Bayramı’nda bile çok popüler! Birkaç küçük Cadılar Bayramı süslemesini bir süpürgenin altına toplayın veya bir ipin üzerine geçireceğiniz şekilleri kesin. Ek olarak orijinal, sağduyulu ve modaya uygun!

6- Arkadaşlarınızı davet edin… dekoratif!

cadılar bayramı bar iskeleti

Hayır, bu yıl arkadaşlarınızı akşam yemeğine veya dışarıda bir ateşe davet edemezsiniz, ancak yine de rol yapabilirsiniz. Cadılar Bayramı yemeğinizi zenginleştirmek için dekorunuza bir veya daha fazla iskelet yerleştirin.

7- Çerçevelerinizin görüntülerini değiştirin

cadılar bayramı çerçeve

Sadece iskeletler veya cadı resimleri gibi Cadılar Bayramı resimlerini yazdırarak, çerçevelerinize ilişkin algınızı tamamen değiştireceksiniz. Basit ve parlak bir fikir!

8- Dekoratif bir Cadılar Bayramı oyunu oluşturun

cadılar bayramı örümcek web oyunu

Duvardaki örümcek ağı “Eşek kuyruğu” oyununu veya tahta bir beceri oyununu taklit etmek için, yeni bir oyun oluşturmak için evde sahip olduğunuz şeyi kullanın. Artık boyanızı ve artık garajda kullanılmayan malzemeleri çıkarın. Biraz hayal gücü, biraz Cadılar Bayramı süsleri ekleyin ve işte oradasınız! Her yıl ortaya çıkarılan bir klasik.

9- Evinizi dekore edin

deco fuaye cadılar bayramı

Evde şömineniz olacak kadar şanslıysanız, Cadılar Bayramı için süsleyin! Yarasalar ve balkabağı, siyah mumlar ve baykuşlar şöminenizi zenginleştirmek için kendilerini davet ediyor. Evde zaman geçirirken daha fazla atmosfer eklemek için ateş açın.

Yeni Cadılar Bayramı süslemelerinizle kutlamaya hazır mısınız? Dikkatli ol, güzel Cadılar Bayramı dekorunda evde kalmak isteyebilirsin!

About admin

Check Also

Retin-A nasuprot Differinu: Najbolje liječenje retinolom bez recepta

Da je vrsta tretmana za njegu kože čudo u bočici stvarno postojala, vjerojatno bismo je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *