Home / spavaća soba dekor / Güzel ve Büyüleyici Bir Evi Korumak İçin İpuçları

Güzel ve Büyüleyici Bir Evi Korumak İçin İpuçları

Evinizde çok zaman geçiriyorsunuz, bu yüzden güzel ve çekici olmasını istemeniz mantıklı. Sadece içinde yaşamak için değil, aynı zamanda misafirlerin veya ziyaretçilerin uğradığı zamanlar için de şık ve rahat olmasını istersiniz.

Yıl boyunca güzel ve çekici bir ev sahibi olmanıza yardımcı olacak aşağıdaki ipuçlarını kullanın. Kendi alanınızda yaşamayı daha çok seveceksiniz ve hatta bu önerileri uygularken uzun vadede nerede olmak istediğinize bile karar verebilirsiniz. Bu fikirlerin, evinizi yıllar içinde iyileştirmeye devam etmek istemeniz için size ilham vermesine izin verin, böylece değer ve konfor katmaya devam edebilir ve içinde bulunduğunuz alanı sevebilirsiniz.

1Doğru Aydınlatmayı Elde Edin

Güzel ve çekici bir evi korumak için bir ipucu, doğru aydınlatmayı elde edin. Eski ve kirli armatürleri değiştirmeye ve gündüz mümkün olduğunca fazla doğal ışık çekmeye çalışın. Doğru ruh halini ve tonu ayarlamanıza yardımcı olması için ışıklarınızı kısma düğmelerine koymayı düşünün. Yeni ve modern bir görünüm ve his için yemek odanızda büyük ve cesur olmak isteyebilir veya mutfağınızda kolye lambaları asmayı düşünebilirsiniz.

2Bahçenize Biraz Dikkat Edin

Bahçeniz ve kaldırım çekiciniz, evinizin genel olarak ne kadar çekici olduğu konusunda da bir rol oynar. Bu nedenle, ön ve arka bahçenize biraz ilgi gösterin ve dış alanın saygın görünmesini sağlayın. Ağaçlarınıza ve çalılarınıza bir bakın ve ölü, çürüyen veya düşüyor gibi görünen her şeyden kurtulun. Daha büyük bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, uzmanlardan yardım almanız gerekebilir. Örneğin, kunduzların çok yıkıcı olduğu biliniyor ve belki ağaçlarınızı yok ediyor olabilir.

3Bir Temizlik Programına Bağlılık

Güzel ve çekici bir ev sahibi olmak için bir başka ipucu, düzenli temizlik programı. Eviniz güzel kokacak, güzel görünecek ve düzenli olduğunda kendinizi iyi hissedecek ve sürekli olarak mikroplardan ve kirden kurtulacaksınız. Bir rutine girin, böylece yıl boyunca evinizin her odasıyla sık sık uğraşın. Ayrıca her mevsim derinlemesine bir temizlik yapmak ve artık ihtiyaç duymadığınız veya evinizde daha fazla yer açmak istemediğiniz herhangi bir eşyayı temizlemek isteyebilirsiniz.

4Renk, Aksesuar ve Doku Ekleyin

Dekorasyon için zaman ayırdığınızda daha güzel ve çekici bir ev ve yaşanacak yer yaratabilirsiniz. Eklemeyi ve kullanmayı seçtiğiniz renkler, aksesuarlar ve dokular konusunda dikkatli olun. Uyumlu ve muhteşem bir görünüm ve his için tüm bu unsurları ekleyin. İç mekan bitkileri gibi yeşillikler eklemeyi, renkli sanat eserleri ve resimleri asmayı ve odalarınızı daha rahat ve samimi hale getirmek için alan kilim ve yastıklar bulundurmayı düşünün.

Sonuç

Bu ipuçları, güzel bir ev sahibi olmanıza yardımcı olacak, böylece yaşadığınız yerde keyfini çıkarabilirsiniz. Evinizi iyileştirmek, sizin açınızdan zaman, dikkat ve özveri gerektirecektir, ancak arkanıza yaslanıp bu iyileştirmelerden zevk aldığınızda bunu yaptığınız için mutlu olacaksınız. Bu güncellemeler birlikte, evinizin mutlu, rahat ve yaşamak için daha çekici bir yer olmasını sağlayacaktır.

önceki makaleKaplama Bir Eve Ne Kadar Değer Katar?
Gelin birlikte anneliğin hız trenine binelim. Keskin dönüşler ve dik inişler olabilir ama bu ne kadar heyecan verici bir yolculuk! momooze.com küçük bir anne grubu tarafından yaratılmıştır, bize katılın buraya “

About admin

Check Also

gotovo sve: ormarići s lijekovima

prilično sve / pregled Jako sam rastrgana na ormarićima s lijekovima, jer zaista volim lijepo …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *