Home / spavaća soba dekor / Golden Disc Awards 2021’de BTS Performansını İzleyin: Nerede Yayınlanır

Golden Disc Awards 2021’de BTS Performansını İzleyin: Nerede Yayınlanır

ARMY’ler, BTS’in Golden Disc Awards 2021 performansını çevrimiçi olarak nasıl izleyeceklerini bilmek isteyebilirler, bu nedenle yılın ilk performansını kaçırmazlar.

Bilmeyenler için Bangtan Boys, 2021’deki ilk gösterileri için sahne alacak. 35 Altın Disk Ödülleri 9 ve 10 Ocak’ta. İki günlük, üç saatlik etkinlik, 9 ve 10 Ocak’ta, Amerika Birleşik Devletleri’dekiler için KST 15: 50’de veya 01: 50’de başlayacak. BTS, Ağustos 2020 single “Dynamite” için hem Digital Song Division kategorisinde hem de Şubat 2020 albümleri için Album Division kategorisinde aday gösterildi. Ruh Haritası: 7. BTS ayrıca Popülerlik Ödülü’ne aday gösterildi.

BTS ile birlikte, Golden Disc Award’daki diğer sanatçılar arasında TWICE, NCT127 ve SEVENTEEN yer alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde ARMY ödüllerinin nasıl izleneceğine gelince, Altın Disk Ödülleri’nin iki seçeneği var. Birincisi, canlı yayına erişim için ödeme yapmaktır. LiveCon.TV. Hayranlar, ödül şovunu canlı izlemek için 5,99 dolara ödeme yapabilirler ve bu da onlara her iki güne erişim sağlar. Altın Disk Ödülleri’nde, hayranlara iki günlük ödül gösterisine ve etkinliğin VOD kaydına erişim sağlayan 9,99 $ ‘lık bir anlaşma da var. Sadece etkinliğin bir VOD’u da 9,99 $ karşılığında satın alınabilir. LiveCon.TV’ye göre tüm seçeneklerin İngilizce altyazıları olacaktır, böylece Korece konuşulmayan ARMYS de takip edebilir.

Ödül gösterisini ücretsiz izlemek isteyenler için Altın Disk Ödülleri de performanslarını kendi Youtube kanalı Bedelsiz. Ancak yayınlama gecikecek, bu nedenle hayranların yayın bittikten sonra bir süre beklemesi gerekecek.

BTS’in Altın Disk Ödülleri, üyeleri arasında Jin, RM, J-Hope, Suga, Jimin, V ve Jungkook’un yer aldığı grup için bir kasırga yılın ardından geliyor. Grup, tamamı İngilizce olan ilk single’ı “Dynamite” ile Ağustos 2020’de Billboard Hot 100’de bir numarayı kazandı. İkinci bir numara, Kasım 2020’de Jason Derulo ve Jawsh 685’in “Savage Love” şarkısında yer aldıklarında geldi. BTS, Kasım 2020 albümlerinden single “Life Goes On” ile Billboard Hot 100 listelerinde zirveye ulaştı. BE. Parça, grubun Billboard Hot 100’de bir numaraya ulaşan ilk Korece şarkısı oldu. Listedeki başarılarının yanı sıra BTS, Kasım 2020’de “Dynamite” için En İyi Pop İkili / Grup Performansı dalında ilk Grammy adaylığını da kazandı.

35. Altın Disk Ödülleri 9 ve 10 Ocak’ta saat 15: 30’da yayınlanıyor. KST veya 1:50 am ET açık LiveCon.TV.

About admin

Check Also

19 najmodernijih kuhinja

Homelisty & Cuisine Plus udružuju se kako bi vam ponudili inspiraciju, ideje, savjete i resurse …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *