Home / spavaća soba dekor / Evinizi Tüm Yıl Boyunca Rahat Hale Getirmenin 4 Yolu

Evinizi Tüm Yıl Boyunca Rahat Hale Getirmenin 4 Yolu

Evinizi bir eve dönüştürmek herkesin istediği bir şeydir. Yine de, normalde iç tasarımınızı her mevsimle eşleştirmeye odaklanabilirsiniz, ancak evinizin yıl boyunca rahat olmasını da sağlayabilirsiniz. Bu, dışarıdaki hava nasıl olursa olsun evinizi dolduracak mükemmel tasarımları ve aksesuarları bulmak, sıcak veya soğuk bir şeyle rahatlamanızı ve evinizi sizin (ve diğer herkesin) seveceği bir yer haline getirmeniz anlamına gelir.

1Dağınıklığı giderici

Herkesin dağınıklığı vardır; aksini düşünüyorsan kendine yalan söylüyorsun. Bu sadece evinizi bir karmaşa yaratmaz; aynı zamanda ciddi strese neden olabilir ve rahatlamanızı imkansız hale getirebilir. Evinizi kirletmek tüm bunları değiştirecek ve katartik düşündüğünüzden çok daha fazla hurdadan kurtulmak için.

Kesinlikle korkutucu, ancak evinizde oda oda (umarım ailenizin yardımıyla) geçmek her şeyi çok daha yönetilebilir hale getirebilir. Hepsini tek seferde yapmanıza bile gerek yok, bu yüzden kendinize tekrar nefes almak için yer açmak için kendinize bir ay verin.

2Anılara İlham Verin

Anılar, bir evi yuva yapmanın harika bir yoludur. Size geçmişi bugüne bağlama şansı veriyorlar. Duvarları doldurabilirsin profesyonel aile portreleri, tatillerinizden mutlu anılar, çıplak yüzeyleri hediyelik eşyalarla ve hatta ev yapımı el sanatlarıyla örtün.

Neyi seçerseniz seçin, ilham veren bir şey seçtiğinizden emin olun sevinç. Herkesin hayatla mücadele ettiği anlar vardır, bu nedenle bakacak ve hayatın güzel olduğunu size hatırlatacak bir şeye sahip olmak, hangi odada olursanız olun daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır.

3Sıcak Yap, Soğut

Eviniz çok sıcak veya çok soğuksa, asla rahat edemezsiniz. Bir süveter atmak (veya bir tane çıkarmak) biraz yardımcı olabilir, ancak bazı evler için bu her zaman işe yaramaz.
Modern evler tipik olarak sıcaklığı düzenlemek için bir dizi çözümle birlikte gelse de, bu her zaman eski mülkler için geçerli değildir. Bu nedenle bakabilirsiniz HVAC sistemlerinin kurulması bu size tüm yıl boyunca hizmet edecek. Bunu daha da ileriye götürmek istiyorsanız, mevsimsel bir rahatlık için bir odun ateşi ıskalamaz ve pencereleri yükseltmek de yardımcı olabilir.

4Koku-Sational

Bazı kokular ve aromalar bizi hemen rahatlatır. Fırında kızartılmış bir akşam yemeğinin tanıdık kokusu olabilir. Size büyükannenizin parfümünü hatırlatan çiçekli bir şey olabilir. Kokular, ilham veren rahatlık için en güçlü tetikleyicilerden biridir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Beğenileri lavanta ve biberiye Hindistan cevizi ve karpuz sizi sahildeki tembel günlere geri götürebilir. Neyi seçerseniz seçin, eski bir evin küf kokusundan daha iyidir ve yeni bir yere taşınmışsanız, evinizi tüm yıl boyunca rahat bir ortama dönüştürmenin birkaç daha iyi yolu vardır.

Ev Konforları

Rahat bir ev sadece rahatlamayı kolaylaştırmaz. Aynı zamanda evinize aşık olmanızı ve tüm yıl onunla gurur duymanızı sağlar. İster büyük, ister küçük bir şey veya arada bir şey deneyin, her zaman istediğiniz mükemmel ev konforunu dört gözle bekleyebilirsiniz.

About admin

Check Also

Kokošinjac ili vege zakrpa? Ideje za samodostatnost |

Vrtlarenje i uzgoj peradi nisu trend već način preživljavanja. Obiteljima koje posjeduju okolno zemljište na …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *