Home / uređenje dnevnog boravka / Evden Çalışma Temelleri – Jess Baker Beauty

Evden Çalışma Temelleri – Jess Baker Beauty

Çoğumuz şu anda evden çalıştığımız için, işimi evdeki temel malzemelerden paylaşmak için daha iyi bir zaman olduğunu düşündüm! Evde çalıştığım için ofis alanımı daha iyi hale getirmek için tonlarca farklı ürün denedim! Sonunda, ev temellerinden en iyi çalışma listesini bulduğumu hissediyorum, en iyi kısım? hepsi oradan Amazon!


İlgili Mesajlar:

Mavi Işık Camları

İşlerin listesine evden başlayarak başlayarak, onsuz yaşayamayacağım tek şeyden bahsetmek zorunda kaldım, mavi ışıklı gözlüklerim! Bunlar günün sonunda hissettiklerimi tamamen değiştirdi. Benim için artık kuru ve yorgun gözler yok!

Büyük Su Şişesi

Günlerimin çoğu oldukça yoğun olduğu için her zaman mutfağa gidip suyumu dolduracak vaktim olmuyor. Bu BÜYÜK şişe benim için bir cankurtaran oldu. Hatta üzerinde zamanları vardır, böylece günlük alımınızı yolunda tutarsınız!

Işık Terapisi Lambası

Kış yaklaşırken bunun ne kadar önemli olduğunu vurgulayamam! Soğuk aylarda kendinizi kötü hissediyorsanız, bir ışık terapisi lambasını deneyin. Hayır, mevsimsel depresyonu tamamen yenmiyor ama yardımcı oluyor!

Yorgunluk Önleyici Ayakta Mat

O gün ortası kamburunu vurmaya başladığımda ve biraz ayağa kalkmam gerektiğinde, bu mükemmel! Uzun süre ayakta durmak yeterince rahat, benim mutfağımda da bir tane var!

Çıkış Dalgalanma Koruyucusu

Bu, herhangi bir ofis alanında bir zorunluluktur! Tüm teknolojinizi takmanız için size daha fazla alan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onları hasar verici güç dalgalanmalarına karşı korur. Aşağıda listelediğim harika bir fiyat ve iki pakette geliyor!

Difüzör

Güzel kokan bir ofise sahip olmak, özellikle de günde 8 saatten fazla zaman geçiriyorsanız bir zorunluluktur! Aşağıda difüzörümü en sevdiğim uçucu yağlarla da ilişkilendirdim!

Kahve Isıtıcı

En kötüsü oda sıcaklığında kahve veya çay içmektir. Bu küçük ısıtıcı masanızın üzerinde oturur ve içeceğinizi bütün sabah sıcak tutar!

Masaüstü Düzenleyici

Dağınık bir masa ile çalışamıyorum, çok dikkatim dağılıyor! Bu düzenleyici, her şeyi yoldan çıkarır, ancak yine de ulaşılması çok kolaydır. Aynı zamanda kompakttır ve diğerleri gibi tüm masanızı kaplamaz!

Masa takvimi

Bir masa ya da duvar takvimine sahip olmak benim için bir zorunluluktur. Yapılacak işlerimin ve teslim tarihlerimin önümde belirtilmesi çok önemli. Bu, her şeyi takip etmeme yardımcı oluyor ve tüm testleri zamanında yaptırmamı sağlıyor!

About admin

Check Also

Kako transformirati svoj vrt za 300 funti

Znam da ga vjerojatno kiša pada tamo gdje se trenutno nalazite i gledate kroz prozor …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *