Home / spavaća soba dekor / Ev İçin Film Tarihi Gece Fikirleri | momooze.com

Ev İçin Film Tarihi Gece Fikirleri | momooze.com

En son ne zaman bir randevu gecesi ayarladın? Her şeyin ulaşamayacağı bir yerde görünmesi ve evde daha fazla zaman geçirmeniz, artık geceleri buluşamayacağınız anlamına gelmez. Evde film randevusu gecesi, eşinizi şaşırtmanın harika bir yoludur.

Kilitlenmeden önce her şey daha kolaydı: Çarşamba gecesi restoran, Cuma gecesi bir kulüp, son gişe rekorları kıran filmleri izlemek. İyi tarafından bakın, evde kalmak romantik olmak için pek çok fırsat verir. Birlikte yemek pişirmek, balkonda piknik yapmak ve hatta bir dans gecesi düzenlemek.

Tabii ki, film randevusu gecesi, ilişkinizin alevi. Zaman kaybetmeyin, bir şişe şarap, çikolata ikramları ve patlamış mısır alın.

Daha da muhteşem olmak istiyorsanız, messenger aracılığıyla çevrimiçi bir davetiye gönderin. Filmin başlangıcından önce romantik ve hafif bir akşam yemeği ayarlayın. Hatta bir projektör kiralayabilir ve evde veya bahçede gerçek bir açık hava sineması kurabilirsiniz. Kanepede sevimli yastıklar ve battaniyeler hazırlayın. Mumları ve aralarından seçim yapabileceğiniz harika bir film seçkisini unutmayın.

İşte bir ev sinema gecesi randevusu için hayatınızın aşkıyla paylaşabileceğiniz en iyi filmlerden biri!

Ev İçin Film Tarihi Gece Fikirleri

1Akşam Yemeği ve Film Tarihi

İlişkinizin en başında, ikiniz de biraz utangaç ve kararsızken gibi davranmak istiyorsanız, klasiği seçin. Süslü akşam yemeği, mumlar, şarap, beyaz masa örtüsü. Elbette, kendi başınıza yemek pişirmek için zamanınız varsa, etki daha güçlü olacaktır. Zamanınız tükendiğinde veya yemek pişirmek için dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzda, her zaman yemek sipariş edebilirsiniz.

Randevunuzun beğendiğini bildiğiniz harika klasik filmlerden bazılarını seçin. Sevgiliniz olarak birlikte gördüğünüz filmlerden bazılarını hatırlıyorsanız ve güzel anılar yaşıyorsanız, tam olarak bunu seçmekten çekinmeyin.

2Pişirme ve Film Tarihi

Mutfakta birlikte tatlı bir karmaşa yaratın. Tek bir çatı altında birlikte yaşamanın ilk haftalarından en güzel anıları geri getirin. Lezzetli makarna ya da ikinizin de beğendiği bir yemek yapın ve etrafınızdaki sevimli kaosun tadını çıkarın.

Film listesini üniversite romantik filmleriyle ayarlayın ve ev randevunuzun tadını çıkarın. Kanepenin üzerine yeteri kadar yağlama ve battaniye atmayı unutmayın.

3Açık Hava Film Tarihi

Romantik olun ve evinizin çatısında veya bahçede bir film randevusu düzenleyin. Araba filmlerinin atmosferini getirin. Yeterince peri ışığı ayarlayın, biraz daha yastık ekleyin ve yastıklar ve battaniyeler atın. İçecekleriniz için daha serin bir çanta alın ve randevunuzun ışıltılı sırlarını elde edin.

60’lardan bazı eski klasikleri seçin ve gökyüzünde düşen bir yıldızı bekleyin.

4Patlamış Mısır Film Tarihi

Basit ve rahat bir randevudan daha rahatlatıcı bir şey yoktur. Spontane olun ve tıpkı kanepede oturduğunuz gibi film tarihinizi düzenleyin. En yeni filmlerden bazılarını seçin. Biraz lezzetli patlamış mısır yapın ve partnerinizle kucaklaşmanın tadını çıkarın.

5Yerde Piknik Ve Film Tarihi

Picinc sepetinizi lezzetli sandviçler ve ikramlarla doldurun. Bir şişe şarap, hoş ve yumuşak bir battaniye ve yastıklar, etrafa birkaç kandil düzenleyin, daha romantik bir atmosfer için biraz çiçek serpin. Randevunuz yüzleşecek ve karnındaki buterflies gıdıklayacaksınız.

About admin

Check Also

10 ideja za pokazati

Sanjate li o originalnoj kuhinji koju nećete pronaći kod prijatelja i susjeda? Nudimo vam nekoliko …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *