Home / spavaća soba dekor / Estetik ve modaya uygun ısıtma için 15 fikir

Estetik ve modaya uygun ısıtma için 15 fikir

Çekici olmayan, ancak ultra tasarımı ancak pahalı modelleri tercih etmediğiniz sürece, radyatörler genellikle dekorasyonumuzun evcil hayvanlarından biridir. Ama emin olun, onları giydirmek, unutmak ve hatta tamamen gizlemek için harika fikirler vardır. En iyi başarılara kısa bir genel bakış.

  • Radyatörünüzü gizlemek, boya veya malzeme seçimi meselesi
  • Radyatörünüzü giydirmek estetik olduğu kadar faydalı olabilir
  • Retro, doğa, İskandinav, ultra modaya uygun radyatör kapağı için her biri kendi tarzına

İki yıl önce radyatörlerimi saklamak için ilham aramaya başladığımda, arzularımı karşılayabilecek çok fazla “anahtar teslimi” çözüm olmadığını fark ettim. Sabırla donanmış bir şekilde, Pinterest’te elde etmesi o kadar da karmaşık olmayan mükemmel DIY fikirleri ortaya çıkardım. Çam tahtalar, kamış, delikli ızgaralar … biraz dirsek yağı ve iyi aletlerle, kendinize gerçekten ara sıra mobilya ve dekoratif objeler de olabilecek güzel radyatör kapakları yapmanın mükemmel bir şekilde mümkün olduğunu fark ettim.

1 – Minimalist bir radyatör kapağı

Gri renkte boyanmış basit ahşap çıtalar, tasarımı kadar minimalist bir radyatör kapağı oluşturmayı mümkün kılmıştır. İskandinav evreninde ideal!


Homelisty Presents


2 – Retro esintili bir radyatör kapağı

Ultra modaya uygun kamış yüzü ve mat siyah boyasıyla bu radyatör kapağı bize geçmişe güzel bir sıçrama sunuyor. Kadife ve güzel altın parçalarla ilişkilendirilmiş, bizi yirmili yılların kükreyen dekoruna sürüklüyor.

3 – Tonlu ton radyatör ve duvar

Bu eski evde, dökme demir radyatör duvarın tabanıyla aynı renkte yeniden boyanmıştır. Akıllıca bir dekoratif boya seçimi.

4 – Kabin şeklinde bir radyatör kapağı

Radyatör kapağı beyaz CDiscount 59.99 €

Çok sade tasarımı ve beyaz rengiyle, duvara basitçe yerleştirmek için bu radyatör kapağı gerçek bir dekoratif müttefiktir. Evin tüm odalarında gerektiği kadar çoğaltılacak.

5 – Bir tezgah radyatör kapağı

Bu, pencerenin yakınındaki bir boşluğu optimize etmek ve neden olmasın, bir okuma veya dinlenme alanı oluşturmak için harika bir fikirdir. Radyatör tabana monte edildikten sonra, geriye kalan tek şey etrafına minimalist bir tasarıma sahip ahşap bir tezgah inşa etmektir. Rahatlık için özel yapım bir yastık ve işte!

6 – Geleneksel ve zarif bir radyatör kapağı

Klasik bir görünüme sahip geniş bir radyatör kapağı
Klasik bir görünüme sahip geniş bir radyatör kapağı

Laura James Beyaz Radyatör Kapağı £ 79.99

Büyük radyatörler de kendilerini kamufle edebilir. Laura James’in geleneksel tarzda hayal ettiği bu modelin kanıtı.

7 – Radyatör üzerinde bir raf

Dikkatini aşağıda saklı olandan başka yöne çevirin, bu, radyatörün üzerine güzel bir raf yerleştirmenin tüm noktasıdır. Yeşil bitkiler ve dekoratif objelerle süslendiğinde dekora uyum sağlar.

8 – Kanalı radyatör kapağı

Radyatör kapağı yapmak için kamış ve ahşap plakalar
Radyatör kapağı yapmak için kamış ve ahşap plakalar (kaynak: Bit Pazarı Laboratuvarı)

Basit ahşap plakalar ve temel ve doğal bir malzeme olan bir rulo doğal kamışla ölçüye göre üretilen bu radyatör kapağı, tamamen trend olan ekstra bir mobilya parçası haline geliyor. En pratik: termostata kolay erişim sağlayan kapıları.

9 – Kitaplığa entegre edilmiş bir radyatör kapağı

Doğrudan bu oturma odasının özel yapım kitaplığına kurulan radyatör, tamamen fark edilmeden gider. Kullanışlı, değil mi?

10 – Depolama elemanı olarak bir radyatör kapağı

Bu radyatör kapağını dekora tam olarak entegre etmek için yanlarına güzel ham ahşap ve boyalı beyaz raflar yerleştirildi. Bu güzelce dekore edildikten sonra tamamen unutulur.

11 – Doğal ahşap radyatör kapağı

Bu çok gizli radyatör kapağı için bohem görünüm
Bu çok gizli radyatör kapağı için bohem görünüm

Nordic Banak doğal ahşap radyatör kapağı 282 €

Bohem ruhuna sahip bu doğal ahşap radyatör kapağı, basit bir sabitleme sistemi ile duvara asılır.

12 – Paletlerdeki DIY radyatör kapağı

Pek çok yönden yönlendirilen paletler, radyatör kapağı oyununa da katkıda bulunur. İskandinav ve endüstriyel tarzın ortasındaki bu girişe karakter kazandıran bu ham ve iyi işlenmiş ahşap versiyonu seviyoruz.

13 – Radyatörün üzerinde bir konsol

Salonda, yemek odasında ya da girişte, radyatörünüzün ölçülerine göre uyarlanmış güzel bir konsola da sahip olabilirsiniz.

14 – Bir ofset radyatör kapağı pegboard

Çok şık, delikli paneller, aynı zamanda Pegboard’lar, deliklerle süslenmiş bu sarışın ahşap radyatör kapağının yaratıcısına ilham vermiş gibi görünüyor. İkincisi, odaya güzel bir doz kişilik verir.

15 – Bir çam kalas radyatör kapağı

Kendin-yap meraklıları için yapımı kolay olan bu ham çam kalas radyatör kapağı incelik ve zarafet üzerinde oynuyor. Sağlam bir duvara olduğu gibi bir pencere altına da kolayca yerleştirilebilir. Basit çizgiler ve yeşil bitkilerle birkaç dekoratif obje ile süslemek için.

Radyatörlerinizi oturma odası, yatak odası veya giriş holünde önünüzde bulundurmaya yeterince sahip olsaydınız, varlıklarını gerçek bir dekoratif varlık haline getirmek için işte size sunulan birkaç çözüm. Bir sette veya özel yapımda, yapmanız gereken tek şey, iç mekanınıza en uygun modeli seçmek.

Radyatörünüzü gizlemenin farklı yolları nelerdir?

Duvarla tonda boyayarak, güzel bir dekoratif objeler seçkisine sahip olacağımız bir rafla süsleyerek veya bir mobilya parçasına gizleyerek. Ev yapımı veya ticarette satın alınmış, ikincisi farklı malzemelerden tasarlanabilir: sopalamak, tahta takozlar, paletler yukarı dönüşümlü…

Bir radyatör kapağı için ideal boyutlar nelerdir?

Radyatörü ölçerek başlayın, ardından yükseklik seviyesinde 10 cm, derinlik seviyesinde 10 cm ve son olarak genişlik seviyesinde 20 cm ekleyin. Radyatör kapağının radyatörü tam olarak takip etmemesi önemlidir çünkü ısının dolaşabilmesi gerekir, bu nedenle bu mesafelere saygı duyan bir model tercih edin.

Bir radyatör kapağı için en iyi montaj sistemleri nelerdir?

“Anahtar teslimi” modeller için, genellikle bir klips sistemi, mıknatıs veya duvar braketi sağlanır. Tek yapmanız gereken prosedüre uymak. DIY modellerinde, örneğin termostata erişmek için gerektiğinde kalıbı çıkarabilmeniz için basit klipslerle duvara sabitleyerek radyatör kapağınızı zemine mükemmel bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Melanie

About admin

Check Also

10 ideja za pokazati

Sanjate li o originalnoj kuhinji koju nećete pronaći kod prijatelja i susjeda? Nudimo vam nekoliko …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *