Home / spavaća soba dekor / En Yaygın Burç: Bu İşaretin Diğerlerinden Daha Fazlası Var

En Yaygın Burç: Bu İşaretin Diğerlerinden Daha Fazlası Var

İster bir astroloji uzmanı olun, ister CoStar uygulamasının sıradan bir hayranı olun, muhtemelen arkadaşlarınıza, ailenize ve romantik ortaklarınıza işaretlerinin ne olduğunu sormuşsunuzdur. Ve eğer yakından ilgileniyorsanız, belki de hangi burç burcunun en yaygın olduğunu fark etmişsinizdir. Sevgili arkadaşımız Başak’ı tahmin ettiyseniz, haklısınız!

Tarafından bildirilen bir araştırmaya göre Zaman, doğum yapmak için en yaygın günler 9 Eylül ve 20 Eylül arasında sonbaharda ve herhangi iyi bir astroloji hayranının bildiği gibi, bu Başak zamanıdır! Başak mevsimi 22 Ağustos ile 21 Eylül arasındadır (farklı astrologlar bazen tarihleri ​​gösterir) biraz farklı olarak), yani doğum günü ortaklığına dayanarak, sizin, en iyi arkadaşınızın, annenizin veya SO’nuzun Başak olma ihtimali ortalamanın biraz üzerinde olabilir.

Çok yaygın olduklarından, Başaklar biraz basit oldukları için kötü bir üne sahipler, ama bu onlarda sevdiğimiz bir şey. Başak burcunuz, toprak burcunuz sizi topraklanmış tutar ve duygusal ve zihinsel olarak toplanmış kalmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyler konusunda oldukça seçici ve hayatınızı kontrol ediyorsunuzve dürüst olalım, çevrenizdeki insanların yaşamları. Tanıdık geliyor mu?

Başaklar iletişimin, hızın ve zekanın kozmik kralı Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Bu gezegensel etki, Başakların çoğunun çabuk sinirlendiği yerdir ve bu etkileri nasıl düzelteceklerini bilmiyorlarsa başa çıkmaları sinir bozucu olabilir. Bununla birlikte, Başak burcu bu değişken enerjiyle temasa geçmeyi öğrenir ve onu doğru bir şekilde kanalize ederse, son derece etkili bilim adamları ve aktivistler olma potansiyeline sahip olurlar.

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Merkür’ün etkisinden dolayı Başaklar mükemmel iletişimcilerdir. Beni yanlış anlamayın, siz Başak milleti bir şeyi başarmaya karar verdiğinizde çalışmak zor olabilir, ancak insanlar her zaman yanlarında Başak varSiz inatçı kıç tekmelersiniz ve amacınızı etkili ve kolay bir şekilde nasıl aktaracağınızı bilirsiniz.

Bir topluluk liderine ihtiyacınız varsa, bir Başak bu iş için mükemmeldir. Başkalarını geliştirmelerine yardımcı olan her role doğal olarak uyuyorlar. Bu bir toprak burcu olduğu için, Başakların kendileri hakkında, diğerlerini sağlam bir zemin bulmaya ve ekildikleri yerde büyümeye teşvik eden doğal bir “köklü-liliği” vardır. Bu, Virgos’u harika sosyal hizmet uzmanları, hemşireler, terapistler ve protesto liderleri yapar.

En yaygın burç olmanıza rağmen Başak burcu, çok yönlü doğanız nedeniyle benzersizsiniz. Akrep kadar gizemli veya Leo kadar eğlenceyi sevmeseniz de, sosyal çevrenizin ve topluluğunuzun refahı için çok önemlidir. Sizin dünyevi, çalışkan, cesaretlendirici tavrınız olmasaydı, hepimiz kendimizi uzaya yüzmekten – ya da daha kötüsü kaosa inmekten – alıkoymak için mücadele ederdik.

Başak, seni seviyoruz, ne kadar yaygın olursan ol.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

HipDot Clueless Collab odobren je od Cher Horowitz

Uvijek možemo računati da će nam HipDot donijeti istinski kultnu suradnju. Razmislite samo o kolekcijama …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *