Home / spavaća soba dekor / En Yaratıcı Burçlar: Bu 3 İşaret Her Zaman Süper Yeteneklidir

En Yaratıcı Burçlar: Bu 3 İşaret Her Zaman Süper Yeteneklidir

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Astrolojinin ayrıntılarına aşina olmasanız bile, muhtemelen her burcun benzersiz bir üne sahip olduğunu biliyorsunuzdur. İkizler çok konuşur. Akrepler seksi, Oğlaklar çok çalışkandır. Ama on iki sevgili arketipimizden en yaratıcı burçlar kimlerdir? Size ilk üç seçimimi vermeden önce, yaratıcılık kavramı ve bunun gerçekten ne anlama geldiği hakkında konuşalım.

Basmakalıp “yaratıcı tip” i düşündüğümüzde, bazılarımız Fransız sahilinde şövale başında oturan bir suluboya ressamı hayal edebiliriz. Diğerleri dumanlı bir caz kulübünde boğazlı bir şairi hayal edebilir. Ya da belki de sanat okuluna giden, saçlarını maviye boyayan ve geçim için sopa-dürtmeler yapan (hiçbir isim vermeden, hepinize!) Lise en iyi arkadaşınızı düşünüyorsunuz. Ne olursa olsun, anladığım şey kimsenin olmaması sağ yaratıcı olmanın yolu.

Bununla birlikte, yaratıcılıktan ve hangi işaretlerin en yaratıcı olduğundan bahsederken, sanatsal çabalardan en çok beslenen işaretlerden bahsediyorum. Sanatçılar dışa dönük olmak zorunda değil iddialıkazıyor musun? Bu yaratıcı varlıklar dışarıdan tamamen basit görünebilirler, ancak kendi elementlerinde olduklarında, parlak zihinleri kelimeler, fırçalar, boyalar, kil, enstrümanlar veya kendi sesleriyle sihir yaratabilir.

Bu yaratıcı, yaratıcı burçlar, bir şiirin tek bir dizesi veya bir gitarın tıngırtısıyla insanları nasıl etkilemeyi bilen ve duygularının her birini bir tuvale net ve kolay bir şekilde boyayabilenlerdir. Bu üç işaretten biriyseniz, hayran olduğunuz etkileyici bir çıkışa sahip olduğunuz için kendinizi kutsanmış sayın.

Daha fazla uzatmadan, işte burçtaki en yaratıcı işaretler.

STYLECASTER |  Yengeç Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Kanser

Önyargılı olmama rağmen (Haziran sonu bebeğim, burada!), Kanserler kesinlikle burçtaki en yaratıcı burçtur. Aklımın ucunda, ressam, fotoğrafçı, aktör, şair ve dövme sanatçısı olan Kanserleri tanıyorum.bu su işareti yapılmış sanat için. Biz Kanserler ana su burcuyuz (yani hem lider hem de empatiyiz), hem duyguları yoğun bir şekilde hissetme hem de onları ekranda, tuvalde, kağıtta veya mürekkepte tasvir etme yeteneğine sahibiz.

Yengeç arkadaşlarınızın tükendiğini veya ilham alamadığını fark ederseniz, onları huysuz ruhlarının kendilerini evinde hissedecekleri sahile götürün. Dolunayda onları deniz kenarına götürürseniz bonus – bu işaret Mama Luna’nın kendisi tarafından yönetilir.

STYLECASTER |  Boğa Burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

Boğa Burcu

Boğa, tembelliği ve inatçılığı için çok fazla zıplayabilir, ancak gizlice yaratıcı AF’ler. Boğa, Venüs gezegeni (o tatlı, şehvetli tanrıça) tarafından yönetildiği için hayattaki tatlı şeyleri severler – yemek, içki, seks, iyi müzik, güzel sanat… liste uzayıp gidiyor. Görünüşe göre tembel görünseler de, sadece Boğa burcu yalnızca gerçekten tutkulu oldukları şeylere çaba göstermek istiyor.

Boğa burcunu bir kutuya sığdırmaya çalışırsanız veya onları “normal” gibi göstermeye çalışırsanız, o kutuya vururlar, çöpe atarlar ve tüm dramdan kurtulmak için kestirirler. Standart bir 9-5PM yaşam tarzına tam olarak uymuyorlar! Bununla birlikte, bir Boğa’ya en tutkulu oldukları şeyi keşfetme fırsatı verirseniz, Venüs doğası devralacak ve güzel müzik, şiir ve sanat yaratacaklar.

STYLECASTER |  Yay burcu

Adobe. Tasarım: Cierra Miller / STYLECASTER.

yay Burcu

Yaylar en sevdiğim insanlardan bazılarıdır. Doğaları değişkendir, yani akışla gitmeyi ve etraflarındaki enerjinin akımlarıyla hareket etmeyi sevdikleri anlamına gelir, bu nedenle partilerde harikalar çünkü herkesin havasına uyabilirler. Aynı zamanda bir ateş burcudur, yani içsel tutku tarafından yönlendirilirler.

Bu iki enerjinin kombinasyonu çılgınca yaratıcı bir işareti teşvik eder. Yaylar yalnızca en sıradan ortamlarda ilham bulmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarına da ilham kaynağı olabilir. Sag, zodyakın ilham kaynağıdır! Ayrıca, mobil olmayı sevdikleri ve gezinti tutkularını sanatlarını beslemenin bir yolu olarak kullandıkları için zodyak kaşifleri olarak kabul edilirler. Onları yolda yakalayın.

StyleCaster haber bülteni

About admin

Check Also

Najbolje traperice za podizanje stražnjice 2021: Traperice koje laskaju figurama za vašu propalicu

Pomaknite se da biste vidjeli više slika Ako ste poput nas, traperice su osnovni ormar …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *