Home / spavaća soba dekor / En İyi Bekarlar Günü Satışları 2020

En İyi Bekarlar Günü Satışları 2020

Daha Fazla Görüntü Görmek İçin Kaydırın

Her yıl 11 Kasım’da düzenlenen Bekarlar Günü – adını tarihin dört numaradan oluşması nedeniyle almıştır – 90’lı yıllarda Çinli üniversite öğrencileri tarafından romantik bir şekilde bağımsız olmayı kutlamak ve bekar arkadaşlarınızla parti yapmak için yaratıldı. Bununla birlikte, bu dünyadaki çoğu tatil gibi – bu, perakendeciler için mega bir fırsata dönüştü, Bekarlar Günü, şu anda dünyanın en kalabalık 24 saat çevrimiçi alışveriş bolluğudur.

Bazı eleştirmenlerin “tatil” in bekâr kadınların güvensizliklerini beslediği yorumlarına rağmen, çoğu Amerikalının, yeni bir koltuk veya çantayı veya uçak biletini yüzde 30’a alabileceklerini biliyorlarsa, satışın nedeni hakkında çok fazla düşündüklerini hayal etmek zor. kapalı. Bekar bir kadın olarak ben, kırılmadım ve Kara Cuma öncesinde büyük tasarruf etmeye hazırım, çok teşekkür ederim.

Bazı uzmanlar, günün temelindeki mesajın güçlendirici bir fikir olarak görülmesi gerektiğini öne sürüyorlar. Bu, birisinin 14 Şubat gibi bir günde sizin için satın almasını ummak yerine, istediğiniz şeyi satın almakla ilgilidir. Ve hala birkaç gün uzaktayken, bazı perakendeciler önceden genişletilmiş satışlar sunuyor. Bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun, çünkü siteyi geldiklerinde puan vermeleri için yeni anlaşmalarla güncelleyeceğiz. Bu arada, bu yıl Bekarlar Günü’nde nelerin alışverişe değer olduğunu görmek için aşağıya kaydırın – bağlı olmasanız da, kapılmış olun ya da ikisinin arasında bir yerde.

STYLECASTER’daki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri öne çıkarıyoruz. Bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü İndirimi

Quay’in izniyle.

Quay Avustralya

Quay, 10 Kasım ile 11 Kasım tarihleri ​​arasında bir tane satın al, site genelinde bir ücretsiz site edinme teklifinde bulunacak ve 11 Kasım’da Quay, ödeme sırasında SELFIE20 kodunu kullanarak tüm siparişinizin yüzde 20’sini teklif edecek.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü Fırsatları 2020

SkinStore’un izniyle.

SkinStore

SkinStore, 5-13 Kasım tarihleri ​​arasında SINGLES koduyla tüm web sitesinde yüzde 25 indirim sunacak.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü Satışları 2020

Keds’in izniyle.

Keds

Keds bu yıl Bekarlar Günü’nü 11 Kasım’da bir günlük flaş satış sunarak kutlayacak. Ödeme sırasında TEK kodunu kullandığınızda tam fiyatlı ürünler yüzde 30 indirimli ve indirimli ürünler yüzde 11 daha düşük olacak.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü Satışları 2020

Made by Mary’nin izniyle.

Mary tarafından yapılmıştır

11 Kasım’da site genelindeki tüm halkalarda yüzde 11 indirim alın.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü Satışları 2020

Milani’nin izniyle.

Milani Kozmetik

10 Kasım’dan 11 Kasım’a kadar Milani, tüm dudak ürünlerinde bir alana bir bedava anlaşma yapacak.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü Fırsatları 2020

LuisaViaRoma’nın izniyle.

LuisaViaRoma

LuisaViaRoma resmi Bekarlar Günü fırsatlarını henüz duyurmadı, ancak aşağıdaki bağlantıya tıklayarak en son güncellemeleri almak ve fırsatlara ilk erişim için kaydolabilirsiniz.

STYLECASTER |  Bekarlar Günü Satışları 2020

Sparklane’in izniyle.

Sparklane

Sparklane, 11 Kasım’dan 15 Kasım’a kadar alışveriş yapanlara SINGLE 15 kodunu kullanarak koleksiyonlarının tamamında yüzde 20 indirim sunuyor.

About admin

Check Also

Više od 25 frizura s kratkom kosom

Jeste li ljubitelj kratke kose? U stvari, postoji toliko mnogo frizura koje možete učiniti s …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *