Home / spavaća soba dekor / En İyi Aile Etkinliğini Planlamanıza Yardımcı Olacak Sağlıklı Fikirler |

En İyi Aile Etkinliğini Planlamanıza Yardımcı Olacak Sağlıklı Fikirler |

En iyi aile dostu etkinliği denemek ve organize etmek ister misiniz? Öyleyse herkesin düşüncelerini dikkate aldığınızdan ve eğlence ve eğlence açısından size sunulan seçenekleri de araştırdığınızdan emin olmalısınız. Bunu yapmak istiyorsanız, bu kılavuz kesinlikle size yardımcı olacaktır.

1Önce güvenlik

Dışarıdaki her iyi ebeveyn çocuklarının güvende olmasını isteyecektir, bu yüzden mümkünse önceliğinizin bu olduğundan emin olmalısınız. Bu, çivi, alet veya dışarıda bırakılabilecek herhangi bir şey gibi dışarıda olabilecek herhangi bir tehlikeyi ortadan kaldırmak anlamına gelebilir. Ayrıca ortalıkta bırakılabilecek kablolar gibi takılma tehlikelerini gidermeniz akıllıca olabilir.

2Çocuk Dostu Temalar

Temanızın çocuklar için uygun olduğundan da emin olmanız gerektiğini söylemek güvenlidir. Etkinliğinizi yetişkinlere daha çok hitap ediyor olsanız bile, çocukların da yapabileceği bir şeyler olduğundan emin olmalısınız. Bunu yapmazsanız yapacak hiçbir şeyleri kalmadığını fark edebilirsiniz ve bu da stres ebeveynler için.

3Faaliyetler

Çocuklar da tonlarca enerjiye ve yaratıcılığa sahip olma eğilimindedir. Burada kendinize yardımcı olmak istiyorsanız, onları fiziksel ve zihinsel olarak kolayca uyarabilecek aktiviteler seçmelisiniz. Ayrıca merak duygusu uyandıran şeylere de ihtiyacınız var. Spor aktiviteleri burada idealdir, ancak el sanatları atölyelerine ve hatta yemek pişirme derslerine de bakabilirsiniz. Herkesin o gün mutlu olduğundan emin olmak istiyorsanız sihir gösterileri başka bir seçenektir. Çocuğun doğum günü partileri Mümkünse önceden planlanması gerekir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

4Bir tarih seçin

Size uygun bir tarih ve aynı zamanda etkinliği tanıtmak için size fazlasıyla zaman tanıyan bir tarih seçin. Buradaki gecikmeleri ve öngörülemeyen olayları hesaba katmak her zaman iyi bir fikirdir. Bunu yapabilirseniz, o zaman kolayca güzel ve sağlıklı bir tampon alabileceğinizi bilirsiniz. Bunu yaparsanız, bazı günler mekanınız için daha pahalıysa, kendinizi biraz gevşeteceksiniz.

5Bir Bütçe Belirleyin

Şu anda etkinlik için bir tema seçtiğiniz için, her şeyi organize etmek için size ne kadara mal olacağını hesaplamanın zamanı geldi. Öngörülemeyen masrafları planlayabilmeniz için burada kendinize bir tampon bırakmalısınız. Mümkünse, bir yedekleme planı da hazırlamanız gerekir. Başka bir deyişle, bir açık hava etkinliği planlıyorsanız, yağmur yağarsa ne yapardınız? Misafirlerinizi kuru tutmaya çalışmak için ne yapardınız? Bunun gibi şeylere ne kadar çok bakarsanız, her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlama olasılığınız o kadar artar. Elbette, etkinliğinizi iç mekana taşımak istiyorsanız orada çok fazla seçenek var, ancak yine, kullanılabilirliği kontrol etmek çok önemlidir.

önceki makaleBir Mezunun Ebeveyni Olarak Nasıl Para Biriktirilir
Gelin birlikte anneliğin hız trenine binelim. Keskin dönüşler ve dik inişler olabilir ama bu ne kadar heyecan verici bir yolculuk! momooze.com küçük bir anne grubu tarafından yaratılmıştır, bize katılın buraya “

About admin

Check Also

Kako započeti ulaganje ako godišnje zaradite manje od 40.000 USD

2015. godine, službenik benzinske pumpe u Vermontu preminuo je u 92. godini. Njegovo ime je …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *