Home / kućni dekor / Ebeveyn Banyosu Reno 4. hafta – Jeffrey Court All-Star Challenge

Ebeveyn Banyosu Reno 4. hafta – Jeffrey Court All-Star Challenge

4. haftadayız Jeffrey Court All-Star Mücadelesi tarafından barındırılan Jeffrey Court ile birlikte Behr Boya ve Kurbağa Bandı. Bu hafta sıhhi tesisat, aksan döşeme ve boyayla uğraştım.

Oylama 12 Temmuz saat 23:59 EST’ye kadar devam edecek. Oy verebilirsin günde bir defa. Bir dakikanız varsa, oyunuzu kesinlikle çok isterim.

herhangi bir ana banyodan vazgeçmediniz mi?

Bazı şeyler planlandığı gibi gitmiyor …

Aman tanrım, 4. hafta planlandığı kadar sorunsuz geçmedi. 🙂 Gerçekten bitmeye yakın olacağımı ve sadece rötuş yapacağımı düşündüm. Ne yazık ki her şey planlanandan çok daha uzun sürdü. Sıkıcı gibi görünmeme rağmen, asıl mesele, yeniden modelleme sırasında aksamaların gerçekleşmesi ve başarılı bir şekilde üzerinde çalışılabilmesidir. Her zaman umulduğu kadar hızlı değil!

Sıhhi tesisat

Oh, sıhhi tesisat bu hafta biraz zor oldu. Kolay olamaz değil mi?!? Sıhhi tesisat gerçekten armatürleri hızlı bir şekilde değiştirme meselesi olmalıydı, büyük bir değişiklik yok. Meşhur son sözler, ha ha. Tamam, gerçekten o kadar da kötü değildi, sadece nalbur dükkanına 4 farklı gezi yapılması gerekiyordu!

Püskürtmeli küvet musluğu nihayet geldi. Bunu değiştireceğim için heyecanlandım, böylece döşemeyi küvetin etrafına yerleştirmeye başlayabilirdim. Bununla birlikte, sıhhi tesisata girdiğimde, eski musluk bakır borularla sert bir şekilde döşendi. Küvete hiçbir kapatma vanası yoktu. Şans eseri, kocam yakın zamanda PEX kelepçeleme bantlarını takmak için bir kelepçeli şey satın aldı. Kapatma vanaları ve hortumlar satın aldım ve sonunda yeni şelale musluğunu taktım.

Yeni makyaj tezgahı geldi ve çok güzel. Ama… elden kaçan bir durum olması gereken şey, düzeltilmesi gereken bir duruma geldi. Tezgahı, daha büyük işlerden kalan parçalarından banyo tezgahı satan bir adamdan satın aldım. İyi bir fiyattı, ben de onunla gittim. Bununla birlikte, makyaj tarzım biraz farklı olduğu için, bir hata oldu ve lavabo tezgahın üzerine geriye doğru yapıştırıldı. Bu yüzden lavaboyu öğütmek ve tekrar takmak zorunda kaldım, parmaklar çaprazda kalıyor. ha ha.

Yeni lavabo yerleşimiyle ilgili talihsiz şey, P-Trap’i drenaj borusuna geri takmanın kötü bir konumda olmasıydı. Birkaç gün boyunca bu konuda tökezledim, birkaç farklı seçenek denedim. Drenaj borusunun 1/2 ″ sola (veya lavabo sağa) olması gerekiyordu. Ama sonunda duvardan çıkan drenaj borusunu daha kısa kesip yeni bir manşon takmak zorunda kaldım. Son olarak, P-tuzağı su giderine başarıyla yeniden bağlanabilir. YAŞASIN

Ve tabii ki musluk için besleme hatları çok kısaydı ve uzatmaları gerekiyordu. Şu anda Home Depot’u faaliyette tutmak için gerçekten çok çalışıyorum. Ha Ha

Gösterişe geri dönün. Makyaj masasını çekmece kızakları takılmadan önce kurdum. 22 çekmeceli kızaklar henüz gelmemişti ve tezgah kurulmaya ‘hazırdı’. Sonunda çekmece kızaklarını taktım ve çekmeceleri bitirdim.

Yerden tasarruf etmek için, ayrı bir çekmece önü yapmak yerine, döşemeyi yönlendirdim ve bunu çekmecenin önüne ekledim.

Saçlarımın beyni fikirdi, aslında gerçekten iyi çalıştı ve çekmeceler çok güzel görünüyordu. Bu kabin boyası rüya gibi değil mi? Bu Zen’de Behr Dolap ve Döşeme!

Gösteriş için geri sıçrama yaratmak için bazı ilerlemeler kaydedildi. Geri sıçrama Balıksırtı desenli Jeffrey Court Carrara mermeri.

Plantasyon Kepenkleri

Pencereler için yapılan plantasyon panjurlarına gidebileceğimden gerçekten emin değildim. Ama onları sıkıştırmaya karar verdim. Yıllar önce plantasyon panjurları yapmak için gereken tüm aparatları satın aldım ve Rockler’ın ücretsiz bir deklanşör sihirbazı programı var bu size pencereniz için kesin planları verir. Kepenkler 5/4 ıhlamur ağacından yapılmıştır. Panjurları yapmak gerçekten eğlenceliydi, panjur parçalarını yönlendirildikten sonra sevdim. Panjurlar bana küçük uçak kanatlarını hatırlatıyor. 🙂 Ortadaki orta kol yerine gizli kontrol kolu seçeneği ile gitmeye karar verdim.

Kepenkler yapıştırılıp zımparalandığında. Onları birkaç kat KILZ astarla boyadım, katlar arasında hafifçe zımparaladım.

Panjurları boyamak için hangi boya türünü kullanacağımı tartıştım ve tartıştım. Vinil panjurlarımın sararmasıyla ilgili sorunlar yaşadığım için, boyanın UV koruması olduğundan emin olmak istedim. Sonunda karar verdim Ultra Saf Beyaz Behr Marquee Dış Cephe. Panjurlardaki bitiş harika oldu!

Banyoyu boyamak

Güle güle Bej! Bu banyoda renk değişikliğine çok hazırım. Boyaya hazırlanmak için tüm duvarları ve tavanı maskeledim Kurbağa Bandı.

Banyo duvarları için çok ince bir nötr renk seçtim. Behr Ultra’da Akşam Beyazı.

Akşam Beyazı, hafif mavi tonlu çok açık gri bir renktir. Duvarlara asana kadar mavimsi olduğunu fark etmemiştim ama güzel bir renk ve mermer çinilerle uyumlu.

Sonra kullandım hassas yüzey sarı Kurbağa Bandı süslemeyi boyamak için duvarları (kuruduktan sonra) maskelemek. Sarı hassas bant, henüz tam olarak ‘kürlenmemiş’ boya yüzeyleri içindir. Döşemeyi plantasyon panjurlarından aynı boyayla boyadım, Behr Marquee dış ultra saf beyaz.

Resim yaparken bakış açım, o karoyu seviyorum!

Bu projede umut ışığı görüyorum ama 1 hafta içinde yapılacak çok şey var. EEEEEKKKK.

Projelerin Dağılımı:

Phew, işe koyulsan iyi olur.

About admin

Check Also

Kul moderna dvorišna kuća promovira unutarnji i vanjski život u Arizoni

Rudnik ranča u suradnji sa Konstrukcija identiteta odgovoran je za ovu novoizgrađenu modernu dvorišnu kuću …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *