Home / kućni dekor / Ebeveyn Banyosu Reno 3. hafta – Jeffrey Court All-Star Challenge

Ebeveyn Banyosu Reno 3. hafta – Jeffrey Court All-Star Challenge

3. haftadayız Jeffrey Court All-Star Mücadelesi tarafından barındırılan Jeffrey Court ile birlikte Behr Boya ve Kurbağa Bandı. Bu hafta bazı büyük inşaat projelerini ele aldım, bazıları 10 yıldır bitmesini bekliyor. 🙂 ha ha

Oylama 12 Temmuz saat 23:59 EST’ye kadar devam edecek. Oy verebilirsin günde bir defa. Bir dakikanız varsa, oyunuzu kesinlikle çok isterim.

herhangi bir ana banyodan vazgeçmediniz mi?

Yapıldı…

Geçen hafta güzel yer karosu yere serilirken, banyodaki bir sonraki büyük engelim için endişelenmeye başladım. Makyajı gerçekten yaptırmam ve yerine oturtmam gerekiyor. Ayrıca bunun için bir tezgah bulmam gerekiyor. Sıkı bir zaman çizelgesinde olduğum için, haftalar önce bir tezgah üstü şirket kurmam gerektiğini fark ettim. Ama ne yazık ki buradayız. Teklifler için katı yüzeyli firmalarla görüştüm. İşe yarayacak bir şeyler bulmak için ilanlara bakmaya başladım. Daha sonra evyeli banyo tezgahı ilanlarında mutfak kalıntılarından yapılmış bir ilan buldum. Şanslıyım ki, hızlı bir dönüşleri var ve gelecek hafta yeni bir tezgahım olmalı. Woot Woot!

Kibir Oluşturmak

Yeni makyajım, yıllar önce bir evde gördüğüm eşsiz bir makyajdan kaynaklanıyor. Havlu sepetler için harika, açık bir alt merkezi vardır. Sonra her iki tarafta 4 çekmece. Orijinal makyajın üst kısmı, ekin şeklini izleyerek içeri giriyor. Ancak, düz bir yoldan gitmeye karar verdim ve umarım işe yarar.

Geçen sonbaharda bir işletmeden 1 $ / parça karşılığında 18 ″ -36 ″ düğümlü kızılağaç kesimli bir palet satın aldım. Mümkün olan her yerde bu kartları kullanmaya çalışıyorum. Makyaj için 4 ana paneli yapıştırmaya çalıştığım için asla yeterli kelepçeye sahip olmadığınız sözü doğrudur.

Bu makyaj, temelde birbirine köprülenmiş 2 çekmeceli kuledir. Sol çekmece kulesini monte ediyorum, jetli küvet motoru için bir erişim deliği var.

Daha sonra iki kule, orta kemer ve alt raf ile birlikte köprülenir.

Kibir Boyama

Cesur davranmaya ve renkli dolaplar yapmaya karar verdim. dolap rengi Behr tarafından bu sakin Zen! Mavi / yeşil renkleri kesinlikle seviyorum.

İlk önce makyajı hazırladım KILZ astar ve bir gecede kurumasını bekleyin. Astar kuruduktan sonra, kabarık lifleri ve pürüzlü noktaları gidermek için makyajı hafifçe zımparaladım. Sonra makyaj malzemesine Zen sıktım.

Bu yüzden nerede olduğumu bilmiyorum ama bunu yakın zamana kadar fark etmemiştim Behr özel kabine ve süs boyasına sahiptir. Benimle püskürtmek bir rüyaydı AnaSağ püskürtücü ve güzel bir son bıraktı. (Boya kururken koyulaşmaya başlar.)

Makyajın ana gövdesini banyoya yerleştirdim ve vidalarla duvar saplamalarına tutturdum. Küçük yardımcım, merkezdeki ‘tünelin’ gerçekten harika olduğunu düşündü! 🙂

Daha Fazla Bina

O dolap kapaklarını bitirmenin zamanı geldi! ‘Bitirilecek’ projemin ahşap yığınını kazdım ve yıllar önce ‘tuvalet dolabının üstünde’ ustası için kestiğim bu yükseltilmiş panelleri buldum. 🙂 Yeni taşıyıcılar ve raylar kestim ve iki dolap kapısını monte ettim. Evet, bu kapı gerçekten uzun, yaklaşık 54 ″ kadar.

Dolabı ve Vanity’yi Boyama

3 tonluk çirkin dolabıma veda ettim (hala ne düşündüğümü merak ediyorum.) Parlak cilayı zımpara kağıdıyla kazımıştım. Sonra yukarıdaki tuvalet dolabı ve yeni kapılar bir kat astar aldı.

Ardından Zen’de birkaç kat Behr Cabinet and Trim! Rengi seviyorum, nasıl ortaya çıktığını görmekten heyecan duyuyorum.

Duvardaki Aksan Fayansları

Küvet çevresine çimento levha yerleştirmeyi bitirdim. Plantasyon panjurları için resmi ölçüleri almaya hazırlanırken, kiremit denizlikleri kurdum. Mermer taban döşeme parçalarının mükemmel pencere pervazları olacağını düşündüm ve görünüşünü gerçekten beğendim.

Tuvalet odasına geri döndüğümde, vurgulu duvar karolarında biraz ilerleme kaydettim. Önce bunları aldığımdan emin oldum güzel Jeff Lewis temel döşeme parçaları duvar karosunu başlatmak için güzel ve düz. Taban döşeme parçalarının eklediği ekstra dokuyu gerçekten seviyorum.

Sonra klasik tuğla deseninde gri mermer 4 × 12 fayans. Gerçek hayatta gerçekten güzel görünüyorlar ve gri koordinatlar yer karolarındaki gri ile güzelce. Duvar karomun üstüne yaklaştığımda, 1/2 fayansım olduğunu fark ettim. sonra boğa güreşi. Farkı bölmeye ve kasıtlı görünmesini sağlamaya karar verdim.

Duvar karoları yerleştirildikten ve yapıştırıcı kürlendikten sonra, carrara mermerini derzlemek için parlak beyaz renkli Fusion harcı kullandım. Frog Tape bir proje paketi gönderdi (burada görebilirsiniz). Frog Tape damla bez pedleri, zemini tüm fazla harçtan korumak için bir cankurtarandı. Banyo projeleri için mükemmel boyuttaydılar. Damla bez pedinin bir tarafı kaygan, bu da döküntüleri gidermek ve boyama için yeniden kullanmak için mükemmeldi.

Dostum, zaman uçuyor ve önümüzdeki hafta işleri gerçekten hızlandırmam gerekiyor. Yapacak çok iş var!

Projelerin Dağılımı:

Phew, işe koyulsan iyi olur.

About admin

Check Also

Rustikalna francuska seoska kuća sa suvremenim štihom u Kaliforniji

Ovu izvrsnu rustikalnu francusku seosku kuću dizajnirao je Fergus Garber arhitekti, smješten u Woodsideu, gradu …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *