Home / spavaća soba dekor / Düğün Partinizi Kalabalıktan Öne Çıkarmak

Düğün Partinizi Kalabalıktan Öne Çıkarmak

Düğün gününüz, sizin ve eşinizin birbirinize duyduğu en yakın ve en sevgili sevginizi göstermekle ilgilidir. Ama elbette, insanlardan yoğun programlarından biraz zaman ayırıp sizinle kutlama yapmalarını isteyecekseniz, onlara iyi vakit geçirmeniz önemlidir.

Güzel töreni izlemeyi çok sevecekler, ancak bir fırsat buldukları takdirde saçlarını aşağı indirecek ve partide eğlenecekler. Bu blogda, tüm şüpheleri ortadan kaldıracak bazı ipuçları önereceğiz. Düğün partiniz, tüm doğru nedenlerle hafızada uzun süre yaşayan bir parti olacak.

1Canlı Müzik Grubu

İnsanlara partinin başladığını söylemenin, herkesin bildiği ve sevdiği şarkıların cover’larını canlı bir grupla çalmaktan daha iyi bir yol var mı? Canlı bir müzik grubu gerçekten çok şey katıyor – eğer biriyle bir düğüne gittiyseniz, atmosferi yükseltmek için ne kadar yardımcı olabileceklerini bilirsiniz. Araştırmanızı önceden yaptığınızdan emin olun, böylece yetenekli bir grup bulve oynatma listesi hakkında fikir edinmek için onlarla önceden konuşun.

2Dancefloor Davetiyeleri

Çoğu insan parti yapmak ister, ancak bazen insanlar dans pistine çıkma konusunda biraz çekingen davranır, özellikle de erkenden dans eden kimse olmadığında. Canlı müzik grubu bu konuda yardımcı olmalıdır, ancak insanlara ek bir yardım eli verilmesi de önerilir.

Örneğin, bunu yapmanın bir yolu şişirilebilir aletlere, peruklara ve diğer aksesuarlara sahip olmaktır. İnsanlar, beceriksizliği azaltan bir pervaneye sahiplerse, dans pistine geçmeye çok daha meyillidirler. Bir deneyin ve dans pistinin ne kadar çabuk dolduğunu göreceksiniz.

3Sürpriz Ekle

Düğün partilerinin çoğu müzikle ve misafirlerin bütün gece dans etmesiyle ilgilidir. Bunda yanlış bir şey yok, ama işleri biraz bölmek iyi bir fikir. Öyleyse neden bir sürpriz eklemeye bakmıyorsunuz?

Kırsal bir ortamda evleniyorsan, biraz satın alabilirsin havai fişekve sevdiklerinize gece gökyüzünde harika bir gösteri sunun. Bu bir seçenek değilse, en yakın ve en sevdiklerinizle koreografik bir dansa ne dersiniz? Kesinlikle herkes için önemli ve yapacak çok eğlenceli olacak.

4Rahatlatıcı Bölgeler

Konuklarınızın parti makineleri olma olasılığı düşüktür. Birkaç saat dans pistinde olmaktan mutlu olacaklar, ancak bir noktada molaya ihtiyaçları olacak. Muhtemelen dans pisti kadar önemli olan rahatlatıcı bölge, konukların gevşeyip konuşabilecekleri müzikten uzak bir alan.

Oraya otuz dakika gidecek, biraz enerji toplayacak ve sonra dans pistine dönerek bazı hareketleri patlatmaya hazır olacaklar. Partinin bütün gece devam etmesine yardımcı olur. Oh, ve bunu başka ne yapacak biliyor musun? Gece yarısı atıştırmalıkları – insanların enerji seviyelerini yeniden şarj etmeleri ve dans etmeye devam etmeleri için bir tane verin.

About admin

Check Also

Kokošinjac ili vege zakrpa? Ideje za samodostatnost |

Vrtlarenje i uzgoj peradi nisu trend već način preživljavanja. Obiteljima koje posjeduju okolno zemljište na …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *