Home / spavaća soba dekor / Dolunay 2021 Takvimi: Yılın Aylık Ay Etkinlikleri için Rehberiniz

Dolunay 2021 Takvimi: Yılın Aylık Ay Etkinlikleri için Rehberiniz

Dolunay sırasında ne olur kalır dolunay ile arkadaşlar. Kurtlar uluyor, gökyüzü parlıyor ve insanlar vahşi. 2021’e girerken, tüm önemli ay olaylarını ve bunların sizi nasıl etkileyebileceğini aklınızda bulundurmak önemlidir, bu nedenle bu dolunay takvimi bir yer imini ve aylık yeniden ziyaret etmeyi hak ediyor. 2021’de yaklaşan her dolunaydan bahsedelim—But ilk olarak, genel olarak bu büyülü geceler hakkında biraz.

Hiç akşamın erken saatlerinde uyandınız ve gökyüzünün özellikle aydınlatılmış gibi göründüğünü fark ettiniz mi? Belki bir dolunay vardı, gökyüzünde büyük ve ışıltılı asılı (o harika, değil mi?). Binlerce yıldır, çok sayıda kültür dolunayın güçlü bir enerjiye sahip olduğuna inanıyor. Birçoğu dolunayların büyülü ve psişik güçleri artırdığına ve duyguları cesaretlendirdiğine inanıyor ve hangi burç burcunun hangi burçta olduğuna bağlı olarak, o burcun enerjisi de artıyor.

Astronormal olarakdolunay, ay olduğunda güneşten tam 180 derece –doğrudan sevgili yıldızımızın karşısında olduğu anlamına gelir. Güneşten gelen ışık ayın yüzeyinden yansır ve bize gökyüzündeki o parlayan, yuvarlak pastanın görüntüsünü verir.

Bu cadı kadın sana dolunayın mükemmel bir zaman olduğunu söyleyecek tezahür. Pek çok kişinin düşünme ve iç gözlem için yararlı bir zaman olduğuna inandığı yeni ayların aksine, dolunaylar, sihirli eğilimli insanları hayatlarında değişiklik yapmaları için güçlendirir, bu nedenle alışkanlıklarınızı, düşünce kalıplarınızı ve yaşam tarzınızı genel olarak yenilemek için harika bir zamandır.

Planlayıcılarınızı ve tüy kalemlerinizi, cadılar2021’de meydana gelen her dolunayın listesi için okumaya devam edin.

28 Ocak: Aslan burcunda Dolunay

Yeni yıla başlamak için ne güzel bir yol! Bu Aslan Dolunayı, kışın sıkıcı günlerinde bile pırıl pırıl parlamanızı sağlayacak. Aslan’da güneş, ay veya yükselen yerleşimleriniz varsa, bu dolunayı halka açık imajınızı geliştirmek için bir şans olarak kullanın.Aslan enerjisi görülmek, duyulmak ve sevilmekle ilgilidir!

27 Şubat: Başak’ta Dolunay

On iki burç arasında en titiz ve organize olan Başak, Şubat ayının sonunda vurgulanacak ve size ihtiyacınız olan kış sonu desteğini verecek. Her şey sulu, gri ve kasvetli olduğunda motive olmak için Başak’ın enerjisini kullanın. Baktığın yeni planlayıcıyı satın al. İhtiyacın olacak.

28 Mart: Terazi’de Dolunay

Bu tatlı, ilkbahar dolunayı, daha yeşil ve daha parlak günler için harika bir yoldur. Özellikle kış hüznüne yatkınsanız, bu Terazi dolunayı kendinize bakmanız için size güç verecektir.Terazi, barışı sağlayan kişinin işaretidir ve kendisine ve başkalarına değer vermeyi sever. Belki de ritüel bir spa gecesi sırayla?

26 Nisan: Akrep burcunda Dolunay (Süper Ay)

Kendini bu süper aya hazırla, ay dünyaya en yakın olduğunda. Süper uyduları çok güçlü dolunaylar olarak hayal edin. Ayın enerjisi bu süre zarfında daha da güçlü çünkü o bize çok yakın. Bu süper ay, Akrep burcunun gizemli ve ruhsal su burcunda olduğu için, gücünü büyük niyetleri ilerletmek için kullanın. Hayattan ne istediğini açıkça söyle ve öyle olmasına izin ver!

26 Mayıs: Yay burcunda Dolunay (Ay Tutulması)

Konuyla ilgili görüşler farklılık gösterse de, birçok büyülü uygulayıcı tutulmaların… büyük olmadığını düşünüyor. Ayı tüm ışıltılı ihtişamıyla sevmemize rağmen, tutulmalar büyük bir değişikliğe yol açabilir. Bu tutulma, Yay burcunun çoğu zaman dürtüsel belirtisi olduğu için, özellikle bu ateş burcunda önemli yerleşimleriniz varsa, uçucu ve umursamaz davranışlara dikkat edin.

24 Haziran: Oğlak burcunda Dolunay

Yaz zamanı ve yaşamak kolay, değil mi? Zodyakın çalışkan Oğlak burcunda, bu dolunay, insanların duygularının akmasına ve yaşamlarına rehberlik etmesine izin verdiği yılın zamanı olan Yengeç mevsimi boyunca size çok ihtiyaç duyulan yeryüzündeki enerjiyi sunacak. Önemli görevlerin aklını kaybediyorsanız (plajların, güneşin ve yaz sevgisinin cazibesi sayesinde) bu dolunayı kendinizi topraklamak için kullanın.

23 Temmuz: Kova burcunda Dolunay

Temmuzun nemli, yapışkan ve sıcak günlerinde, ferahlatıcı bir havadar enerji patlamasına ihtiyaç duymanız muhtemeldir.işte burada bizim tatlı Kova Dolunayımız devreye giriyor. Yaz ortasında uyuşukluğun başladığını hissetmeye başladığınızda, bu dolunay size beyin gücünüzü artırmak için geliyor. Bunu kariyerinizde veya romantik yaşamınızda ikinci bir güçlenme rüzgarı yakalamanın bir yolu olarak kullanın.

22 Ağustos: Kova burcunda Dolunay

Şanslıyızbiz alırız bir diğeri Ağustos ayında Kova dolunayı! Burada benzer enerjiRahat, uykulu bir yazdan sonra kendinizi yenilemeniz gerekiyorsa, bu ay size nasıl serinleyip uyanacağınızı gösterecek. Bu dolunay, Başak sezonunun başlangıcına denk geldiğinden, yılın bu çok pratik zamanına girme adımınızda size biraz moral verebilir.bu benim okula dönüşlerim için (hem ebeveynler hem de öğrenciler).

20 Eylül: Balık burcunda Dolunay

Dolunaylar genellikle ciddi duygusal yüklerle birlikte gelir. Ay döngüleriyle uyum içinde olduğunu hisseden insanlar için, dolunaylar genellikle büyük-F Duygularını ortaya çıkarır ve işleri gevşetmenize yardımcı olabilir. 2021’in ilk dokuz ayını sert bir üst dudağınızla geçirdiyseniz, bu Balık dolunayı (okuyun: sulu ve yumuşak) sert kenarlarınızı yumuşatacak ve sizi tatlılığa yaslanmaya teşvik edecektir.

20 Ekim: Koç burcunda Dolunay

Terazi sezonunun hemen sonundabirçok insan kendini içinde hissettiğinde, hava soğuduğunda, okul tüm hızıyla devam ediyor ve tatil telaşı olmuyor epeyce vurmakKoç burcundaki bu Dolunay, tabağınızdaki projelerin üstesinden gelmek için harika bir fırsat. Kariyerinizi veya tutku projenizi ilerletmek için bu ayın gücünü kullanın. Bu dönemde başladığını bitirmeyi unutma, mmkay?

19 Kasım: Boğa burcunda Dolunay (Ay Tutulması)

Bir başka ay tutulması, 2021 Kasım ayının sonlarında, rahat-rahat ama ısrarcı Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa enerjisi, “hafif” formunda köklü, kararlı ve güvenilirdir ve ihtiyacı olanlara rahatlık getirir (okuyun: hava işaretleri). Boğa enerjisi “karanlık” formunda sinir bozucu bir şekilde inatçı ve hareketsizdir. Özellikle Boğa yerleşimine sahip bizler için, bu tutulmanın sizi huysuz bir karmaşaya çevirmesine izin vermeyin.

18 Aralık: İkizler’de Dolunay

Yılın son dolunayı İkizler burcunun sosyal burcunda gerçekleşir. Bu, 2021’i kapatmak için gerçekten tatlı bir dolunay, özellikle de tatil sezonunun ortasında çakırkeyif düştüğü için. Bu dolunay, hepimizi biraz daha konuşkan ve girişken olmaya teşvik edecek. Sevdiklerinizle vakit geçirerek bu ayın enerjik dalgasına binin ve içe dönük veya utangaçsanız, rahat bölgenizden çıkmayı deneyin. Unutma: senin yanında ay var.

About admin

Check Also

101 način stiliziranja i ukrašavanja složenih ladica

Složene ladice su uređenje doma morati imati. Pomoću njih možete postaviti ton za praznike i …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *