Home / uređenje dnevnog boravka / Dolabınızda Bulunacak 6 Zımba Pabucu

Dolabınızda Bulunacak 6 Zımba Pabucu

Birçoğunuz “en iyi” türden gönderi talep ettiniz, bu yüzden dolabımdaki temel ayakkabılarımdan bazılarını kırmanın yararlı olacağını düşündüm. Bunlar ya yıllardır sahip olduğum ve hala ulaştığım ayakkabılar ya da yıllarca müdavimi olacağını bildiğim ayakkabılar. Yıllar geçtikçe ayakkabılarımı gerçekten inceledim ve sadece giyeceğimi bildiğim ayakkabılara yatırım yapmaya çalıştım. Birkaç yıl önce gözüme çarpan her şeyi ve her şeyi aldığımı fark ettim ve hiç giymediğim ayakkabılarla dolu bir dolaba sıkışıp kaldım. Bugünün yazısı, sevdiğim ve giydiğim zımba tellerine, herkese tavsiye edebileceğim ayakkabılara adanmıştır.

Gucci Katırları 5 – Bugünlerde bunlara özel bir gönderi vereceğim, ancak Gucci katırlarını daha fazla tavsiye edemem. Her zaman “buna değer” olup olmadıkları soruluyor ve bence% 100. 3 yıldan beri benimkine sahibim ve iyi dayandılar ve hala onlara her zaman ulaşıyorum. Benim için TTS kullanıyorlar ve kutudan çıkar çıkmaz rahattılar. Ben tamamen topuklu bir kızım ve bunlar, rahat olmanıza izin verirken herhangi bir kıyafeti yükseltmek için mükemmel bir çift.

Marc Fisher Chelsea Çizmeler 5 – Bunları da 3+ yıldır yaşıyorum ve hala onlara ulaşıyorum. Bunlar sahip olduğum ve giydiğim tek düz çizmeler. Küçük, düz çizmeler en gurur verici değil, bu yüzden ne giyeceğim ve önereceğim konusunda çok seçici davranıyorum. Küçükler için en iyi düz botlar hakkında ÇOK soru alıyorum ve bunları her zaman siyah olarak tavsiye ederim. Sivri chelsea stili yükseltilmiş, şık ve biraz sinirli. Şaft çok yüksek değil, bu yüzden hala bacaklarda gurur duyuyorlar ve siyah skinny jean pantolonlarla harika görünüyorlar. Hepsinden öte, SÜPER rahatlar. Tek minik şikayetim, keşke biraz daha sıkı ve ayağa uygun formda olsalar. Benimki eski olmasına rağmen, yeni sürüm bununla daha iyi olabilir.

Spor Ayakkabıları Gör 4 – Bunları 2 yıldır yaşıyorum ve hala çok seviyorum. Siyah ve beyaz kontrastla ilgili benim için bunu yapan bir şey var. Ve her seferinde çok iyi fotoğraf çekiyorlar (lol). Bu tarzın çok Avrupalı ​​bir havası var ve kıyafetinizin gerçekten yüksek ve şık görünmesini sağlıyor. İçeri girmeleri biraz zaman alır. Sert dilde pek çok şikayet vardır, ancak onu bağcıkların altına katlarsanız altın olursunuz. Ayrıca tam boyda çalışırlar. Benimki gibi küçük ayaklar için, 5, arama yapmam ve 4 mevcut olana kadar beklemem gerekti. Nordstrom onları 4 beden olarak bulduğum tek yerdi.

Nike Air Max 270’ler 6 – Bunlar şu anda (veya son 5 aydır) en çok giydiğim ayakkabılarımın elleri. Nike spor ayakkabılar için bir şeyim var, bu yüzden adil bir payım var, ama bunlar pastayı alıyor. Yüksek ve şıklar, size boy veriyorlar ve çok rahatlar! Yine de tam bir beden büyütmem gerekiyordu. Bu tarz çok şık. Onları başka bir renkte bile aldım.

Aquatalia Britney Çizmeler 5 – Bu botlar bu yıl benim için yeni, ama harikalar. Aquatalia markasını bir süredir denemek istiyordum ama yüksek fiyattan emin değildim. Birkaç ay taktıktan sonra, yatırıma değer olduklarını söylemeliyim. Kalite birinci sınıf ve hava koşullarına dayanıklı olmaları, özellikle PNW’de yaşamak harika. Kutudan çıkar çıkmaz inanılmaz derecede rahatlar. Bu Britney tarzının daha uzun bir şaftı vardır, bu da onları kotlarınızın altına giymek için mükemmel kılar. Aynı zamanda yuvarlak ama kareye yakın bir burnu vardır, bu nedenle sivri olmayan burunlu botları tercih edenler için bunlar harika bir seçenektir. Kesinlikle bir yatırım, ancak bu tarz o kadar klasik ki bunlardan bir ton yıpranacaksınız.

Cole Haan Grand Su Geçirmez Yürüyüş Botlarını Keşfedin – Bunlar benim en sevdiğim dört mevsim botlar. Bunları dışarısı tamamen donduğunda ve sıcaklığa ihtiyacım olduğunda veya karda takıyorum. Bu botlarla ilgili en sevdiğim şeylerden biri, özellikle muadillerine kıyasla hafif olmaları. Yürüyüş / kar botları hantal ve ağır olabilir ve bunlar değildir. Ekstra yüksekliği sağlayan kramponun içinde küçük bir kama da var. Siyah klasiktir, ancak shearling onları eğlenceli ve ilginç kılar. Bunlar TTS kullanıyor, ancak kışlık botlarda her zaman yarım beden yukarı çıkmayı seviyorum çünkü onlarla daha kalın çoraplar giyeceğim.


Dolabınızda Bulunacak 6 Zımba Pabucu


Gardırobunuz için en iyi ayakkabıları bulmak zaman ve pratik gerektirir. Tarzınızı anlamalı, en çok neye ulaştığınızı ve hangi tarzların size en çok yakıştığını bulmalısınız. Oradan, gardırobunuzu genişletmenize yardımcı olacak doğru stillere gerçekten yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Başka bir tavsiye, internette gördüğünüz her trendi satın almak yerine gardırobunuzda “eksik” olan ayakkabıları bulun. Ayakkabılarınızın rafınıza oturmak yerine bir amaca hizmet etmesini istiyorsunuz. Belki de beyaz spor ayakkabılar, siyah yarım botlar, yıl boyunca çalışan daireler. Boşlukları doldurun.

6 temel ayakkabımın Nordstrom. Her fiyat noktasında her zaman en iyi klasik ve trend seçkisine sahipler. Ben de yakın zamanda aldım bu koşu ayakkabıları, bu kışlık botlar (kestane olarak) ve bu katırlar (ilkbahar için!). Yeni gelenlerini kontrol ettiğinizden emin olun. buraya. Çoğunuzun bahara hazır olduğunu biliyorum ve şimdiden Nordstrom’da harika bir seçim görüyorum.


POSTA ALIN

Özel teşekkür ederim Nordstrom bu gönderiye ortaklık için.

About admin

Check Also

Kako transformirati svoj vrt za 300 funti

Znam da ga vjerojatno kiša pada tamo gdje se trenutno nalazite i gledate kroz prozor …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *