Home / uređenje dnevnog boravka / Denenecek İç Mekan Trendleri – 2021 Duvar Kağıdı Trendleri

Denenecek İç Mekan Trendleri – 2021 Duvar Kağıdı Trendleri

Gelecekteki trendlere bakmayı seviyorum ve duvar kağıdı trendleri muhtemelen benim favorim. Duvar kağıdını sevdiğim Instagram’da beni takip edenlere sürpriz olduğunu sanmıyorum! Renk ve desen aşığıysanız, duvar kağıdı eviniz için mükemmel bir aksesuardır.

Muhtemelen Instagram’daki en sevdiğim duvar kağıdı.

Sanırım artık onu yerleştirmekten ya da tekrar indirmekten korkmuyorum. Önceki Mel’in kesinlikle hiçbir hazırlık yapmadığı biliniyordu ve bir noktada mutfağımın yemek alanı duvarımızda yaklaşık 3 kat duvar kağıdı olduğunu düşünüyorum (oldukça tembel bir dekoratörüm).

2021 duvar kağıdı trendleri
Bu duvar 6 kez duvar kağıdı ve boyandı! Sonunda bu şanlı ile mutlu Photowall duvar kağıdı

Ancak, azim ve pratikle, şimdi duvar kağıdını soymayı bir neşe buluyorum (kendinize iyi bir duvar kağıdı vapur ve kolayca soyulduğu için neşe içinde izleyin. Hayır? Sadece ben mi?) Ve birkaç saat içinde duvar kağıdını koyabilir. Buraya duvar kağıdının nasıl yerleştirileceğine dair adım adım talimatlar içeren bir blog yazısı yazdım.

Dekoratörlerin arkadaşı! Duvar kağıdı vapur

2021 duvar kağıdı trendleri

Yeni ve ilham verici duvar kağıtları ararken tatlı dükkanındaki bir çocuk gibiyim! Bu günlerde duvar kağıdıyla doğrudan duvara yapıştırılabilen gerçekten herkes için bir şey var (mutlak bir cankurtaran! Önce duvar kağıdını yapıştırmaktan nefret ediyorum, kaçınılmaz olarak gözyaşlarına ve saçıma günlerce yapışmış duvar kağıdı macununa neden oluyor), soyul ve kiremit veya panelli duvarları taklit edebilen duvar kağıtları ve kiracılar için mükemmel olan çubuk.

İşte 2021 için en sevdiğim duvar kağıdı trendleri …

Mavi!

Göre TrendDesignBook.comşık ve çağdaş mekanlar yaratmak için koyu mavi veya lacivert bir renk aranmaya devam edecek.

HomesAndGardens.com Çoğumuzun 2020’deki rüya sahil tatilimizden kaçmayı başaramamış olmasından yola çıkarak, deniz mavisinden deniz mavisine kadar okyanus mavileri dekorasyon sırasında renk listesinde üst sıralarda olacak.

2021 duvar kağıdı trendleri
Kobaltta Leopar Duvar Kağıdı – miltonandking.com
2021 duvar kağıdı trendleri
Çok sayıda doğal malzeme içeren bir orman teması oluşturun. Ormandan Kaçış Duvar Donanması – ilovewallpaper.co.uk
2021 duvar kağıdı trendleri
Giriş holü için bu nasıl! Resplendence Navy Duvar Kağıdı – grahamandbrown.com

Panelli Duvarlar

Instagram hesabımda bir görselin açıldığını görene kadar bunun bir şey olduğunu fark etmemiştim bile. WallSauce ve ne harika bir fikir! Panelli duvarlar 2020’de çok büyüktü ve Makaralarım ahşap panelli bir duvarın nasıl DIY yapılacağıyla doluydu. Bununla birlikte, kendiniz yapmaktan veya kiralık bir mülkte yaşamaktan hoşlanmıyorsanız, duvar kağıdı şirketleri arkanızda!

Bu, güzel bir duvar kağıdı trendinin başlangıcı!

2021 duvar kağıdı trendleri
% 100 gerçek görünüyor. Koyu Mavi Panel – wallauce.com
2021 duvar kağıdı trendleri
Yatak odası için mükemmel pembe lambri duvar kağıdı – Ahşap Panel Duvar Kağıdı Allık Pembe – ilovewallpaper.co.uk
2021 duvar kağıdı trendleri
Bu süslü panelli duvar kağıdıyla odanıza biraz ihtişam katın. Süslü Lambri Gri duvar – grahambrown.com

İfade Parçaları

HomesAndGardens yatak başlıklarının odak noktası haline gelmesi ile konut evlerinin bu yıl butik otellerden ilham alacağını öngördü. Ancak, henüz dışarı çıkıp başlığınızı güncellemeyin, bir Kraliçe’ye uygun bir başlık oluşturmak için duvar kağıdını kullanabilirsiniz.

Duvar resimleri bir süredir duvar kağıdı trendi olmuştur, herhangi bir odaya vay faktörünü eklemenin popüler bir yoludur ve açıklama maksimalist duvar resimleri, bir odayı bir araya getirmek için aradığınız o renk popunu ekleyebilir.

2021 duvar kağıdı trendleri
Kim bu kadar muhteşem bir duvar resmi olan bir başlığa ihtiyaç duyar? Stucco Gloria, Kil – rebelwalls.com
Shelley, bu yatak odasında gerçek bir vay faktörü yaratmak için bu duvar kağıdını kullandı. Resim kredisi: @hayalhanemersin
Bahar uçuşu duvar kağıdı – wallauce.com

Banyo duvar kağıdı

Ev dekoratörleri evlerini dekore ederken kendilerine güvenleri gittikçe artıyor ve banyoda duvar kağıdının yükseldiğini gördük. Bir banyoyu yenilemek ve beyaz bir banyo takımı ve metro karolarıyla mutlu olmak çoktan geride kaldı.

Duvar kağıdı pahalı fayansları taklit etmek için kullanılıyor ve mermer ve orman baskıları banyoya biraz botanik bir tema getirmeye yardımcı oluyor. İnanılmaz derecede ucuz bir duvar kağıdı trendi.

Beyaz Mermer Duvar Kağıdı – wallauce.com
Agi yakın zamanda banyosunu yeniledi ve bu inanılmaz değil mi! Duvar kağıdı
Bu duvar kağıdıyla banyonuza biraz altıgen lüks ekleyin. Fine Decor Metro Hex Mermer Gül Altın Duvar Kağıdı – victorianplumbing.co.uk
Çıkarılabilir Duvar Kağıdı Karo Sticker Kendinden Yapışkanlı Kare Suya Dayanıklı – amazon.co.uk

Botanik Günleri

Pek çok şirketin 2021 için öngördüğü, ormandan ve yağmur ormanlarından ilham alan duvar kağıdı trendleri, dünyevi ve doğadan ilham alan trendlere devam ederek hala son derece popüler. Bir yemek alanında veya mutfakta bir özellik duvarı olarak kullanabilir veya yatak odasında koyu yeşil panelli bir duvarla takımlayabilirsiniz.

Yemek odanızda ormanı yeniden yaratın. Leopar Manzarası – wallauce.com
Bu duvar kağıdındaki renklere kesinlikle bayılıyorum. Oasis Duvar Kağıdı – woodchipandmagnolia.co.uk
Kimberly, bu duvar kağıdını yeni yenilenen ofisinde inanılmaz bir etki için kullandı. Daha öncekini görmek için bağlantıya tıklayın, bu kadar şaşırtıcı bir dönüşüm. Resim kredisi: @kafadergisi
Buna çok benzeyen bir duvarım var ve tüm duvarı bir baskıda kaplamayı çok isterim. Tangled Jungle, siyah-beyaz – photowall.co.uk

Fantastik Çiçekler

Hiçbir yere gitmiyor gibi görünen bir başka duvar kağıdı trendi çiçektir. Grandmillenial ve cottagecore’un yükselişiyle (burada onlar hakkında bir blog yazısı yazdım), çiçekler ve çiçek sanatı son derece popüler ve ne kadar büyükse o kadar iyi.

Bunu bir özellik duvarı olarak tanıtabilir veya duvar paneliyle renk eşleştirebilirsiniz. Maksimalist olma ihtiyacı hissediyorsanız, vintage çiçek sanatında dört duvarı da duvar kağıdı yapın!

Duvarınızda bir sanat şaheseri olması gibi. Paletteki tüm renkleri kullanın veya bu duvar resminin yeterli olduğunu düşünüyorsanız, duvarların geri kalanını soluk pembe bir renge boyayın. Resim kredisi: grahamandbrown.com
Grandmillenial bir görüntüde özetledi. Porselen – rebelwalls.com
Banyoda Cottagecore. Cole & Son tarafından Mahkeme Nakış – wallpaperdirect.com
Karanlık iç mekanları seviyorsanız, odaya biraz kişilik katmak için koyu renkli, büyük boy bir çiçek duvar resmi ekleyin. Mor ve pembe koyu çiçek duvar resmi – muralswallpaper.com

Neşeli Mücevherler

Mücevher renkleri şu anda dahil edilecek anahtar stil ve benim gözümde Graham ve Brown, duvar kağıtlarıyla hangi renkleri kullanacağınıza karar vermenize yardımcı olacak çok yararlı bir kılavuzla bu renklerin liderleri.

Mücevher renkleri açık ara favorim ve yakın zamanda oyun odamı Saat Ametist ve onu eşleştirdi Baharatlı Dut. Bu odayı son derece rahat ve içinde bulunmayı bir zevk haline getirdi. Duvar kağıdı trendlerinin kesinlikle bu renkleri daha sık kucaklaması gerekiyor!

Graham & Brown duvar kağıdına sahip oyun odam ve snugsofa.com’dan Mulled Wine kanepem
Graham ve Brown duvar kağıtlarına uyacak rengi seçerken ilham almak için harikadır. Şu muhteşem mücevher renklerine bir bakın.
Timepiece Amethyst duvar kağıdıyla panellerin sıcak trendini bir araya getiriyor. Resim kredisi: grahamandbrown.com
Tanglewood Ormanı Veridian – photowall.co.uk
Bu duvar kağıdı ne kadar etkileyici? Portfolio XII Tropikal Yağmur Ormanları Duvar Kağıdı – worldofwallpaper.com
Shoji Teal Duvar Kağıdı – grahamandbrown.com

Tuğla duvar

Açık tuğla duvarlar bir evde güzel bir şeydir, bir odaya gerçek bir karakter ve derinlik katar ve biraz rustik bir çekicilik sağlar. Bununla birlikte, herkes tuğlalarını bulmak için alçıda yontmaktan hoşlanmaz.

Tuğla duvar kağıdı trendi son yıllarda uzun bir yol kat etti, birçok farklı ürünü denedim ve test ettim ve adanın altındaki talaş ve manolya tuğla efektli duvar kağıdımızı seviyoruz. Muhteşem bir duvar kağıdı trendi.

Gerçek kırmızı tuğla duvar kağıdı – woodchipandmagnolia.co.uk
Eski Tuğla Duvar Duvar Kağıdı Duvar – etsy.com
Boyalı beyaz tuğla duvar – muralwallpaper.co.uk
Odanıza tuğla duvar kağıdıyla NYC çatı katı dairesi hissi verin. Loft Tuğla Duvar Kağıdı Kırmızı – ilovewallpaper.co.uk

Yüz hattı soyut duvar kağıdı

Yüz hat sanatı 2020’de oldukça popüler hale geldi ve şimdi bir duvar kağıdı trendine girdi. Bu duvar kağıdının tek renkli bir yatak odasında bir özellik duvarı veya bir banyoda arka plan olarak mükemmel olduğunu düşünüyorum.

Tek Çizgi Stili Duvar Kağıdı Duvar – etsy.com
Büyük yüz çizgi çizimi duvar kağıdı – muralswallpaper.co.uk
Çizgili, bej – photowall.co.uk

Duvar kağıdını seviyorum, bir odayı nasıl anında değiştirebileceğini ve size renk kullanmak için bir odak noktası vermesini seviyorum. 2021’de bu duvar kağıdı trendlerinden herhangi birine bir şans vereceğinizi düşünüyor musunuz?

2021 duvar kağıdı trendleri

About admin

Check Also

Kraljičin gambit – 5 zadivljujućih interijera sa seta

Jedna stvar za koju nisam mislio da će me zapanjiti kad smo nedavno gledali Queen’s …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *